Kdo jsme

Vítáme Vás na webu Blue Praha, Vašem průvodci po nejlepších podnicích v Praze. Na stránkách Blue Praha najdete recenze na bary, restaurace a kavárny v hlavním městě, které stojí za to navštívit. Nejen, že popíšeme atmosféru každého místa a doporučíme co ochutnat, ale také vtipnými poznámkami odlehčíme Vaši volbu, kde se najíst a napít!

Redakce

Aby se Vám v recenzích na webu Blue Praha lépe orientovalo, rozdělili jsme je do několika základních kategorií: Restaurace V této sekci najdete přehledy a hodnocení restaurací v Praze podle typu kuchyně. Ať už hledáte českou, francouzskou, asijskou či mezinárodní kuchyni. bary Pěkných barů a klubů je v Praze požehnaně. Zde se dozvíte, kde ochutnat skvělé koktejly, pivní speciály nebo se pobavit při živé hudbě. kavárny Naši redaktoři ochutnali desítky druhů kávy z malých pražíren. Které kavárny nabízejí tu nejkvalitnější? Podívejte se. akce Co je v Praze v nadcházejících dnech a týdnech živo? Zjistíte v našem přehledu kulturních a společenských akcí. tipy na výlety Nenechte si ujít tipy na zajímavé výlety po Praze i blízkém okolí - zámky, parky, výstavy i netradiční zákoutí. Přejeme příjemné putování jednotlivými kategoriemi!

Rubriky

Aby se Vám v recenzích na webu Blue Praha lépe orientovalo, rozdělili jsme je do několika základních kategorií:
Restaurace
V této sekci najdete přehledy a hodnocení restaurací v Praze podle typu kuchyně. Ať už hledáte českou, francouzskou, asijskou či mezinárodní kuchyni.
bary
Pěkných barů a klubů je v Praze požehnaně. Zde se dozvíte, kde ochutnat skvělé koktejly, pivní speciály nebo se pobavit při živé hudbě.
kavárny Naši redaktoři ochutnali desítky druhů kávy z malých pražíren. Které kavárny nabízejí tu nejkvalitnější? Podívejte se.
akce
Co je v Praze v nadcházejících dnech a týdnech živo? Zjistíte v našem přehledu kulturních a společenských akcí.
tipy na výlety
Nenechte si ujít tipy na zajímavé výlety po Praze i blízkém okolí - zámky, parky, výstavy i netradiční zákoutí. Přejeme příjemné putování jednotlivými kategoriemi!

Vaše návštěva nám přináší radost, snad ji přinášíme i my vám

Takže se u nás dozvíte vše, abyste se v Praze dobře bavili a trefili se při výběru restaurace či baru na první dobrou! Pokud máte sami zkušenost z některého podniku, račte nám o něm napsat recenzi - rádi z ní uveřejníme to nejzajímavější. Přejeme Vám příjemné čtení a choďte ochutnat!