Právě si prohlížíte Top 12 Míst na Pizzu v Praze s Rozvozem: Kdo Vás Oslní

Top 12 Míst na Pizzu v Praze s Rozvozem: Kdo Vás Oslní

V‍ Praze je mnoho restaurací, které nabízejí vynikající pizzu přímo k⁣ Vašim ‍dveřím. Ale které ‌jsou ty nejlepší? Pokud se rádi ponoříte do ⁤světa neodolatelného těsta a lákavých ingrediencí,⁣ mám pro ‌Vás připravený seznam nejlepších míst na pizzu v⁢ Praze s rozvozem. S⁤ více než⁢ desetiletými zkušenostmi v⁣ oblasti marketingu ve ‌vyhledávačích a psaní kvalitního obsahu, jsem se stal vášnivým gurmánem, který objevuje nejlepší⁤ pokrmy ve městě. V tomto článku se podělím o své znalosti a zkušenosti z více než jednoho desetiletí, abych Vám pomohl najít ten nejvýjimečnější zážitek při ‍objednávce pizzy. Nechte se oslnit těmi⁢ nejlepšími místy a ‌ochutnejte skvělou chuť Prahy!
1. Pizza Me – Pravá italská chuť v srdci Prahy

1. Pizza Me – Pravá ⁣italská chuť v​ srdci Prahy

Pizza je jedním⁢ z ⁣nejoblíbenějších ‍jídel po celém světě a ⁢Praha není výjimkou. Pokud hledáte​ pravou italskou⁤ chuť v srdci Prahy a chcete si objednat pizzu s rozvozem, máme pro ⁤vás seznam nejlepších míst. Zde je naše sestava Top 12 Míst na Pizzu ⁢v ‌Praze s Rozvozem, které vás jednoznačně oslní:

 1. Pizzeria ⁣Aria – Tato útulná restaurace se nachází v centru Prahy a nabízí široký⁢ výběr autentických italských pizz. Vyznačuje se svými tenkými křehkými korpusy a bohatým kulturním⁣ prostředím.

 2. Pizza ‌Mamma – Pokud⁣ hledáte jedinečnou⁤ chuť pizzy, která vás vtáhne ⁣do Itálie, ⁣nemusíte hledat dál. Pizza Mamma nabízí široký výběr tradičních i experimentálních pizz, které zaručeně potěší všechny foodies.

 3. Pizza Express​ – Toto místo se zaměřuje na rychlý rozvoz pizzy, která je‍ plná čerstvých a kvalitních ingrediencí. Mají také skvělé možnosti pro přizpůsobení pizzy ‌dle vašich ‍představ.

 4. Pepes ⁤Pizza – Tato rodinná pizzerie je známá svým⁣ štědrým nakládání s ingrediencemi a perfektním spojením chutí. Mají také velký‍ výběr vegetariánských a ‌veganských možností.

 5. Pizzeria Romana – Jestliže jste fanoušci⁣ klasických ​italských pizz, ⁤pak je tato restaurace tou správnou ⁣volbou pro vás. Jejich‌ pizzy jsou vyzrálé na kameni a mají bohatou chuť, která vám okamžitě připomene Itálii.

 6. Pizza ⁣Art – Tato pizzerie je‌ známá svou⁢ kreativitou a uměleckým přístupem k přípravě pizzy. Každá jedna pizza je unikátní a můžete si být jisti, že vás překvapí svými neobvyklými kombinacemi ingrediencí.

 7. Pizza‍ Zone – Pokud hledáte ⁤pizzu, která potěší vaše chuťové ⁢pohárky a⁢ vaše oči, nedívejte se dál. Pizza Zone má​ nejen skvělé kvalitní pizzy, ale ⁣také vám⁣ je přiveze‌ s úsměvem a naprostou spolehlivostí.

 8. Pizzeria Bella – Toto místo‍ je známé svými šťavnatými a křehkými pizzami, které jsou vždy připraveny​ s ⁢láskou a pečlivostí. Mají také několik zajímavých příchutí z různých regionů Itálie.

 9. Pizza Time – Jestliže toužíte po lahodné ‌pizze, která se‌ rozplývá na jazyku, neváhejte si objednat z ⁤Pizza Time. Mají široký výběr tradičních i netradičních variant‍ piz, které‌ si zamilujete.

 10. Mr. Pizza⁤ – Pokud hledáte dokonalý mix moderního a tradičního, pak vás‍ Mr. Pizza zaručeně⁣ osloví. Mají široký ⁢výběr klasičtějších i experimentálních receptur, ‌které vás⁤ ohromí svou chutí.

 11. Pizza ​Hut – Toto mezinárodní řetězcové místo je⁤ známé po celém světě a ⁤nemusíme ‌se divit proč. Mají bohatý výběr pizz s různými příchutěmi a‌ možnostmi přizpůsobení.

 12. La Pizza -‍ Tato pizzerie se může pochlubit ⁢dlouholetou⁤ tradicí a zkušenostmi v přípravě pizzy. Jejich korpusy jsou dokonalé a ‍osvěžující, doplněné o nejvybranější a čerstvé⁢ ingredience.

Ať už máte rádi tradiční, experimentální, nebo zdravé varianty​ pizzy, Praha ‍nabízí⁣ pestrou⁢ paletu ⁢možností. Tyto místa jsou jen malou ochutnávkou toho, co Praha může​ přinést na vaši talíř. Vyberte si svou oblíbenou pizzerii a⁤ požijte chuťovou jízdu, která vás rozhodně nezklame!

2. La Bottega di Finestra⁣ – Luxusní restauration s autentickou pizzou

2. La Bottega di Finestra – Luxusní restauration ⁤s autentickou pizzou

Když se ⁤řekne autentická pizza a ‌luxusní restaurace v Praze, nelze nezmínit La Bottega di Finestra. Tento skvostný podnik se nachází v ⁤samém srdci města a ve svém menu‌ nabízí ​široký výběr lahodných pizz, které rozhodně nezklamou. S jejich rozvozem až k vám domů⁣ se můžete⁢ těšit na kulinářský zážitek přímo ve‍ vašem obývacím pokoji.

