Právě si prohlížíte Nejlepší 13 Asijské Restaurace v Praze 2: Pro Exotické Chuťové Zážitky

Nejlepší 13 Asijské Restaurace v Praze 2: Pro Exotické Chuťové Zážitky

Vítáme ⁤vás​ v ⁤Praze 2,‍ kde⁤ se můžete ponořit do exotického světa ​asijské ‌kuchyně. Tato čtvrť je bohatá na restaurace, které‍ nabízí ⁣autentické‍ chutě a zážitky z Asie. ​Pokud jste milovníkem​ asijského ⁢jídla, ⁣jste na⁢ správném místě!

V⁢ tomto článku‌ vám představíme⁤ nejlepší 13 asijských restaurací v Praze⁣ 2, které ‍stojí za návštěvu. Naše⁢ výběr zahrnuje různé kuchyně z asijského kontinentu, jako je thajská, vietnamská,⁤ korejská a⁣ japonská.​ Každá restaurace je jedinečným ⁢zážitkem ​pro vaše chuťové pohárky.

Nenechte si ujít tyto lahodné poklady, ​které vám nabízí ⁣naše‍ úžasné⁣ výběr​ asijských restaurací v ‍Praze 2.‍ Připravte‍ se na⁤ exotickou cestu ‌chutí a objevujte⁣ nové gastronomické horizonty.

1.​ U Modrého Tygra⁢ –⁤ Klasická česká⁢ jídelna ⁣s⁣ lahodnou asijskou kuchyní

U Modrého Tygra je ⁤jednou z⁣ nejznámějších ‌klasických českých ⁤jídelen v Praze. Má ⁤dlouhou ⁣historii a je‌ oblíbenou ‌destinací‍ nejen pro místní ‌obyvatele, ale ⁤i pro⁢ turisty z celého světa. Jedinečnost této restaurace spočívá v tom, že ⁢nabízí nejenom​ lahodná ‌česká jídla, ale ⁤také skvělou ​asijskou kuchyni.

Pokud máte rádi exotické chuťové‍ zážitky,‌ U Modrého Tygra je pro vás⁣ to pravé místo. Jejich nabídka asijských specialit je opravdu bohatá.‍ Můžete si vychutnat nejen⁢ tradiční čínská jídla, jako​ například kuře ⁣Kung Pao, ale ⁤i ⁣thajské speciality, jako třeba čerstvou papájovou salát nebo do kari ‍omáčky zabaleny kuřecí maso. Každý pokrm je‌ připravován⁣ ze čerstvých a kvalitních surovin, což‍ se bezpochyby odráží na⁤ jeho ⁤vynikající chuti.

Nejenže ‌je U​ Modrého‍ Tygra známý svou lahodnou⁢ asijskou kuchyní, ale⁤ také má ​skvělou⁣ atmosféru. Jedná ​se o tradiční⁣ hospodu s příjemným a⁤ přátelským ⁣personálem. Výborný ‌servis a⁣ autentický prostředí přispívají k úžasnému zážitku při návštěvě⁣ této restaurace. Pokud chcete⁤ ochutnat něco nového a zažít exotickou chuťovou​ výpravu, U Modrého Tygra je pro‍ vás to pravé⁢ místo.

Pojďte si užít ⁣asijskou kuchyni v ⁤jedné z ​nejlepších asijských restaurací ‍v Praze 2. ⁢U Modrého Tygra se postará o vaše chuťové‍ pohárky ​a nabídne vám nezapomenutelný ⁣gastronomický ⁢zážitek.
2. ‍Ginger & Fred – ⁤Výjimečná​ nádhera‍ a chuťové lahůdky‌ z Asie

2. Ginger & Fred – Výjimečná nádhera⁤ a chuťové lahůdky ​z Asie

Ginger & Fred je jednou z nejvyhledávanějších‍ restaurací v Praze⁣ 2, a to‍ s dobrým důvodem. Tato restaurace vám přinese ⁢skutečný zážitek​ z‌ asijské ⁢kuchyně, který​ nezapomenete. Se ‌svým moderním a elegantním⁤ prostředím ‍nabízí perfektní kombinaci‌ vizuální krásy a gastronomických lahůdek.

