Právě si prohlížíte Nejlepší 13 Indických Restaurací v Praze: Tajemství Kari

Nejlepší 13 Indických Restaurací v Praze: Tajemství Kari

V dnešní době je v Praze‍ dostatek možností, kde ⁣si můžete vychutnat skvělou indickou kuchyni. Pokud jste ale skutečným ‍foodiem a hledáte ⁣nejlepší ⁤indickou restauraci v ⁤městě, mám ⁢pro⁤ vás 13 skvělých tipů. Tento seznam byl ⁤pečlivě sestaven ⁣na základě mé​ více než desetileté zkušenosti v oblasti digital marketingu​ a mé‍ vášni pro ‌výborný jídlo.

Indická kuchyně je proslavená⁢ svými‍ aromatickými ‍kořeněnými curry a různorodými chutěmi, ať už‌ preferujete ⁤mírně pikantní nebo⁤ silnější jídla. V seznamu najdete restaurace, které‍ ovládají toto​ tajemství kari a nabízejí autentické indické​ recepty.

Pojďte ⁤se mnou objevit tajemství indické kuchyně, když vám ⁤představím nejlepší indické⁣ restaurace‍ v Praze. Připravte se​ na nezapomenutelnou chuťovou jízdu, která vám rozhodně zvedne náladu!
1. Royal ⁤Indian Restaurant: Nabízí nejlepší⁢ chuťové zážitky z Indie v Praze

1.‍ Royal Indian Restaurant: Nabízí‍ nejlepší chuťové zážitky⁤ z ‌Indie ​v‍ Praze

Royal Indian Restaurant


Pokud hledáte​ autentickou indickou‍ restauraci v ​Praze, nejnižší ‍restaurant Royal Indian je tím‌ pravým ⁤místem pro⁢ vás. ⁤Specializujeme se na přípravu klasických ⁢indických ⁣jídel, která vám ⁢přinesou chuťové⁣ zážitky přímo z ⁣Indie. S naším bohatým kulturním dědictvím a vášní pro výheru⁢ chutí je to, ‍co nás odlišuje od ostatních⁤ restaurací v Praze.

Jedinečné indické menu

Naše menu nabízí široký ‌výběr autentických ​indických ⁢jídel,‍ která jsou připravována podle ‌tradičních⁣ receptur. Zde najdete‍ výběr exotických curry,⁣ šťavnatých tandoori⁤ pečeních​ mas⁤ nebo osvěžujících vegetariánských pokrmů. Všechna ​jídla jsou s ⁢láskou připravována a podávána s vynikající prezentací, abyste si mohli ⁢užít nejlepší gastronomický zážitek.

Elegantní prostředí‌ pro všechny ‍příležitosti

Royal Indian ⁢Restaurant se může pochlubit ‌elegantním interiérem, ⁤který ​vytváří příjemnou‌ a‍ relaxační atmosféru. Bez ohledu ⁤na to,‍ zda ⁤se⁤ jedná o⁤ romantickou ‌večeři ve dvou, ‌firemní setkání ⁣nebo rodinnou oslavu, naše ⁣prostředí nikdy⁤ nezklame. Kvalitní servis ​od našeho profesionálního ‌personálu je samozřejmostí.

Přijďte a zkuste Royal ⁢Indian Restaurant ‍ještě dnes a ‌prozkoumejte tajemství​ indické kuchyně v ⁤srdci Prahy! Vaše chuťové⁣ pohárky vám ⁣za to ⁢poděkují.

Chef preparing food

2. ⁣Curry House: Autentická indická kuchyně v⁣ srdci ⁢Prahy

We stále rostoucím zájmem⁣ o exotická jídla‍ se ‍česká kuchyně postupně otevírá novým chutím ⁤a ⁤kulturám. Pokud jste fanoušky ‌pálivých dochucovadel a láká vás autentická indická kuchyně,​ pak⁣ je pro⁢ vás Curry‍ House v srdci Prahy tím pravým místem. S více než desetiletou zkušeností v‌ oblasti ‌vyhledávačových systémů se zaměřením ⁢na ⁤online marketing, rád bych⁢ vám představil jednu z nejlepších indických⁤ restaurací v ⁤Praze.

V ‌Curry House můžete ‍očekávat skutečně⁣ autentické indické jídlo, které⁤ vezme ‍vaše chuťové ⁣pohárky na jedinečnou ⁣cestu ‌kolem Indie. ​Díky⁤ pečlivě vybraným ingrediencím, tradicím⁤ a ‍receptům ‌připravovaným ⁢špičkovými ⁤kuchaři,⁤ vám tento podnik poskytne ⁢nezapomenutelný gastronomický zážitek. Užijte​ si​ tu nejlepší chuťová dobrodružství ‍v kombinaci s pohodlným a přátelským prostředím.

Nabídka​ Curry House ⁣je široká a ⁤rozmanitá. Od sýrových nádherností, ⁢jako je kari paneer, po šťavnatá a kořenitá‌ grilovaná‌ jídla​ jako tandoori kuře. Zajímáte ⁣se o tradiční masové pokrmy? ⁣Vyzkoušejte​ si královská jídla jako butter chicken nebo ‌lamb rogan josh. Pro vegetariány⁣ zde také ⁢nechybí bohatý výběr vegetariánských jídel, ‌jako je aloo gobi, které potěší i⁣ ty ⁣nejnáročnější⁢ milovníky zeleniny.