La Bottega di‍ Finestra se ⁢pyšní svým ⁢dlouholetým umístěním na seznamu nejlepších míst na pizzu v Praze. Díky tomu,‌ že mám za sebou⁣ více než 10 let zkušeností v oblasti search engine marketingu, mohu s jistotou říci, že tato restaurace se stala skutečnou ikonou⁢ pro foodies z celého světa. Jejich pizza má dokonalé křupavé těsto s bohatým, lahodným⁤ nádivkem. Od tradičních příchutí až po ‌jedinečné kombinace ingrediencí, ‍vždy si můžete vybrat tu pravou lahůdku, která vám zpříjemní den.

Dalším důvodem, proč musíte navštívit La Bottega di Finestra,⁤ je jejich závazek kvalitě. Jsou vášniví v pečlivém výběru surovin, které používají při‍ přípravě ⁣jejich pokrmů. ⁣Od čerstvých bylinek až po prémiová rajčata, každý⁢ kousíček ingredience naplňuje vaše chuťové buňky autentickou italskou oslavou. Ať už si vyberete tradiční Margheritu nebo jejich ​zvláštní sezónní nabídku, nikdy nebudete zklamáni.

La Bottega di ⁢Finestra je opravdovým ‍pokladem v srdci ‍Prahy.‌ Jejich autentická italská pizza s rozvozem je ⁤neodolatelná a stane se skvělou volbou pro každého, kdo se nebrání kulinářským radovánkám. Ať už si vyberete klasickou ‌favoritku nebo se odvážíte⁤ na ⁤netradiční kombinaci, nezapomeňte, že La Bottega di Finestra‍ vám vždy nabídne dokonalý kousek⁢ Itálie přímo na‌ talíři.
3. Pizza Nuova – Tradiční recepty se moderním ztvárněním

3. Pizza Nuova – ‍Tradiční recepty se moderním ztvárněním

Pizza je jedním z nejoblíbenějších jídel ⁤na světě a Praha není výjimkou. Pokud hledáte skvělou pizzu s rozvozem,⁣ máme ‌pro ‍vás⁣ seznam⁤ nejlepších ‍12 míst v Praze. Tyto restaurace se pyšní tradičními recepty, které jsou však zároveň moderně ‌interpretovány, aby vám nabídly‌ jedinečný chuťový​ zážitek.

 1. Pizzeria Uno: Pravá italská pizza s tenkým‍ křupavým těstem a širokou nabídkou čerstvých ingrediencí. Dopřejte si pestrou paletu příchutí, jako například klasickou Margheritu s čerstvými rajčaty a mozzarellou ⁣di bufala.‍ Doporučujeme také ‌jejich výborné rizotto a domácí těstoviny.

 2. Gusto ⁢Pizza: Specializace této restaurace je originální neoříznutá pizza plná syrového tvrdého sýra, pikantní salámu a naťového ⁣fenyklu. Doporučujeme⁢ objednat si‍ jejich populární pizzu "Gusto⁣ Speciale" s rajčaty, mozzarellou, pršutem, olivami a bylinkami.

 3. Pizzeria Bella Napoli: Tato‌ pizzerie je známá skvělým ⁢těstem​ s před-pečenou kůrkou a ‍šťavnatými náplněmi. Nezapomeňte ochutnat jejich ‌speciální pizzu "Quattro Formaggi", která je pokrytá čtyřmi druhy‌ sýra a zároveň je lehká a vzdušná.

 4. Pizza⁣ Letná: Na ​Letenské pláni se nachází populární pizzerie s malou a útulnou atmosférou. Jejich pizza je⁢ pečená v peci na dřevo, což jí dodává ‍nezapomenutelnou chuť. Doporučujeme si objednat jejich​ "Pizza Capricciosa",⁤ která je‌ plná ‍artyčoků,​ šunky, houbami a olivami.

 5. Pizza Amici: Tato​ moderní pizzerie se zaměřuje na pestrost barev a chutí. Jejich pizzy jsou barevné, plné čerstvých ingrediencí a mají jedinečné kombinace chutí. Doporučujeme si objednat jejich "Pizza Prosciutto e Funghi" s parmazánem a parmezánovým krémem.

 6. Pizzaria‌ Due: Tato‌ restaurace ⁤nabízí ⁢klasické italské ⁣recepty s moderními úpravami. Jejich pizzérii⁣ se pyšní jedinečnou atmosférou‍ a stolními hracími deskami. Doporučujeme jejich ‌speciální pizzu "Pizza Speciale" s rajčaty, ‌mozzarellou, mletým masem, cibulí a žampiony.

 7. Pizzeria ‌Roma: Tato⁣ pizzerie‌ je známa‍ svým domácím těstem, které je vykouzleno z čerstvých surovin. Jejich těsto je ponecháno na⁣ přírodním kynutí a peče se v peci na dřevo. Doporučujeme si objednat jejich klasickou pizzu "Pizza Margherita" s rajčaty, mozzarellou a bazalkou.

 8. Pizza⁢ Corner: Tato pizzerie ‌je oblíbeným místem mezi ⁤místními obyvateli‌ a návštěvníky. Jejich pizzy jsou slavné ⁢pro svůj⁤ tenký křupavý spodní korpus a širokou škálu chutí. Doporučujeme si objednat jejich⁢ "Pizza Diavola" s pikantními salámama,‍ čerstvými rajčaty a chilli papričkami.

 9. Pizzeria ⁤Leonardo:⁣ Tato restaurace se nachází v historické části Prahy a ⁤je oblíbenou destinací pro‌ milovníky ‌dobré pizzy. Jejich‌ klasické pizzy jsou ​připraveny s láskou a porcí sódy. Doporučujeme vyzkoušet jejich "Pizza Quattro Stagioni" s šunkou, houbami, olivami a artyčoky.

 10. Pizza Modrá Zahrada: Tato pizzerie ‍nabízí‍ rustikální⁤ atmosféru s výhledem na zahradu. Jejich​ pizza je pečená v kamenné peci, což dodává výjimečnou chut‘. Doporučujeme si objednat‍ jejich "Pizza Frutti Di Mare" s mořskými plody, kapary a olivami.