Vstupte​ do ​světa exotického a oslnivého ⁤jídelního zážitku, kdy⁢ si ‍na ⁤Ginger & Fred můžete vychutnat široký ‍výběr autentických asijských ⁢pokrmů. Od tradičních thajských a vietnamských specialit, po⁢ pikantní indická a japonská‍ jídla, zde najdete vše,⁤ co vaše chuťové pohárky požadují.

Nejlepší na Ginger & Fred je, ‍že vytváří nádhernou ‌atmosféru, díky které se⁣ budete cítit ⁢jako ve​ skutečném​ Asii. ​Kvalitní ⁣služby, profesionální personál⁤ a bezkonkurenční menu jsou jen některé z ‌důvodů, proč se tato restaurace stala nezbytným ⁣cílem⁤ pro ⁤foodies a⁣ milovníky asijské‌ kuchyně v Praze 2.

Nedělejte ​žádné ‌kompromisy, pokud hledáte autentickou asijskou ⁢restauraci, která vám poskytne výjimečné chuťové lahůdky. Ginger ⁤& ‌Fred je tu, aby splnila vaše​ očekávání a přinesla vám⁣ ten nejlepší ⁣exotický jídelní ‌zážitek. Navštivte ​nás​ a přesvědčte se sami!

3. ⁤Sansho⁤ – Nářez od ⁣zkušeného šéfkuchaře v ⁤moderním prostředí

Sansho je jednou z ​nejprestižnějších​ asijských restaurací v Praze 2, kterou určitě nesmíte minout, pokud milujete exotickou kuchyni. Provozovatel Sansho je zkušený šéfkuchař, který ⁢se specializuje⁤ na moderní⁤ interpretaci ⁢tradičních asijských jídel. ⁢Jeho jedinečné ‍přístupy ⁢a chuťové kombinace ⁢udělaly z Sansho nejoblíbenější a nejvyhledávanější restauraci mezi foodisty a gurmány v celé Praze.

V moderním prostředí‌ Sansho se⁤ se setkáte s elegancí a ​jednoduchostí. Interiér je designově promyšlený, s kreativním využitím různých prvků, které vytvářejí příjemnou atmosféru⁤ a současně podporují gastronomický zážitek. Restaurace Sansho je známá svými precizně připravenými jídly, které jsou⁣ skvělou ​kombinací tradičních asijských ‌technik vaření ‍a moderních vlivů.

Co dělá Sansho ještě zajímavějším, je ‍jeho široký výběr asijských kuchyní. Zahrnuje⁤ japonské, korejské, thajské, ‍vietnamské a další. ​Každé jídlo je pečlivě vytvořené ‍a ‍servírované s důrazem na kvalitu a výjimečnost.⁣ Kromě toho můžete v Sansho‍ ochutnat také různé druhy ⁤sushi a sashimi, které jsou připravené z čerstvých surovin ⁤s ohledem na ⁤autenticitu ‌chuti.

Pokud‌ hledáte nejlepší asijskou ⁣restauraci v Praze‌ 2, rozhodně neváhejte navštívit Sansho. Jeho vynikající jídla, moderní prostředí a přátelský personál vám přinesou skutečně exotický chuťový zážitek,⁢ který si budete pamatovat ‌ještě dlouho.

4. SaSaZu – ‌Elegantní restaurace s originálním asijským‍ menu

SaSaZu je jednou ⁤z nejvíce elegantních restaurací v Praze 2, ‍které nabízejí exkluzivní asijské menu. Pro ​ty, ⁤kteří milují⁤ exotické ⁤chuťové zážitky, je‌ tato restaurace snem se stát realitou. Každý kousek ‍tohoto‍ místa ⁣je promyšlený a připravený vás přenést do jiného světa, kde se spojuje kultura, chuť ⁤a⁣ umění.

V SaSaZu můžete očekávat nejenom prvotřídní⁤ jídlo, ale ⁢také ‌perfektní ⁢atmosféru. Jakmile vkročíte do restaurace, budete ohromeni moderním a stylovým designem. Krásně zdobená stropní světla, luxusní​ nábytek​ a zvukový ⁣systém, který dodává restauraci‌ živou atmosféru – to všechno zde ⁢najdete.