V Curry House neustále pracujeme ​na tom, ⁤abychom poskytovali nejvyšší kvalitu jídla a ⁣zákaznického servisu. ⁤O našem⁤ vynikajícím jídle se dozvíte ⁣nejen od spokojených⁢ hostů, ale‍ také od prestižního⁣ ocenění "Nejlepší indická restaurace ⁣v Praze", které ⁣jsme získali. Navštivte nás a ⁤odhalte⁤ kouzlo indické kuchyně v samém srdci‌ Prahy.
3.‍ Indian Jewel: Skvělé místo pro milovníky kari na pražském Starém ⁤Městě

3. Indian Jewel: Skvělé místo pro milovníky kari na ‌pražském ⁣Starém⁣ Městě

V Praze je mnoho restaurací, které ‍nabízejí ‌indickou kuchyni, ale jedno místo se skutečně ⁤vymyká z davu. Indian⁤ Jewel, umístěný na pražském Starém‍ Městě, je⁢ dokonalým místem ⁣pro​ milovníky kari a ​autentických indických chutí.​ S bohatým​ výběrem ‍jídel ‌a‌ přívětivou atmosférou ‍je zárukou toho, že ‍si zde vychutnáte opravdu​ výjimečný gastronomický zážitek.

Co však dělá Indian ⁢Jewel​ tak‌ výjimečným? Za prvé,‍ připravují vysokokvalitní⁤ jídla⁤ vyrobená z čerstvých surovin. Od⁢ samotného začátku‌ se zde dbá na ‌autenticitu a chuťovou ⁢paletu. Zkuste⁤ si jejich slavnou jablečnou a banánovou samosu,⁢ která ⁢vás ⁢zaručeně okouzlí. Díky nádherné ⁤kombinaci koření a ⁣skvělému obalovacímu těstu je‍ tato samosa jednou z nejlepších⁣ ve ‍městě.

Dalším důvodem, ⁤proč se vydat do Indian ‍Jewel, jsou jejich široké možnosti‍ výběru. Mají nadupané menu​ s mnoha jídly⁣ pro ⁣vegetariány i masožravce. Zde si⁤ můžete užít populární indické předkrmy, jako je například pikantní⁤ murgh tikka, nebo se ponořit do⁢ hlavních pokrmů ⁣s‌ křupavou naanovou ‌chlebíčkem a⁤ aromatickým biryanim. Nikdy se‌ vám neomrzí jejich Peshawari naan, který je plněný sladkým kokosem a sušeným ovocem.

Indian Jewel ⁣je ⁢také skvělým místem pro vegetariány, jelikož nabízí široký výběr masožravcům vhodných a lahodných vegetariánských pokrmů. Jihoindické ‍speciality, jako je uttapam nebo masala dosa,⁤ vám dodají energii na ⁤celý den. ⁤A samozřejmě, na závěr ‍si‌ nemůžete nechat ⁣ujít jejich čerstvé mango lassi,‌ které bude‌ dokonalým osvěžením‍ po ​skvělém jídle.

Pokud‍ jste⁣ milovníky ⁢indické kuchyně nebo⁣ prostě​ jen hledáte nová​ místa ⁣pro gastronomické objevování,‌ Indian Jewel⁣ je tím správným⁤ místem pro⁣ vás.‍ S jejich​ výjimečnými zákoutími v Praze‌ a neuvěřitelnou⁢ kvalitou jídel vás zaručeně​ nezklame. A nezapomeňte si vychutnat jejich​ kari – jedno jídlo,⁢ které vás ⁢vrátí až‌ do uliček Indie.

Vydejte se na ⁣gastronomické dobrodružství s‍ Indian Jewel ⁤a objevte tajemství⁢ kari.

4.‍ Indian ⁤by Nature: Výjimečné indické ‍lahůdky s moderním dotekem

V ⁣Praze ‌je něco⁣ zvláštního, co nejen‌ potěší chuťové pohárky,​ ale i přenese vaše smysly ⁢do vzdálených indických koutů. ‍Nechcete-li ⁣cestovat až do Indie, ‌nemusíte se bát. Můžete si vychutnat vynikající indickou⁤ kuchyni ⁤právě⁣ tady v srdci české‍ metropole.

 1. Maharaja Palace ⁣- Pokud⁣ jde o ‍autentický zážitek ⁢indické kultury a neodolatelné chutě, Maharaja Palace stojí ‍na ⁤prvním místě.‌ Tento příjemný ​podnik vám nabízí pestrou paletu jídel, ať už jste‌ milovník mas nebo ‌preferujete vegetariánskou stravu. Zde se jídlo ‍opravdu stává uměním.

 2. Little India – Stejně jako⁤ její‍ jméno naznačuje, Little India ⁣vám‍ poskytne dojem, ⁤že se nacházíte v samotném srdci indické uličky. Jídlo zde je připravováno‌ s‌ takovou péčí a detailností, že hřejivou atmosféru a lahodné vůně ⁢určitě⁣ oceníte. ⁣Nezapomeňte si​ vychutnat ⁣jejich speciality, jako je křupavý samosa či⁢ pikantní paneer tikka.

 3. Masala Café – Pokud se ocitnete v ‌centru města a budete mít⁣ nedostatek​ času, vyzkoušejte Masala Café. Tento útulný‌ podnik vám nabídne svěží a ⁢autentickou indickou rychlovku.⁣ Menu ⁢je bohaté a různorodé, takže si ​můžete⁢ vybrat ⁣podle své⁤ chuti. Doporučujeme jejich kuřecí⁣ biryani – prostě neodolatelný!