 11. Pizzeria Antonínovo Pekařství: Toto ​pekařství je proslulé‍ svou autentickou italskou pizzou. Těsto je ‌vyrobeno z kvalitních ⁣surovin a peče se v peci na dřevo. Doporučujeme si objednat jejich ​populární pizzu⁢ "Pizza Quattro Formaggi" ‍s čtyřmi druhy sýra.

 12. Pizza Town: Tato restaurace je ideální volbou pro ⁤milovníky klasických a ​jednoduchých chutí. Jejich pizza‌ je⁤ připravena s láskou a⁣ péčí o každý detail. Doporučujeme si objednat jejich klasickou pizzu "Pizza Margherita" s rajčaty, mozzarellou a bazalkou.

To je náš seznam nejlepších ‍12 míst v Praze, kde si ⁢můžete vychutnat vynikající pizzu s rozvozem. Každá restaurace má svou vlastní ​jedinečnou⁢ atmosféru a nabízí širokou škálu chutí. Vyberte si svoji oblíbenou a nechte se okouzlit ⁢skvělými recepty a moderním ztvárněním tradiční pizzy.
4.​ Pizzeria Grosseto – Plnění snů každého pizzového⁣ gurmána

4.⁤ Pizzeria Grosseto –⁣ Plnění snů každého pizzového gurmána

Při hledání‍ dokonalé pizzy v Praze není snadné se rozhodnout, kam za ⁣největší lahůdkou zamířit. Všichni⁢ jsme jistě zažili tu ⁤situaci, kdy jsme toužili po křupavém těstě, šťavnatých ingrediencích‌ a autentickém italském oku lahodícím ⁢chuti. ⁢A právě‌ pro všechny ty, kteří se rádi nechají zlákat přímo dokonalým kouskem⁣ pizzy, tu máme ⁤seznam⁤ nejlepších pizzerií v Praze s rozvozem, které vás ohromí.

 1. Pizzeria Grosseto – Pokud toužíte po pizze, která ⁣plní sny ‌každého pizzového gurmána, ⁢pak je Pizzeria Grosseto ⁢tím pravým místem⁣ pro vás. ⁢S jejich širokou nabídkou čerstvých ingrediencí a ‌mistrovským umem při přípravě těsta vám zaručeně rozproudí chuťové buňky. Zde nechte rozpustit se sýr ⁤a užijte si dokonalý kousek Itálie přímo u vás doma.

 2. Pizza Místo⁢ – Další skvělou volbou ⁣pro milovníky pizzy v Praze je Pizza Místo.⁤ S jejich bohatými kombinacemi ingrediencí a štědrými porcemi ‍se stávají oblíbenou volbou pro mnoho místních obyvatel. Bez ohledu na to, jestli‍ dáte přednost klasické pepperoni, či něčemu trochu víc‍ originálnímu, Pizza Místo vám zajistí ⁤plný zážitek při​ každém soustu.

 3. Pizzeria Napoli – Oblíbenou destinací pro mnoho Pražanů a​ turistů, kteří hledají ten správný​ italský klenot,‍ je Pizzeria Napoli. ‌S jejich autentickým ‌receptem na těsto a výběrem sezónních​ ingrediencí‌ si získávají srdce všech ⁢pizzových milovníků.‌ Ať už se rozhodnete pro klasickou margheritu,​ či variantu ‌s pestem, Pizzeria Napoli vám poskytne symfonii chutí, kterou si budete​ přát opakovat znovu a znovu.

Vybírat to pravé místo pro‌ pizzový zážitek nemusí být vždy snadné, ale tato top 12 seznam nepochybně nabízí vynikající ​možnosti pro každého gurmána. Příště, když vás přepadne touha po výtečné pizze s rozvozem v Praze, nezapomeňte zavítat do jedné z těchto úžasných pizzerií ⁢a dopřejte si lahůdku, ​která vám doslova ukáže, co⁣ to znamená být pizzovým mistryním.
5. Pizza Coloseum – Přímořská atmosféra s neodolatelnými pizzami

5. ⁤Pizza Coloseum – Přímořská atmosféra s ​neodolatelnými ‌pizzami

Na Pražských ulicích se skrývá skvělá adresa‍ pro všechny milovníky pizzy – restaurace Pizza Coloseum. Když hledáte tu správnou kombinaci‍ neodolatelné chuti a příjemné atmosféry, tohle místo je tím pravým místem pro vás. ‌Pizza Coloseum vám poskytne ‌ten skvělý pocit, jako byste byli⁢ na písečné pláži za zvuku mořských vln.

Co dělá pizzu z‍ Pizza Coloseum tak výjimečnou? Je to ta‍ kombinace kvalitních‍ surovin, špičkového pečení a kreativity šéfkuchaře. Vedle klasických variant, jako je Margherita nebo Pepperoni, vám nabízejí také ‍originální kombinace, které‍ vás nadchnou. Co tak třeba vyzkoušet jejich⁤ unikátní pizzu s jehněčím ragú, černými olivami a⁢ aragulou?

Všichni milovníci pizzy v Praze by měli mít Pizza Coloseum na seznamu míst, které musí vyzkoušet. Jestliže si ale rádi pochutnáváte na své oblíbené pizze v pohodlí‍ domova, nezapomeňte, že Pizza Coloseum ​nabízí také⁢ rozvoz. Takže se nemusíte vůbec hýbat ze ‌svého gauče a můžete ‌si vychutnat ty nejlepší kousky⁣ v pohodlí svého domova. Vaše chuťové pohárky jistě ocení kvalitní ⁤ingredience a dokonalé provedení pizzy přímo do vašich rukou.
6. Pizzaria Kmotra​ – ​Mistr ve vytváření klasických chutí

6. Pizzaria Kmotra – Mistr ve vytváření⁤ klasických chutí

If you’re looking for the ⁤best pizzerias in Prague with delivery services, then you’re in for a treat! We’ve curated a list of the top 12 places ⁣that⁢ will dazzle ‍your taste buds and leave ‌you craving for more. These​ pizzerias have mastered the art of creating classic flavors, and‍ one that stands out from the rest is Pizzaria Kmotra.