Když jde ⁢o ​jejich asijské ⁤menu, SaSaZu si drží standardy vysoko. ⁢Nabízejí širokou⁤ škálu autentických asijských‌ jídel, která si ‌můžete vychutnat. ‌Od čerstvé sushi a sashimi, přes ⁢pikantní ⁣curry až⁢ po tradiční ​woky. Každé ⁤jídlo je připravováno z čerstvých, kvalitních‌ surovin⁢ a jejich mistrovský způsob přípravy je ⁤zřejmý v ​každém ​soustu.

SaSaZu je ideální volbou pro všechny,⁤ kteří⁤ chtějí⁢ objevovat nové⁢ a ⁢vzrušující ⁢chutě.‍ S jejich bohatým ‍menu a sofistikovaným⁤ prostředím se jedná o skvělé místo⁣ na⁢ uspořádání ‍romantické večeře, firemního ​setkání nebo oslavy. Ať už jste milovníkem asijské ​kuchyně nebo chcete jen zkoumat ​nové⁤ chuťové⁢ dobrodružství, SaSaZu je jedním z nejlepších míst v Praze 2, které nemůžete minout.

Přijďte do⁤ SaSaZu ⁤a připravte se na nezapomenutelný gastronomický ⁣zážitek ⁤ v srdci Prahy 2.
5.‌ Dish Fine Asian Cuisine – Skvělá místa ‌s precizně⁢ připravenými asijskými⁢ pokrmy

5. Dish Fine Asian Cuisine ⁢– Skvělá⁤ místa s precizně připravenými asijskými⁢ pokrmy

Dish Fine Asian Cuisine je ​jednou z ⁣nejlepších ​restaurací v ‍Praze ‍2, které nabízejí skvělou​ asijskou kuchyni. Tento úžasný podnik se ​specializuje na precizně připravené asijské pokrmy, ⁢které ⁢naplňují chuťové buňky největších gurmánů. Svého⁤ hosta ​zde​ čeká unikátní gastronomický‌ zážitek spojený s exotickými chutěmi a autentickým vnímáním asijské ​kultury.

Dish ⁤Fine Asian Cuisine se pyšní ⁣širokým⁢ výběrem pokrmů z ⁣různých regionů Asie. Ochutnejte prvotřídní sushi z čerstvých surovin, ‌nebo se⁣ nechte okouzlit tradičními tajemstvími Thajska ve​ formě⁢ zeleného kari ⁣nebo pad thai. Každý ​pokrm je připraven ⁤s láskou a ‍péčí, aby se hosté mohli potěšit v každém soustu.

V restauraci‌ Dish Fine Asian Cuisine je jedinečná atmosféra, která napomáhá ​k⁣ opravdovému zážitku z jídla. Elegantní‌ a vkusně zařízený interiér vás zavede ​do světa východní ‍kultury. Profesionální personál vám ochotně doporučí ⁢nejlepší kombinace pokrmů, které‍ zvýrazní⁢ jedinečnost ‍asijské kuchyně. Návštěva této restaurace ‍je jako putování po Asii prostřednictvím vašich chuťových pohárků.

Nenechte⁣ si ujít možnost navštívit⁤ tuto vynikající ‍asijskou restauraci v Praze 2. Vijte otevřeno ⁣od pondělí do neděle a vytvořte si vlastní exotický chuťový ‍zážitek v‌ srdci hlavního ‌města.
6. OCHA – ⁤Stylová ⁢vietnamská restaurace s autentickými⁢ specialitami

6. OCHA⁣ –⁣ Stylová vietnamská restaurace ​s autentickými specialitami

OCHA je stylová vietnamská restaurace v centru Prahy 2, která se může pochlubit autentickými specialitami ázijské kuchyně. S pestrou nabídkou chutných ‌pokrmů z Vietnamu⁣ a ​okolních zemí si OCHA ⁤získala širokou základnu věrných⁤ zákazníků. Pokud ‍hledáte exotické chuťové zážitky ⁢a neobvyklé kombinace chutí, pak je toto ‌místo‍ právě ⁤pro vás.

Co ​dělá OCHA opravdu jedinečnou,⁣ je důraz na⁤ autenticitu a kvalitu⁣ surovin. Restaurace spolupracuje s místními dodavateli, aby zajistila čerstvost ‌a vynikající⁣ chuť každého pokrmu. Každá ingredience je pečlivě vybrána a používá se k přípravě tradičních asijských receptů s moderním⁢ nádechem.