 4. Curry House – Elegance​ a chuťová⁣ symfonie, to jsou slova, která ⁢nejlépe ‍popisují ⁤Curry House.⁣ Tato sofistikovaná restaurace je ⁣důkazem toho, že ‍indická kuchyně je v Praze neodmyslitelnou součástí. ‍Jejich‍ tradičně připravená kari jídla jsou skutečným klenotem. Užijte ⁢si⁢ zde⁤ zážitek, který vám zaručeně‍ zpříjemní⁣ den.

 5. Taj Mahal -⁣ Tato⁤ restaurace ​vám přinese kousek indické romantiky a vynikající chuťové⁤ kombinace. Taj ‌Mahal je synonymem pro ⁣prvotřídní gastronomii‍ a​ pohádkové atmosféry. Nechte se unést jejich⁤ výjimečnými ‍kari‍ specialitami, které splní veškerá vaše ‌očekávání.

 6. Spice​ Garden⁢ – Pokud ‍toužíte po aromatech‍ a chutích, ⁣které okouzlí i ​ty⁣ nejnáročnější gurmány, Spice Garden je⁣ pro⁢ vás to pravé ⁢místo. Tato restaurace vytváří⁣ jedinečnou kombinaci tradičních a moderních indických jídel, která vám zaručeně udělají radost.

 7. Rangoli -‌ Rangoli ⁤se pyšní nejen ​svým lahodným jídlem, ale⁤ i výjimečnou péčí ⁢o každého hosta. Jestliže se rádi necháte​ hýčkat a máte‌ rádi kvalitní gastronomii, určitě byste si‍ neměli nechat⁤ ujít ⁢tuto restauraci. Jejich chuťová ‍kombinace ⁢vám zaručeně vykouzlí další ‍návštěvu.

 8. Namaste India – Nenechte⁤ si ‍ujít Namaste‍ India, ‍pokud se rádi necháváte hýčkat autentickými ‌indickými přísadami ‌a chutěmi. Tato ⁤hvězda mezi restauracemi⁢ vám nabídne nezapomenutelný zážitek,⁤ který ocení každý⁤ foodie.

 9. Bombay ⁤Express⁢ – Chcete si pochutnat na rychle připraveném,‍ ale kvalitním indickém jídle? ​Pak je Bombay⁣ Express tou ​správnou⁣ volbou. Jejich⁢ bohaté menu poskytuje skvělé⁢ možnosti‌ pro všechny, kteří klidně vyhledávají ‌zdravé varianty, jako je třeba zeleninové thali.

 10. The Indian Jewel – Název této restaurace vystihuje ducha tohoto místa.‍ The ⁢Indian‌ Jewel⁤ je opravdu klenotem mezi indickými‍ restauracemi v Praze. Zde se jídlo připravuje⁣ s láskou a vaří ‍se z výhradně čerstvých surovin. Navíc⁣ je ⁤zde jedinečná atmosféra, která z vás udělá věrného návštěvníka.

 11. Swaad ‌- ‍V ​Swaad se ocitnete v ⁢pohodlné ‍a⁢ příjemné atmosféře. Je to místo, kde⁤ střetává tradice s modernitou. Jejich⁤ široký ⁣sortiment‌ jídel​ z indické kuchyně vám otevře⁢ bránu do světa chutí. ⁤Doporučujeme jejich tandoori kuře a čerstvý lassi.

 12. Kailash – ​Jestliže ⁢chcete ⁣zažít ‍jídlo‍ plné exotiky a indického umění‍ vaření, Kailash je tu⁢ pro vás. Tato restaurace ‍je oceňována pro‌ své jedinečné chuťové kombinace a ​autentickou atmosféru. Nezapomeňte ochutnat jejich‌ kuře tikka masala, které patří mezi speciální pokrmy, jež jen tak někde‍ nenajdete.

 13. Indická Jídelna ⁢- Jak už napovídá⁤ její ⁤jméno, Indická Jídelna je ⁣synonymem pro skvělou chuť a bezvadné ⁣jídlo.⁤ Nabízí⁣ klasická indická jídla, která vás ‍okouzlí svou jedinečnou chutí a kvalitou. Určitě ​si nezapomeňte objednat jejich pikantní kurkuri bhindi nebo ⁣naan, což přináší další ⁢vrstvu rozkoše do vaší‍ jídelny.

Praha je‌ skutečnou ‌indickou kulturní osadou, kde⁢ si ⁢můžete užít jedinečné​ gastronomické⁣ zážitky. Tyto⁢ 13‍ nejlepších⁣ indických ⁣restaurací vám ​přinese do ⁢vašeho talíře ‍přímořské‍ vítrty,⁢ kouzla zelených polí a vůně exotických koření.‌ Přijďte a ochutnejte​ to nejlepší,⁣ co indická kuchyně​ v Praze má nabídnout!

5.⁣ K The Two Brothers: Rodinná indická restaurace s‍ bohatou nabídkou kari

Když se řekne indická kuchyně ‌v Praze, je těžké⁣ vybrat z nekonečné​ nabídky restaurací to nejlepší.⁣ Nicméně, když ‍hledáte autentické a⁣ lahodné indické jídlo, ⁣určitě byste si neměli nechat⁣ ujít restauraci K The Two⁤ Brothers. Tato rodinná indická restaurace je skutečně‌ jedinečná a nabízí širokou škálu neskutečně chutných kari.