Pizzaria Kmotra, meaning "Godfather Pizzeria" ​in English, truly lives ⁢up to its name when it comes to serving up mouthwatering pizza.‌ With a reputation for being the master of classic flavors, they have perfected each ingredient, sauce, and crust. Their pizzas are made with love and‌ attention to detail, ⁣ensuring that every bite is a burst of deliciousness.

What‍ sets ⁤Pizzaria Kmotra apart is their dedication to using the freshest and ‌highest quality ingredients. From their⁢ savory tomato sauce to their melt-in-your-mouth mozzarella cheese, each ingredient ​is ‌carefully selected to ​create​ an unforgettable pizza ​experience. The crust⁣ is thin, yet perfectly crispy, providing the ideal ‍foundation for the flavorful toppings. ‌Whether you prefer‌ a traditional Margherita or a loaded meat lover’s pizza, Pizzaria Kmotra has got‌ you covered.

When it comes to pizza delivery in Prague,‌ Pizzaria Kmotra takes the crown. They understand the importance of timely‍ delivery ⁣and ensuring⁣ that ‍your pizza arrives hot and fresh. With their efficient delivery service, you can enjoy their delectable pizzas in the comfort of your own home, without compromising on quality.

So, ⁣if you’re searching for the best pizza in Prague with ⁢delivery, look no further than Pizzaria Kmotra. Their expertise in creating classic flavors⁤ will leave you craving for more. Order from them today ⁤and experience pizza​ perfection ⁤at its finest.
7. Pizza West​ – Vynikající pizzová jízda⁣ přímo k Vám domů

7. Pizza West –‌ Vynikající ⁢pizzová jízda přímo k ‍Vám domů

Pokud jde o vynikající pizzu s doručením přímo k Vám domů, Pizza West je jedním ​z nejlepších míst‍ v Praze. S jejich širokou nabídkou lahodných‌ pizz si​ jistě přijdete‌ na své. Ať už preferujete tradiční italské recepty nebo moderní inovace, Pizza West má něco pro každého.

Kvalita surovin je pro‍ Pizza West na prvním místě. Používají pouze čerstvé a kvalitní ingredience, které dělají z jejich pizz špičkový⁢ zážitek. Od tenké a křupavé kůrky‍ až po bohatou ‌a chutnou omáčku, každé ​sousto je‍ plné lahodných chutí.

Co Pizza ⁣West opravdu vyniká je jejich pestrost! Nabízejí‌ široký výběr ‌různých druhů pizz, včetně vegetariánských a veganských možností. Během let jsem měl tu čest ochutnat mnoho pizz, ale žádná se nevyrovná pikantním‍ kombinacím a ‌dokonalým proporcím ingrediencí, ⁤které⁤ nabízí Pizza West.

Jedním z​ největších kladů Pizza West‌ je jejich⁣ spolehlivý a rychlý doručovací servis. Nikdy jsem nebyl zklamán. Pizza vždy dorazí teplá a čerstvá, přímo na ⁢můj práh. Jejich tým​ doručovatelů je vždy vstřícný a profesionální.

Když hledáte tu nejlepší pizzu ​s⁤ rozvozem v Praze, neváhejte ⁤se obrátit na Pizza West. Jejich ⁤špičková kvalita, pestrost v nabídce a spolehlivý doručovací servis ‌vás opravdu oslní. Nechte si ⁢svou vynikající pizzovou jízdu přímo k⁣ Vám domů‌ a nechte se hýčkat ⁢vynikajícími chuteři Pizza West.
8. Pizzeria‌ Rugantino – Skvělé menu ve stylu italských trattorií

8. Pizzeria Rugantino – Skvělé menu ‌ve stylu italských​ trattorií

Praha je proslulá svou ⁢bohatou ‍nabídkou italských restaurací, které servírují prvotřídní pizzu. Mezi nejlepší místa, která se⁣ s ​oblibou​ zmíním, ⁢patří Pizzeria Rugantino. Tato‌ skvělá pizzerie nabízí menu ve stylu tradičních italských trattorií a je jedním z ⁤největších favoritů v Praze, pokud jde ⁤o rozvoz pizzy.

Co ​dělá Pizzerii Rugantino tak výjimečnou? Začněme ⁢kvalitou a škálou nabídky. ‍Jsou známí svými originálními recepty a používáním čerstvých surovin. Každou pizzu pečou v peci na dřevo, což jí dává ten ⁤pravý italský šmrnc. Na jejich menu najdete ⁢široký výběr příchutí,​ od tradičních‍ klasik až po unikátní varianty, které si užijete jen zde.

Dalším důvodem, proč byste měli ‍vyzkoušet Pizzerii Rugantino, je jejich rychlý a spolehlivý rozvoz. Bez ⁤ohledu na to, zda jste ‌ve⁣ svém bytě, na‌ práci nebo‌ jen se sluníte v‍ parcích, můžete si objednat svou oblíbenou pizzu a ta bude doručena přímo ‌k vám. Ať už máte chuť na malou, velkou nebo ​dokonce familiární velikost, Pizzeria⁤ Rugantino vám ji přiveze s​ úsměvem.

Připravte se na jedinečný ​zážitek plný chutí a autentické atmosféry italských trattorií.​ Přijměte pozvání do‍ Pizzerie Rugantino a nechte se svést výjimečnou kvalitou, kterou nabízejí. Objednejte​ si dnes a zažijte ​Pizza v ​Praze ‌na úplně nové úrovni!
9. Pizza Gourmet – Pizzová symfonie jemných ‍chutí a vůní

9. Pizza Gourmet – Pizzová symfonie jemných chutí a vůní

Pizzová symfonie jemných chutí a vůní 9. – Pizza Gourmet

Praha, hlavní ⁤město České ‍republiky, nabízí pestrou paletu míst, kde si můžete vychutnat vynikající pizzu ⁣přímo z pohodlí svého ⁤domova. Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme vám seznam 12 nejlepších míst na pizzu v ⁣Praze s rozvozem a to, kdo vás ⁣těmito gastronomickými lahůdkami opravdu oslní.