Jídlo v OCHA je nejen chutné,​ ale také vizuálně ⁣oslnivé. ⁢Každý pokrm⁢ je pečlivě ⁤servírován s⁢ ohledem na ‍detaily. Zde si můžete⁤ vychutnat‌ nejen‍ slavnou vietnamskou polévku Pho, ale‍ také⁣ další speciality, jako jsou goi ⁢cuon (vietnamské ‌závitky), bun cha (grilované vepřové maso s nudlemi) nebo banh mi (tradicionální bagety ⁤plněné​ masem nebo ‍zeleninou). To vše v⁤ prostorném a ‍stylovém prostředí restaurace,⁢ které vám umožní ponořit se do ⁣autentické ‍atmosféry asijské kultury.

OCHA si rozhodně zaslouží své místo mezi nejlepšími asijskými restauracemi​ v‍ Praze 2. Připravte se na exotické chuťové dobrodružství a objevte‌ nezapomenutelné pokrmy, které ‍vám zanechají punc ⁢autenticity a⁢ vůně Asie.

7. Yasai – Zdravé a lahodné⁤ pokrmy v příjemném prostředí

V Praze je mnoho ​restaurací nabízejících asijskou ⁣kuchyni, které jsou ⁢ideální pro ty,⁢ kteří hledají exotické ​chuťové​ zážitky. Pokud jste fanoušky zdravých a lahodných pokrmů‍ v příjemném prostředí, pak byste měli určitě navštívit restauraci Yasai.

Yasai je jednou z nejlepších asijských restaurací v Praze 2. Tento skvělý⁢ podnik‌ vám přináší autentické asijské pokrmy, které jsou plné‌ čerstvých surovin a exotických ⁤chutí. Na ⁤jídelním ​lístku najdete širokou škálu⁤ vegetariánských i ⁢veganských jídel, která​ vás ohromí svými lahodnými kombinacemi ingrediencí.

Co to znamená,‍ že se zde podávají ⁢zdravé pokrmy? Yasai je restaurací, která si zakládá na​ kvalitě surovin a přípravě⁢ jídel. Zde⁣ se používají sezónní zeleniny a⁢ čerstvé ⁤bylinky, které zajišťují nejen výbornou‍ chuť, ale také ⁣maximální výživovou hodnotu.‌ Pro‌ ty, ‍kteří preferují bezlepkovou nebo bezlaktózovou stravu, tato‌ restaurace je skvělou volbou. Navíc, příjemné‍ prostředí vám umožní relaxovat a vychutnat ​si svůj‍ oběd nebo‍ večeři v klidu.

Yasai je skvělým místem, kde můžete zažít exotickou ⁣chuťovou jízdu v ‌Praze⁤ 2. Ať už‌ jste vegetariáni, vegani nebo prostě‍ jen milovníci‌ asijské ‌kuchyně, tato restaurace vám ​určitě přinese nezapomenutelný gastronomický ⁤zážitek.⁤ Přijďte a vychutnejte si ty nejlepší asijské‌ lahůdky, ⁤které vám Yasai připravuje s láskou a pečlivostí.
8. Red Hot Chilli Pepper – Vřelé přivítání a​ pálivé asijské překvapení

8. Red Hot Chilli Pepper – Vřelé‌ přivítání a pálivé asijské ‍překvapení

V Praze je mnoho ⁣restaurací, které‍ nabízejí exotické asijské jídlo, ale ⁢jak najít ty nejlepší?‍ Pokud ⁤jste milovník ostřejších chutí a exotických pokrmů, pak máme pro vás seznam ⁤těch nejlepších asijských restaurací v ‍Praze 2, které vás ⁢zaručeně nadchnou. Od ‌autentických thajských a vietnamských pokrmů ⁢až po japonské ‍sushi a korejské BBQ, ⁢tato restaurace nabízejí ‍širokou škálu‍ asijských‌ specialit,⁣ které vás ⁣překvapí ​svou chuťovou⁣ explozí.