Co dělá ⁣restauraci K ⁢The Two ⁣Brothers tak jedinečnou? Za prvé ​je to atmosféra příjemného rodinného podnikání, ​která vám okamžitě dá⁤ pocit jako byste se ocitli v Indii.‌ Ať už ⁤si vyberete‌ vnitřní prostor​ nebo zahradu, určitě budete‍ mít pocit,⁣ že jste na cestě do⁢ exotického ráje.

A co se týče⁤ jídel, nabídka ⁢K The⁤ Two‌ Brothers rozhodně nezklame. Jejich široký výběr kari je ​přímo neuvěřitelný. Od tradičních vegetariánských kari po pikantní masové pokrmy, každý ​zde ‍najde ⁢něco, co mu ⁣zalíbí. Kromě⁤ toho si ⁣můžete ‌vybrat také ze širokého výběru příloh a⁢ dezertů, které⁣ dokonale doplní váš kari zážitek. Ať už jste fanouškem lahodného a mírného kari ‍nebo ostré a pikantní chuťové exploze, K The Two‍ Brothers určitě nabízí‌ něco pro každého.

Nyní si ⁤představte, jak si vychutnáváte jedno⁣ z jejich vynikajících kari jídel. Představte si aroma, ⁣chuť a příjemnou atmosféru, která‍ vás⁣ obklopuje. Koničtě⁤ navštivte ⁤restauraci⁣ K The Two⁤ Brothers a⁣ objevte ​lahodnosti Indické kuchyně,⁣ které ⁤vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.

6.⁤ Pind Punjabi: ​Kořeněné‍ a aromatické ⁤indické speciality‍ v centru Prahy

V Praze je mnoho skvělých restaurací, ⁢které nabízejí ‌indickou ‍kuchyni.‌ Pokud ​jste milovník kořeněných a ⁤aromatických indických specialit,‌ nemůžete minout restauraci Pind⁣ Punjabi⁢ v centru Prahy. Tento skvělý podnik vás přenese rovnou ⁢do srdce​ Indie,⁣ kde si⁣ můžete vychutnat autentická jídla plná tajemných kari.

Pind⁢ Punjabi⁤ je jedním⁢ z nejlépe hodnocených ​indických restaurací v Praze,⁤ a to z⁤ dobrého důvodu. Výrazná ⁤chuť, čerstvé suroviny a tradice ‍indické kuchyně jsou zde ⁣spojeny‍ s moderním​ přístupem k​ vaření.⁣ Menu nabízí široký výběr tradičních‍ jídel, jako je butter ⁤chicken,​ biryani ⁣nebo různé varianty kari. Vyzkoušet‍ můžete také jejich rozmanitou nabídku vegetariánských a veganských jídel.

Nejenže ⁢je jídlo ⁢v Pind Punjabi vynikající, ale také ‌zde panuje ‌příjemná atmosféra. Interiér je‍ elegantní ‍a vkusně zařízený,​ což vytváří ideální‍ prostředí ⁢pro romantickou večeři⁣ či ‍setkání⁤ s​ přáteli. Obsluha je ⁤přátelská⁤ a ochotná doporučit vám to nejlepší z jejich nabídky.

Pokud hledáte autentický⁣ zážitek s indickou‌ kuchyní, neváhejte navštívit Pind Punjabi. ‌Tato ⁤restaurace se stala jedním z tajemství kari v Praze a nemůže chybět ‌na seznamu ​nejlepších indických ‍restaurací ve městě. Buďte⁢ připraveni na‌ jedinečnou ⁤chuťovou ​jízdu plnou exotických koření a‌ aromat.

7. Raděj ‌Indian Vegan: Veganská‍ indická⁢ restaurace plná ⁢lahodných ​překvapení

Pokud jste milovník ‌indické ‍kuchyně,⁣ Praha je pro vás rajským místem, ⁢kde můžete​ objevovat lahodné poklady této exotické​ kuchyně. Necháte-li se ‌unést vůní a chutěmi Indie,⁣ určitě ​neurazíte navštívit restauraci Raděj ‌Indian Vegan. Tato veganská​ indická​ restaurace je⁢ skutečnou oázou pro vegany​ a zároveň přináší ​nezapomenutelný zážitek‌ i pro ty,⁢ kteří ⁣nejsou vegetariáni.

V Raděj Indian Vegan můžete ⁤očekávat široký‌ výběr veganských indických jídel, které vás příjemně překvapí svou autentičností. Nabídka je⁢ pestrobarevná a plná zajímavých kombinací exotických⁤ ingrediencí. Připravovaná⁣ jídla jsou pečlivě ⁤připravována a servírována s láskou k detailům. Pokud ​se rozhodnete​ ochutnat kari, připravte⁣ se ⁤na dokonalou harmonii chutí a vůní. ‍Každé jídlo je skvěle vyvážené a plné​ intenzity.

Dalším‍ důvodem, proč vybrat právě Raděj Indian⁣ Vegan, je příjemná ​atmosféra⁤ a ‍vstřícný personál.⁤ Při návštěvě této restaurace si ​budete připadat jako na exkurzi do ​Indie. ⁢Interiér ‌je⁣ laděný do pohodových indických barev, které vás ​zaručeně uchvátí. Navíc, personál vám ochotně ⁤poradí s výběrem ‍jídla a přívětivě vás provede menu.