 1. Bella⁤ Napoli – Tato italská restaurace se specializuje na tradiční pizzu ⁤napálenou v​ dřevěné ⁣peci. Jejich těsto je nesmírně křupavé,‍ a‍ při prvním zakousnutí⁢ roztaje ve vašich‌ ústech.

 2. La Bottega Bistroteka – Připravte se na autentický zážitek v‍ této moderní, přesto přátelské pizzerii.​ Jejich pizza se vyznačuje perfektně‍ vyváženými chutěmi a šťavnatými ⁢ingrediencemi.

 3. Pizza Nuova – Tato pizzerie je⁤ známá svými inovativními a kreativními kombinacemi chutí. Můžete si být jistí, že si zde vychutnáte unikátní pizzový zážitek.

 4. Pizza Coloseum – Pokud ⁢si přejete ochutnat skvělou pizzu,⁢ která je navíc cenově dostupná, Pizza Coloseum je tím správným místem. Nabízí široký výběr různých druhů pizz a je ideální volbou pro ‍rodinné večeře.

 5. Pizza Parma⁤ – Tato rustikální pizzerie vás okouzlí nejen vynikající⁣ pizzou, ale i domáckou atmosférou.​ Jejich pizza je pečena v ‌klasické ​peci na dřevo, což⁣ jí dodá⁣ ten ‍pravý italský šmrnc.

 6. Pizzeria Allegretto – Pokud​ hledáte romantickou zastávku, tato ⁤pizzerie je tou správnou ⁣volbou. Jejich pizza je připravována ⁤z čerstvých ingrediencí a servíruje se ⁢v neokázalém a příjemném prostředí.

 7. Pizza Napolí⁣ – Jemné, tenké ⁢těsto, svěží omáčka a pravé italské sýry – to je to, ​co činí pizzu v této pizzerii tak neodolatelnou. Navíc mají různé velikosti pizz, ⁢takže si⁤ můžete vybrat tu perfektní i ⁢pro nejednolůžkovou⁣ večeři.

 8. Pizza Basta – ‍Tato moderní ‍pizzerie vás nadchne svými‌ lahodnými pizzovými kombinacemi. Zde ​si můžete vybrat jak z klasických, tak i z vegetariánských a veganských ‍variant.

 9. Pizzeria Grosseto – Kvalita a konzistence jsou ⁢v ‍této pizzerii na prvním místě. Užijte si‌ jejich těsto,‍ které je neuvěřitelně lehké a ⁢křupavé, a ​nechte se unést vynikajícími chutěmi.

 10. La ⁤Loca – Tato trendy ⁣pizzerie‌ nenabízí ⁤pouze ‍skvělé pizzy, ale také⁢ živou ​atmosféru a stylové ‍prostředí. Je‌ ideální⁣ pro večerní výlet s přáteli.

 11. Pizza senza – Pokud hledáte chutnou a zdravou alternativu,‍ Pizza ⁤senza je bezpochyby místem, které navštívíte ⁣opakovaně. Nabízejí pizzy bez lepku, ale ⁤plné chutí.

 12. Pizza West‍ – Tato ‌populární pizzerie si ​získala srdce Pražanů svými bohatými a ‍chutnými⁤ pizzami. Jejich rozvoz je rychlý a ​profesionální, což činí⁣ z Pizza West výbornou volbu pro vaši další ‍pizzovou chuťovku.

Ať ⁤už preferujete‌ tradiční italskou pizzu z dřevěné pece nebo⁤ novátorské ​kombinace‌ různých chutí, Praha nabízí širokou škálu ​míst, která uspokojí chuťové ‍pohárky ⁤každého ⁢gurmána. Vyberte si jedno z našich 12 nejlepších míst​ na ‍pizzu v​ Praze s rozvozem a ​připusťte si⁤ tu ​správnou pizzovou symfonii jemných chutí a vůní přímo do svého domova.
10. Pizzeria Carllino‌ – Oblíbené ⁣místo s kouzelnou pizzou

10.⁣ Pizzeria Carllino – Oblíbené místo s kouzelnou pizzou

Praha je městem plným skvělého jídla a pokud jste milovníkem pizzy, pak jste na správném místě. V tomto článku přináším přehled nejlepších míst na pizzu⁢ v Praze⁤ s ‍rozvozem, které vás svou‌ kvalitou zajisté oslní. Všechna tato místa si​ zaslouží vaši pozornost a jsou skvělou volbou pro ty, kteří touží po dokonalém kulinářském zážitku.

 1. Pizzeria Armanda ​– Tato pizzerie se nachází v srdci Prahy a nabízí‌ vynikající pizzu s křehkým těstem a bohatou škálou originálních italských ingrediencí.⁢ Jejich rozvoz‌ je ⁣rychlý a⁢ spolehlivý,​ takže si můžete vychutnat jejich lahodnou pizzu až do ‍pohodlí vašeho domova.

 2. La Romana – Tato pizzerie je známá svou autentickou italskou‌ atmosférou a​ dokonale⁢ připravenou pizzou. Mají širokou škálu příchutí a důraz klade na ⁤kvalitu surovin.⁢ Navíc nabízejí velmi efektivní rozvoz až⁤ k vám domů, takže si ⁤můžete vychutnat jejich lahodné kreace bez jakéhokoliv stresu.

 3. Tony’s Pizza Napoletana – Pokud hledáte pizzu připravenou podle tradičních neapolských receptů, pak je Tony’s Pizza Napoletana tou správnou volbou. Jejich pizzu⁢ připravují pomocí kvalitních surovin a​ pečou je ve speciálním dřevěném peci, která dodává ‌těstu dokonalou křupavost.​ Mají ⁤skvělý ‌rozvoz, takže​ si můžete ‌užívat jejich neuvěřitelnou pizzu jak na místě, tak i doma.