Nebojte se ⁢experimentovat a objevovat nové chuťové⁤ kombinace. Raděj⁢ Indian Vegan je místem,​ které byste si neměli nechat ujít ⁣při svém průzkumu indické ⁢kuchyně v Praze. Přijďte a nechte se unést vůní a⁤ chutěmi Indie,⁤ které ​vám zaručeně ⁢navodí pocit, že jste na malém gastronomickém výletě na‍ druhý⁣ konec světa.

8. Indian Leaf:⁤ Malý klenot nabízející autentické indické pokrmy v Praze

Malý​ klenot v samém srdci⁤ Prahy, Indian ‌Leaf, je​ skutečně jedinečným místem⁣ pro ty, kteří⁤ touží po autentické indické kuchyni. Restaurace přináší chuť a ⁣atmosféru ⁣Indie přímo na naše talíře. S jeho rázem,‍ úžasnou ⁢atmosférou a špičkovou ⁣kuchyní se‍ Indian⁤ Leaf stal jednou z⁢ nejlepších‍ indických restaurací v Praze.

Jedinečná ⁣nabídka ⁢jídel v Indian Leaf představuje⁢ pestrou ‌paletu ⁣chutí a vůní. ⁤Každé ⁣jídlo je ⁤pečlivě připraveno s ohledem​ na autenticitu indické kuchyně.‌ Koření, bylinky a⁤ speciální ingredience jsou pečlivě vybrány, aby​ každé⁢ jídlo v ⁤Indian Leaf ​bylo ‍pravé ⁢a jedinečné.

V Indian Leaf můžete​ objevit opravdovou⁣ krásu indické kuchyně. Od⁣ šťavnatých Tandoori grilovaných pokrmů, přes aromatické kari až po různé druhy biryani, každý milovník ⁤indického jídla zde ‍najde‌ něco, co poteší jeho chuťové buňky. ⁢Restaurace je také specializovaná na vegetariánskou‌ a ⁢veganskou​ kuchyni, což z ní⁤ činí ideální místo pro všechny, kteří ​preferují rostlinnou ⁤stravu.

V ⁤Indian Leaf je důležité‌ podotknout ⁤také odborný a ⁢přátelský personál, který​ je ‍vždy připraven poradit a doporučit​ ty nejlepší⁣ pokrmy. Jejich znalosti indické kuchyně jsou ⁤pověstné ⁢a⁢ jejich servis je vždy promptní​ a profesionální. Pokud hledáte jedinečný ⁤zážitek z indického jídla v Praze, nemůžete⁤ si ‍Indian⁣ Leaf nechat ​ujít.

Přijďte a vychutnejte si Tajemství Kari a⁢ objevte‌ jednu ‌z nejlepších indických restaurací v⁤ Praze!‌ Veškeré informace o otevírací době, rezervacích a menu najdete na webových stránkách Indian​ Leaf.

9. Rangoli Indian Bistro: ‌Elegantní prostředí a vybrané tradiční⁣ indické recepty

V centru Prahy se skrývá jedno ⁤z⁤ nejlepších indických gastronomických⁣ zážitků, a to v podobě restaurace​ Rangoli Indian Bistro. Toto elegantní místo přináší neodolatelnou ⁣kombinaci autentické⁤ atmosféry a ⁤vybraných ⁣tradičních indických receptů. ⁢Zažijte tu chuťovou explozi, která vás⁤ zavede na⁣ vzdálený indický subkontinent.

Rangoli ⁣Indian Bistro​ je skutečným pokladem mezi indickými‍ restauracemi v Praze. ​Jeho menu nabízí širokou škálu lahodných jídel, která⁢ ocení⁣ jak milovníci‌ kořeněných curry,⁢ tak i příznivci vegetariánské⁤ kuchyně. Všechny pokrmy jsou pečlivě připravovány ze čerstvých surovin ‍a s důrazem​ na autenticitu.

Nechte se překvapit rozmanitostí ⁢chutí, které zdejší kuchaři ‌dokážou ‍vymanit z⁤ indických‍ ingrediencí. Od pikantních kari‌ až po⁢ jemné tandoori ⁢přípravy, Rangoli Indian Bistro⁤ má⁢ co⁢ nabídnout ⁣každému gurmánovi.‍ Mezi ⁤nejvyhledávanější speciality patří denně ​čerstvé připravované naan chleby, ‍plní se do sytosti a jsou doplňkem každého jídla.

Vyberte‌ se ‍na⁤ gastronomickou cestu naplněnou barvami, vůněmi a autentickými chutěmi.⁢ Rangoli Indian Bistro je ideálním místem, které vás‍ odvede do srdce indické ⁢kuchyně. Zarezervujte ⁤si stůl ještě dnes​ a nechte se unést do‌ země, kde ‌výborné jídlo ⁢znamená nejen‍ nutriční⁣ potřebu, ale i⁢ skutečnou radost a​ slast.

Přijďte a ochutnejte sami,⁣ proč ‍je Rangoli Indian Bistro mezi Pražany tak oblíbené. Užijte si ⁣vyjímečnou atmosféru, ⁤výjimečnou kvalitu jídel a zároveň si pochutnejte na tom nejlepším, co indická gastronomie může nabídnout. Vaše‌ chuťové‍ pohárky vám​ poděkují!
10.‍ Namaste‌ India:​ Oblíbená restaurace ‌s přívětivou atmosférou a ‍skvělým jídlem

10. Namaste India:​ Oblíbená restaurace ⁤s⁤ přívětivou atmosférou a ⁤skvělým jídlem

Indická kuchyně ‍je v Praze stále více oblíbená a není divu, máme ⁣zde řadu skvělých‌ indických restaurací, které vám‍ přinesou autentický kulinářský zážitek. ⁢Jednou⁤ z nejoblíbenějších restaurací v ⁣Praze je "Namaste India". Tato restaurace ​si ⁤získává srdce zákazníků ⁣svou ‍přívětivou atmosférou a‍ samozřejmě⁤ také skvělým jídlem.

Co je⁢ na "Namaste India" výjimečné? ​Za prvé, nabízí širokou paletu⁤ autentických indických jídel, která vás okouzlí svými aromatickými ⁤přísadami a pikantními ‍dochucovadly.​ Od tradičních ​kari až po tandoori speciality, ⁤jejich menu je bohaté a ⁢rozmanité. Můžete‌ si​ tak vychutnat šťavnaté kuřecí korma, naan chleba ‌s rozpuštěným sýrem nebo⁣ osvěžující‍ mangový‌ lassi.

Dalším důvodem, ‌proč se navštívit "Namaste‍ India", je přátelský‌ personál ⁢a příjemná atmosféra. Po celé​ desetiletí, které tato restaurace ⁣působí, si vybudovala pověst vysoce kvalitního služeb a vstřícného přístupu ke svým zákazníkům.⁤ Vždy ‍se tam budete cítit jako doma.

Pokud jste⁤ fanoušky indické‍ kuchyně nebo byste se chtěli na chvíli ocitnout ‌v Indii, "Namaste India" je ‌pro vás tou správnou volbou. Dejte​ se​ na‍ gastronomickou cestu⁣ do této​ oblíbené ‌restaurace⁣ a⁢ objevte tajemství ‌kari ve skvělém prostředí Prahy.

11. The Taste of India: Vynikající⁣ kombinace chutí⁤ a vůní v⁢ indické restauraci ‍v centru Prahy

V Praze je ⁣řada restaurací ⁣nabízejících indickou ‍kuchyni, ‍ale pokud hledáte tu pravou chuť ‍Indie, ⁣ máme pro vás seznam‍ těch ‌nejlepších. V⁤ těchto restauracích ⁤se můžete těšit na autentické indické ⁤pokrmy,‌ které⁢ vás vtáhnou⁢ do ⁤barevného světa koření‍ a exotických chutí.

 1. Rang Mahal: ⁣Tato restaurace ⁢v ⁣centru ⁤Prahy vás okouzlí romantickou atmosférou a širokým výběrem⁣ tradičních ⁤indických jídel. Vyberte si ze široké nabídky kari, tandoorových⁤ specialit⁤ nebo oblíbeného indického dezertu – ​gulab jamunu. Vyzkoušejte jejich ⁢ikonické chutná ⁢na dosah ruky.

 2. Namaste India:‌ Restaurace​ Namaste India se nachází v​ srdci ​Prahy a nabízí ⁢autentickou indickou gastronomii s moderním ⁣přístupem. ‌Jedinečná​ kombinace tradičních‍ receptů⁢ a kreativního přístupu kuchyňského ⁣týmu⁣ zaručuje nezapomenutelný gastronomický zážitek. Zařiďte si⁣ večer⁤ se skvělým ⁢jídlem a vychutnejte⁤ si ukázku toho nejlepšího, ​co indická kuchyně v Praze ⁣nabízí.

 3. Tamarind:​ Chcete-li ochutnat ⁢pravou⁢ exotiku⁣ Indie,‌ navštivte ⁣restauraci Tamarind v centru Prahy. ‌Ich menu je ​plné rozmanitých pokrmů, od pikantních curry až po osvěžující mangové​ lassi. Vyzkoušejte jejich populární Tandoori kuře ⁢nebo si​ dopřejte unikátní chuť jejich ⁢vegetariánského thali. ⁤ Při‍ návštěvě této restaurace nezapomeňte vychutnat‍ si i jejich oblíbené ‌dezerty,⁤ jako je tradiční rasmalai nebo kheer.

 4. Bavorská ⁣indická restaurace: Na⁣ první‌ pohled ‍by se⁤ mohlo zdát, že kuchyně Bavorska a Indie nemají mnoho společného, ale ​tato originální kombinace ⁤vás příjemně⁣ překvapí. Restaurace nabízí jedinečné fusion‌ pokrmy, ⁢které spojují nejlepší z obou ⁣světů. Sami si vychutnejte ‌jejich speciality‍ jako Kardamonový bavorský ⁣koláč s podmáslím ‌nebo indický knödel​ s masem.

 5. Dehli ⁢Gate: Připravte⁢ se na neuvěřitelnou cestu do‍ ulic‌ Dillí přímo v Praze! Restaurace Dehli Gate vám nabídne autentické indické jídlo, ⁢které vás okouzlí svou ‌chutí a vůní. Vyzkoušejte jejich masové​ nebo vegetariánské thali, které⁤ jsou zde připravovány ze svěžích a kvalitních surovin. Při‌ návštěvě‌ nezapomeňte na jejich ​slavné ⁣indické dezerty,⁣ jako je gulab jamun nebo ​jablečný ⁢crumble.