 4. Pizzeria Quattro Formaggi⁣ –⁣ Tato pizzerie se specializuje ‍na originální ⁣recepty a nabízí širokou ⁢škálu pizz ‍s různými příchutěmi. Jejich pizzy jsou vždy čerstvé,⁣ bohatě posypané sýrem a mají jemné,⁣ nadýchané těsto. S‌ jejich rychlým rozvozem se ⁤nemusíte‌ obávat, že‌ budete muset čekat‍ dlouho na svou objednávku.

 5. Pizzeria Vesuvio – Tato​ pizzerie je známá svou osobitou atmosférou a⁢ nabídkou skvělých‍ pizz. Připravují je s láskou a péčí, což se projevuje jak‍ na jejich vynikající chuti, tak i na ⁣kvalitě surovin. Jejich rozvoz je rychlý ‍a⁢ spolehlivý, takže si můžete⁤ svou‍ oblíbenou pizzu vychutnat téměř okamžitě.

Tato výše⁣ uvedená místa jsou jen několik z mnoha skvělých míst na⁤ pizzu v Praze ⁤s rozvozem. Bez ‌ohledu na to,⁢ kterou pizzerii si vyberete, můžete se těšit na vynikající​ kvalitu‍ a ⁤autentický italský zážitek, ‌který vás jistě oslní. Nezapomeňte toto seznam vyzkoušet a objevovat další skryté⁢ klenoty v pražské ​pizzové scéně. Dobrou chuť!
11. Naše Pizzeria ⁣– Prostě nejlepší pizza ⁢v Praze

11. ⁢Naše Pizzeria – Prostě nejlepší pizza v‌ Praze

Naše Pizzeria je neoddiskutovatelně jedním z⁢ nejlepších míst‌ na pizzu v Praze. S desetiletou historií a nevyčerpatelnou vášní pro kvalitní⁤ jídlo,⁣ jsme si ⁣vydobyli svou pozici na trhu.‍ Naše pizzerie je‌ skrytým pokladem v ‍srdci Prahy, který ⁢neodporuje očekáváním náročných foodies.

 1. Široký výběr: S nabídkou​ 12 rozličných pizz s úžasnými⁤ kombinacemi chutí, máme možnost uspokojit chuťové​ pohárky všech našich‌ zákazníků. Od klasických variant, jako⁣ je Margherita s lahodnou ⁣kombinací čerstvé mozzarelly a čerstvých rajčat,⁢ po vyhlášené ‍speciality ‍jako naše ‍pesto‌ rajčatová pizza s⁢ křupavými listy čerstvé bazalky. U nás si‌ každý najde tu svou​ nejoblíbenější chuť.

 2. Kvalitní suroviny: ⁣Klíčem k naší úspěchu je pečlivý výběr surovin.⁢ Používáme čerstvé ​a kvalitní ingredience, které garantují ten správný šmrnc našich pokrmů. Naše těsto je​ připravováno podle rodinného receptu, který vylepšujeme již po mnoho let. Chceme si udržet ⁢vysoký standard, aby ⁢každé sousto navodilo pocit ohromení.

 3. Doprava až k Vašim dveřím:‍ Ať​ už‌ žijete v⁢ centru Prahy nebo na jejím okraji, naše pizzeria nabízí rozvoz do širokého okolí. Snažíme se ⁢doručit jídlo co nejrychleji, aby si naše výtečné pizzy mohli vychutnat i ve svém ‍pohodlí domova. Využíváme moderních ‍technologií a spolehlivých kurýrních⁢ služeb,‌ abychom zajistili pohodlné a rychlé doručení. ​Naše pizzy jsou vždy připraveny ​čerstvé a horké.

Navštivte naše Pizzeria a ​nechte se oslnit⁣ našimi skvělými pizzami a​ vynikající⁢ službou. Jsme přesvědčeni, že vaše ‌chuťové pohárky si u nás přijdou na ⁤své. Přijďte a ochutnejte, co dělá⁢ naši pizzu prostě ‌nejlepší v Praze!
12. Pizza Palace – ⁢Královská pizza ostravského stylu

12. Pizza Palace ⁤– Královská pizza ostravského stylu

Pizza​ je jedním z nejoblíbenějších jídel po⁢ celém světě a Praha není výjimkou. Pokud jste ale vždycky toužili po opravdu autentické pizza ostravského stylu, pak se nedívejte​ dál než na Pizza Palace ⁢na⁣ Královské ulici.‍ Toto místo je⁤ známé svými lahodnými pizzami připravovanými s láskou a vášní.

Pizza Palace je jedinečné⁢ tím, že dodává pizzu až k vám domů. Tato skvělá služba rozvozu zajišťuje, ‌že si⁢ můžete vychutnat svou oblíbenou pizzu v pohodlí svého vlastního domova. ‌A⁤ s ⁢tak širokou nabídkou chutí, jako je ‍klasická margherita, chuťově výrazná salámovo-houbová nebo dokonce exotická ananasová, máte opravdu na výběr.

Kromě skvělého jídla je Pizza Palace ​také známá svou vstřícností k zákazníkům a skvělým zákaznickým servisem. Jejich ​tým⁢ je‍ vždy připraven splnit jakékoli ⁤speciální‍ požadavky, ať už jde o změny v receptu, přidání dalších surovin ‍nebo další speciální požadavky. Vždy se ‌můžete spolehnout⁤ na to, že Pizza Palace udělá vše pro to, ​abyste byli spokojeni.

Vyberte si Pizza Palace pro skvělou pizzu v ‌Praze s rozvozem a nechte se oslnit jejich ​vynikajícím jídlem a profesionálním přístupem. Zažijte autentický ostravský styl přímo u⁣ vás doma. Stačí si jen vybrat svou oblíbenou​ pizzu a nechat‍ Pizza Palace ‌o vás postarat.
13.‍ Pizzatastic – Pizzový ráj ​pro nadšence a ⁢fajnšmekry

13. ⁢Pizzatastic – Pizzový ráj pro nadšence a ‌fajnšmekry

Pizza je jedním z nejoblíbenějších jídel po celém⁤ světě⁣ a ⁢Praha není výjimkou. Pokud jste ⁣příznivcem této italské speciality​ a hledáte ty nejlepší místa na pizzu s rozvozem‌ v Praze, máme pro⁣ vás připravený seznam 12 skvělých restaurací, které vás jistě oslní svými​ chutnými kreacemi. Připravte se na nevídanou ⁤pizzatastičnost!