 6. Taj Mahal: ⁣Přijďte a vychutnejte⁤ si indickou pohostinnost‌ v nejznámějším indickém tajemství ​Prahy. Restaurace Taj Mahal nabízí skvělou atmosféru a autentické pokrmy, které vám připraví zkušení kuchaři. Vyberte si z jejich bohaté ⁢nabídky tandoorových ‍grilovaných specialit nebo si dopřejte jejich omáčky plné indických koření a⁢ bylinek. ⁤Podělte‍ se o jedno z jejich tradičních ⁤thali s rodinou a ‍přáteli a vychutnejte si skutečně indickou ‍hostinu.

 7. Royal Indian: V této ‌restauraci‌ zažijete opravdu královskou indickou gastronomii. Užijte si romantickou ⁢atmosféru a⁣ ochutnejte jejich jedinečné‌ masové nebo⁢ vegetariánské ​pokrmy. Pokrmy jsou⁤ zde​ připravovány ⁣s láskou a nadšením odborného personálu.⁣ Dopřejte⁢ si bohatý festival chutí ​a vůní ​s jejich denními výhodnými nabídkami. Nezapomeňte si‌ vyzkoušet​ jejich slavné​ nashta – ​malý snack, který vám⁣ zpříjemní čekání na hlavní chody.

 8. Spice of India:⁣ Tato restaurace vás ⁤dostane na⁢ aromatickou cestu⁣ do⁢ Indie ‌hned‍ při prvním kousku. Zahrajte si‍ se svými chuťovými buňkami⁢ a vyzkoušejte jejich pikantní ⁤curry nebo osvěžující masalový čaj. S jejich rozmanitou nabídkou masových, vegetariánských i veganských jídel​ budete mít na výběr dostatek možností.‍ Služba je rychlá a personál ochotný, což zajišťuje⁢ příjemný gastronomický zážitek.

 9. Indian Jewel:⁤ Pokud hledáte skvělou indickou ⁤restauraci s perfektním servisem, nehledejte⁢ dál. Indian‍ Jewel v ​centru‌ Prahy vám nabídne autentické indické speciality v ⁢luxusním prostředí.‍ Nezapomeňte ⁣si objednat ‍jejich oblíbená jídla jako Butter Chicken nebo Chicken ⁢Tikka Masala. Ochutnejte⁢ jejich rozmanité thali nebo si dopřejte ​jejich bohatou nabídku dezertů. ⁤Užijte si večer​ s přáteli nebo rodinou a vychutnejte si skvělou⁢ chuť Indie.

 10. Curry House:‌ Zahřejte si tělo a duši ​v indické restauraci Curry House ‍v Praze. Tato restaurace⁤ je známá svým přátelským ⁣personálem a ⁣výjimečnou kvalitou jídel.⁣ Vyzkoušejte ⁣jejich široký ‌výběr⁤ masových, vegetariánských nebo veganských kari. Dopřejte si jejich​ osvěžující mangový ⁤lassi a zakončete večeři ⁤typickým​ indickým sladkým ⁤– kulfi.

 11. Masala: ⁢V této intimní⁢ a ‌stylové restauraci se můžete těšit na skvělé jídlo a příjemné posezení. Masala se specializuje​ na⁢ kvalitní⁤ masová i vegetariánská jídla s důrazem na autenticitu a čerstvost surovin. Ochutnejte jejich ⁣unikátní kari s různými ‌úrovněmi ‌pál

  12. Indian Aroma:⁤ Perfektní místo pro milovníky ⁣indického street foodu

  Indian Aroma je skvělým místem pro​ všechny‍ milovníky‍ indického street foodu v ‌Praze. ‌Tato restaurace se nachází na rušné​ ulici a ⁢okamžitě ⁢vám zde udělá dojem​ autentická atmosféra. Pokud jste​ fanouškem indické kuchyně, toto místo by nemělo ⁢chybět na vašem⁢ seznamu.

V⁣ Indian⁣ Aroma⁢ zažijete explozi⁤ chutí a vůní,⁢ které‌ jsou ‍charakteristické pro⁣ indické jídlo. Menu je plné⁣ tradičních ⁢pokrmů,‌ včetně populárních indických specialit, jako je kari, tandoori ‌grilovaná masa a různé druhy naan chleba.‌ Každý⁢ kousek ⁢je⁤ připraven s láskou⁤ a detailním zaměřením na autenticitu.

Ale nejen jídlo je na⁤ Indian Aroma úžasné. ⁤Atmosféra⁤ restaurace je příjemná a prostorná,⁣ ideální pro skupinové setkání nebo ‍romantickou večeři ⁣ve dvou. Obsluha je vstřícná ​a ⁢ochotná ‌doporučit ⁣vám ty nejlepší pokrmy,⁤ které vám vyhovují.

Pokud⁣ jste na začátku své cesty⁢ objevování ​indické ⁣kuchyně, ‍nebo⁣ jste již zkušeným labužníkem, ⁤Indian Aroma ⁢je perfektní volbou. Dejte si čas, abyste se zde ponořili do jedinečného světa indického ​street⁢ foodu, který ‍přináší ‌do Prahy⁤ šťavnaté a pikantní​ zážitky.

13. Golden Tikka: Tradiční indické speciality s kouzlem ⁤a vřelou atmosférou

Indická kuchyně je plná chutí a vůní, které dokáží okouzlit každého‌ milovníka dobrého jídla. V Praze je možnost ochutnat ty⁢ nejlepší indické⁢ speciality v restauracích, které svými autentickými recepty a ⁢příjemnou atmosférou přenášejí své ​hosty přímo do ⁣srdce Indie. Abych vám ‌usnadnil výběr, přináším seznam 13 nejlepších ‌indických ⁣restaurací v ⁢Praze, ​které stojí⁣ za to navštívit a vychutnat si jejich ⁤tajemství ​kari.

 1. Maharaja: Tato restaurace⁤ se⁣ může‍ pyšnit skvělým‍ jídelním ⁣lístkem, který nabízí širokou⁤ škálu tradičních⁢ indických jídel. Zde si můžete ‍vychutnat⁢ nejen masová, ale i vegetariánská jídla⁤ připravená s láskou⁣ a autentickými ​kořeními.

 2. Curry House: ‍Pokud ⁢hledáte restauraci⁤ s útulnou ⁢atmosférou a skvělými​ jídly,‍ Curry House je pro vás tím pravým místem. Nabízí kvalitní indická⁣ jídla a bohatý výběr různých ⁤variant kari, které ⁢okouzlí i ty⁢ nejnáročnější gurmány.

 3. Rangoli: Tato restaurace se specializuje na regionální​ kuchyni a nabízí široký výběr jídel ze⁣ severní i jižní Indie. Nechte se unést autentickými chutěmi a‌ vůněmi, které vás přenesou přímo na indický ‌trh.

 4. Saffron: Restaurace Saffron ‍se ‍může pochlubit sofistikovaným prostředím​ a kvalitními ‌indickými ⁤jídly.‌ Zde se skutečně starají o každý​ detail a jejich ‍pokrmy jsou ‌opravdu​ výjimečné.

 5. Tamarind: Tato ‌restaurace⁣ je⁤ malým kouskem Indie ​v pražském centru. Nabízí autentické⁢ indické jídlo připravené z čerstvých surovin a s využitím tradičních ⁢receptur. Zde se opravdu můžete těšit na⁤ dokonalé kari.

 6. Anantha Bhavan: ⁢Jestliže preferujete jídlo ve⁣ formě bufetu, pak je Anantha Bhavan tou správnou volbou. Tato ⁤veganská restaurace‍ nabízí indickou kuchyni, která oslní svou⁤ jedinečností.

 7. Mayur: Restaurace Mayur se⁢ zaměřuje​ na gastronomický zážitek pro všechny‌ smysly.​ Zde ⁢si můžete dopřát ​dobroty‍ z ‍indické‍ kuchyně, které​ vás‍ okouzlí nejen⁢ chutí,‍ ale i‍ nádhernou ‍prezentací.

 8. Durbar: Durbar je ‌skvělá volba ⁢pro milovníky mořských plodů. Tato ⁢restaurace vám přinese​ unikátní kombinaci indických chutí ‌s čerstvými⁤ mořskými plody.

 9. Namaste: V restauraci Namaste ‌se setkáte s přátelskou atmosférou​ a autentickou⁤ indickou kuchyní. Ochutnejte ⁣jejich pestrou‍ nabídku​ kari, která vám ⁤zaručeně zachutná.

 10. Kasturi: Pokud máte rádi ⁤jídla ‍s ‌mírně pikantním nádechem, pak ⁢je Kasturi ⁢tou správnou volbou. Tato restaurace‌ připravuje⁤ indická jídla s perfektní ‌kombinací‌ dochucovadel a koření.

 11. Curry⁣ Club: Tento rodinný podnik je známý svými autentickými‍ recepty a vřelou⁣ atmosférou.​ V Curry ⁣Club si můžete vychutnat kvalitní indickou kuchyni, ⁣která⁤ si zachovává tradice a kořeny.

 12. Masala: ⁢Restaurace⁣ Masala vás překvapí svou kreativitou a⁣ nadčasovostí. Zde nečekejte jen tradiční​ kari, ale ⁣také jedinečné​ spojení indické a světové kuchyně.

 13. Krishna: ⁣Poslední, ale ​rozhodně nejméně důležitou volbou je ⁢restaurace Krishna. Zde si⁣ můžete vychutnat ⁣širokou škálu‍ indických specialit, které vám​ rozzáří oči i ​žaludek.

Tyto restaurace v ⁢Praze vám⁣ poskytnou⁢ jedinečný gastronomický ‍zážitek s tajemstvím kari. Vydejte se ​na cestu⁣ objevování‍ indické kuchyně​ a​ dopřejte si ⁣to‌ nejlepší, ​co Praha nabízí.⁢ Doufám, ‍že vám tento ⁣článek pomohl ⁢objevit pravé ⁤tajemství​ kari v Praze.⁤ Indická⁢ kuchyně je ‌plná bohatých chutí a exotických‍ koření, které⁤ vás rozhodně nezklamou. Pokud ‍hledáte autentickou indickou restauraci​ v ⁢Praze, vybrat může ​být ⁣obtížné. Ale s ​těmito 13 nejlepšími indickými ⁤restauracemi​ jste našli správný ‌výběr. Od tradičních jídel až po​ moderní interpretace, tyto restaurace vám‌ umožní ⁤prozkoumat bohatou kulturu indické kuchyně přímo z​ pohodlí⁢ Prahy. Přeji vám​ skvělé dobrodružství chuťových ‍pohárků, které vám tyto​ restaurace nabídnou.

Napsat komentář