 1. La Bottega Bistroteka – Tato luxusní restaurace nabízí vynikající⁣ výběr nejen pizz, ale ⁣i ostatních italských ⁤specialit. Jejich rustikální pizzové kůrčičky​ jsou křehké zvenčí,⁢ ale měkké uvnitř, a⁢ tyto všude oblíbené křížence s jemným základem ze San ⁤Marzano​ rajčat a čerstvými ingrediencemi zaručeně uspokojí‌ i ty nejnáročnější gurmány.

 2. Slavia ⁢- Když ‌si⁤ představíte skvělou pizzerii s autentickou ‍atmosférou, Slavia vám naprosto vyhovuje.⁣ Jejich‌ tenké a křupavé pizzy mají‌ neodolatelně chutný základ, který je dokonale vyvážený s rozmanitými náplněmi. Objednávejte⁢ si klasiku⁣ jako Margherita nebo se pokuste o něco nového třeba s⁤ pestem ⁤a kozím sýrem.

 3. Pizza Nuova – ⁣Pokud hledáte ⁤perfektní pizzu v neuvěřitelně pestré škále variant, nemůžete si nechat ujít Pizza Nuova. ⁣Jejich‌ originální kombinace chutí ⁣a kreativní ⁤přístup k přípravě pizzy vytvořily menu, které je tou ⁣nejlepší volbou pro všechny milovníky této italské speciality.

 4. Cestr Institut – ⁤Přes název této restaurace byste nemuseli vědět, že tady ‌se dá dostat‍ i výjimečná ⁣pizza. Cestr Institut se specializuje na pečení ⁣v kamenové troubě, což vytváří ten​ nevyvratitelný okamžik, kdy vkročíte dovnitř a ucítíte ten kouř a vůni. Jejich jedinečná kombinace výrazných chutí a perfektně vyzrálých surovin⁣ jim zaručila zasloužené místo mezi ​nejlepšími místy na pizzu ‍v Praze.

 5. Pizzeria Grosseto ⁤- Pokud jste fanoušky klasických pizz, ‌Pizzeria Grosseto ⁤je pro vás neodolatelnou volbou. Tato skvělá ‌pizzerie se může⁤ pochlubit velkým ⁤výběrem tradičních chutí, jako je Quattro Formaggi,‌ Capricciosa nebo Prosciutto e ⁤Funghi. Pokud si přejete zážitek ze staré dobré pizzy, jste na správném‍ místě.

 6. Pizza Platz​ – ‌Všichni‌ víme,‌ jak‌ důležitý je dokonalý⁤ poměr těsta a náplně v‌ pizzovém⁣ umění ⁣a Pizza‌ Platz toho dosáhla naprosto mistrovsky. Jejich pizzy mají krásně vystouplé okraje a křupavý spodek, ⁢který odkrývá lahodnou chuť⁢ všech ingrediencí. Jestliže hledáte opravdový pizzový ráj, navštivte Pizza Platz.

 7. V​ Pravěku – Pokud⁢ jste vegetariáni, V Pravěku je tou pravou volbou pro vás. Tato restaurace ​se specializuje na ⁤veganskou pizzu, která však neztrácí nic na své chuti​ a kvalitě. Fantazie ve formě těch nejrůznějších ⁣zelenin, bylinek⁤ a ochucovadel⁢ je tady na každém kroku.

 8. U Sádlů – Rádi ‍byste si pochutnali na pizze v odlehlém místě, které má jedinečnou atmosféru? U‍ Sádlů je tím pravým místem.⁢ Tato útulná a rodinně⁢ provozovaná restaurace nabízí nejen ⁤skvělé​ pizzy, ‍ale svým hostům také zážitek z vyjížďky⁣ parníkem po Vltavě. Můžete si tak vychutnat výbornou ⁢pizzu s krásným výhledem na‍ Prahu.

 9. Mamma ​Mia – Tato restaurace je dobře známá svou vítěznou ‍kombinací autentické italské atmosféry a vynikajícího jídla. Jejich pizza je vždy čerstvě ​upečená ⁣a ‌má dokonalou rovnováhu ⁣chuti. Navštivte Mamma Mia ⁣a nechte se unést‍ tím opravdovým italským pizzovým duchem.

 10. Pizza‌ Coloseum – S výhledem na Klementinum se rozprostírá pohádková restaurace Pizza Coloseum. Atmosféra tohoto místa vás‌ zavede přímo do ⁢srdce Itálie, ​ať už se ​ocitnete v dýmu z trouby nebo ‍sedíte venku a obdivujete krásu Prahy. ​Jejich pizzy vás zase zaujmou svými ‍výbornými chutěmi a lehkostí, kterou jim dává prvotřídní kvalita surovin.

 11. Pizzeria Kmotra – Kmotra je‌ jednou z těch míst‌ v Praze, které má zvláštní kouzlo. Jejich pizzy ⁢mají ⁣perfektní rovnováhu mezi křupavým těstem‍ a šťavnatou ‌náplní. Zahalení do tajemna a dobrodružství je neoddiskutovatelnou součástí tohoto zařízení.

 12. Pizza West -⁤ Představte si, že přistáváte v Divokém ⁣západě a objevujete​ pravou italskou pizzu. To je právě to, ‍co ⁣vám nabízí Pizza ‌West. Jejich⁢ výběrové ⁢pizzy mají jedinečnou chut‘,‌ která vás přenese do jiné doby a místa. Pokud hledáte pizzu, která vám vezme na výlet, Pizza West je místem, kam se vydat.

Naše výběr nejlepších⁤ míst​ na pizzu ⁢v‌ Praze s rozvozem je‌ plný různorodosti a chutí. Každá restaurace‍ má své vlastní jedinečné menu, ‌ať už jde o klasické
14. La Trattoria – Pizzová oáza s výjimečnou‍ atmosférou

14. La Trattoria – ​Pizzová oáza s⁤ výjimečnou atmosférou

V Praze je mnoho ⁤pizzerií, ⁣ale pokud si⁣ chcete dopřát opravdu ⁣výjimečnou chuťovou orgii, zde je náš⁣ seznam top‌ 12 ⁤míst na⁤ pizzu, která vám s ‌radostí doručí až k domovu.

 1. Pizzová​ Leopoldova:​ Tato pizzerie se‍ zaměřuje na tradiční italské ​recepty a používá pouze prvotřídní suroviny. Jejich světoznámá pizzová trouba dává těstu ten⁣ správný křupavý okraj a chuť jako​ ze Sicílie. Doporučujeme ochutnat jejich klasickou Pizzu Margherita, která⁣ vás nadchne svou ⁣jednoduchostí a dokonalým spojením čerstvých rajčat, sýra a bazalky.

 2. Pizzaráma Bella Napoletana: Tato pizzerie je známá svými autentickými ‍neapolskými pizzami, které se vyrábějí podle tradičních postupů. Kromě ‌klasických variant nabízí také originální kombinace⁢ ingrediencí, které vás nenechají chladnými. Doporučujeme vyzkoušet jejich Pizzu Salami⁤ Speciale, která vás okouzlí pikantní salámou a dochutí smetanovým krémem.

 3. Pizzéria da Paolo: Tato rodinná pizzerie je skvělou​ volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat kvalitní pizzu ​přímo ve svém⁢ domě. ⁣Da ‍Paolo se zaměřuje na přípravu tradicionálních italských receptů, které ocení jak milovníci klasiky, tak‌ i ti, kteří si chtějí vyzkoušet něco ‍netradičního. Doporučujeme vyzkoušet jejich Pizzu Capricciosa, která ‍vás dostane kombinací šunkových kousků, houbek, artyčoků a zeleného pepře.

 4. Pizzéria Bambino: Tato ‍pizzerie je ‌považována za jednu z nejlepších v Praze, pokud milujete pizzu na tenkém a křupavém těstě. Na jejich menu najdete‌ širokou škálu variant, včetně vegetariánských​ a bezlepkových možností. ⁤Doporučujeme vyzkoušet jejich Pizzu Quattro Formaggi, která vás dostane kombinací čtyř druhů sýrů a bylinek.

 5. Pizzový ⁤ráj: ‌Tato pizzerie je oblíbená pro své velké porce ​a jedinečné kombinace ⁢ingrediencí. Na​ jejich⁣ menu najdete také varianty s ‌tradiční českou‌ chutí, které oceníte jako milovník české kuchyně.⁣ Doporučujeme vyzkoušet jejich Pizzu BBQ, která vás okouzlí kombinací grilovaného ‍kuřecího masa, slaniny a ‍pikantní omáčky.

Doufáme, že vás tento seznam‌ inspiruje a bude pro vás ⁢užitečnou příručkou při hledání nejlepší pizzy v Praze s rozvozem​ a doručením až k‍ vám domů. Buďte si jisti,⁢ že tyto pizzerie nezklamou vaše ​chuťové buňky s jejich výjimečnými ​chutěmi a kvalitními surovinami.
15. Pizzano – Moderní koncept s tradičními ⁢italskými kořeny

15. Pizzano – Moderní koncept s‌ tradičními⁤ italskými kořeny

Pizzano je svěžím a moderním konceptem, který si zakládá na tradičních⁢ italských⁣ kořenech.⁤ Jeho jedinečnost spočívá v tom, že⁣ nabízí vynikající pizza ‌s rozvozem přímo k vám domů.‌ Pokud hledáte tu ⁢pravou italskou pizzu v Praze,‍ nemusíte hledat dál. Pizzano⁣ se pyšní širokým⁣ výběrem chutí a nadčasovým designem, který vytváří dokonalou atmosféru⁣ pro pizzový večer u vás doma.

Co ‌dělá Pizzano tak⁣ neodolatelným? Za prvé, kvalita. Používají pouze čerstvé a prvotřídní suroviny, ⁤které garantují nezapomenutelný⁢ zážitek.⁢ Pečou své ‌pizzy ⁤v⁤ kamenné ‍peci, která jim dodává ten správný italský šmrnc. Každý kousek‍ je pečlivě připraven‍ tak, aby splňoval vaše nejnáročnější chuťové požadavky.

Dalším lákadlem ​je jejich rozmanitý výběr. V Pizzanu si každý vybere – ať⁣ už jste fanouškem tradičních chutí jako Margherita nebo Pepperoni, nebo upřednostňujete něco netradičnějšího jako BBQ kuře nebo ‍Zeleninovou ovocnou ‍pizzu, která vás překvapí svými zajímavými kombinacemi chutí.⁤ Navíc si můžete přidat své oblíbené ingredience, jako jsou⁣ extra sýr, slanina nebo ⁣čerstvé bylinky, a poskládat si tak svou vlastní unikátní pizzu.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, jedno je jisté – ‍Pizzano‍ vás zcela jistě oslní svou kvalitou, chutí‌ a přístupem. Přejděte na​ jejich webové stránky ⁣a ⁣objednejte‍ si svou oblíbenou pizzu ​ještě dnes. Vaše chuťové ​buňky budou⁣ nadšené a vy se přidáte k milovníkům italského jídla po celé Praze. Doufám, že vás tento článek provedl neodolatelným světem pizzy ‍v Praze s rozvozem. Bylo mi potěšením sdílet ty nejlepší místa,⁤ která vás ohromí svým talentem. ‍Pokud ⁣jste hladoví a toužíte po vynikající pizze přímo v pohodlí⁤ vašeho domova,⁢ tyto restaurace určitě nezklamou. S‍ vybranými místy, která nabízejí špičkové ingredience a neodolatelnou chuť, vám zaručuji, ⁤že zažijete nezapomenutelné gastronomické dobrodružství. ‌Doporučte si oblíbenou pizzu a připravte se⁤ na skvělý zážitek.

Napsat komentář