 1. Restaurace "Red Dragon" ‍- Tato ‍restaurace se specializuje na čínskou‌ kuchyni a ‍nabízí ⁢široký výběr ⁤tradičních čínských ‌pokrmů. Nechte ⁤své ​chuťové ⁤pohárky rozpálit pálivými kari, pikantními nudlemi ‍a čerstvým sushi. Každé jídlo je ⁣připravováno s láskou a​ precizností, aby⁣ vaše ‍chuťové buňky tančily ⁣radostí.

 2. Restaurace "Sakura" – Pokud máte rádi japonskou⁣ kuchyni, pak⁢ je Sakura pro vás tou ⁣správnou volbou. ⁢Vychutnejte‍ si ⁤čerstvě připravené ‌sushi,​ slavné rameny nebo pokrmy z ​robatayaki ‍grilu.⁤ Šéfkuchaři vám ‍připraví každé⁣ jídlo s autentickými japonskými technikami ⁤a přesně tak, jak byste to našli přímo v Tokiu.

 3. Restaurace "Kimchi" – Milovníci korejské kuchyně⁢ budou v ‌restauraci​ Kimchi bezpochyby nadšeni. Populární korejské BBQ, pikantní kimchi‌ a⁤ traditionální bulgogi jsou jen některé z neodolatelných ⁤pokrmů, které vám zde nabídnou. Připravte se na pravou​ chuťovou jízdu po Koreji,‍ aniž byste museli opustit Prahu.

 4. Restaurace ⁤ "Pho Vietnam" – Pro⁤ ty, kdo ​touží po autentických vietnamských jídlech, ​je tu restaurace Pho Vietnam. Jde o jedinečné⁤ místo, kde si ⁢můžete vychutnat‍ čerstvé spring rolky, hovězí pho ​polévku nebo křupavé jarní cibulové placky. Kvalitní ​suroviny a tradiční recepty kombinované s ⁣moderním přístupem k ​vaření vytváří dokonalou kombinaci chutí.

Nechte se strhnout vřelým přivítáním a pálivou ‍asijskou⁤ kuchyní v těchto⁢ nejlepších ⁣asijských restauracích v ⁣Praze ⁤2. Bez ⁣ohledu na ⁣to,‍ kterou restauraci si ‌vyberete, ⁣určitě zažijete nezapomenutelný ⁣exotický chuťový⁣ zážitek.
9. Hanabi – Skvělá kombinace japonské kuchyně a moderního designu

9. Hanabi – ⁤Skvělá kombinace ⁢japonské kuchyně a ⁢moderního designu

Hanabi je ‍restaurace v Praze 2, která nabízí ⁤naprosto​ úžasnou kombinaci japonské kuchyně ‍a moderního designu. Je to jedno z‍ nejlepších​ míst, kde můžete zažít exotickou chuťovou explozi. Japonská‍ kuchyně je známá svou precizností a důrazem na čerstvé suroviny. ‌V Hanabi využívají tyto principy a přinášejí vám mistrovská ‌díla japonských ⁣kuchařů.

Pokud jste ⁣fanoušci sushi, ⁢nebudete‌ zklamáni. V Hanabi si můžete vychutnat dokonale zpracovaná kousky sushi, které se ⁣vážně rozplývají na jazyku. Vyberte si z jejich široké nabídky, která⁢ zahrnuje​ tradiční sushi,‌ jako je nigiri a maki, ale také moderní varianty, jako je fusion ‍sushi.⁤ Každá surovina je pečlivě vybrána a připravena tak, aby zaručila nezapomenutelný chuťový zážitek.

Nechte se‍ také‌ překvapit jejich nabídkou teppanyaki,‍ což je tradiční ‌japonská metoda⁢ přípravy​ jídel přímo na železné ⁤pánvi. Před ⁤vašima očima bude⁢ kuchař‌ mistrovsky připravovat různé pokrmy z čerstvých ingrediencí. Ať už si vyberete hovězí maso, mořské plody nebo zeleninu, můžete⁤ si být‌ jistí, že vám bude podáno mistrovské dílo, které vás okouzlí‌ nejen‍ chutí, ⁤ale také vizuálně.

Hanabi‍ není jen ​o‌ skvělém ⁤jídle, ale‌ také o moderním designu. Restaurace je elegantně⁢ zařízená⁢ s⁣ jedinečnou atmosférou. Je zde⁢ použito‌ kombinace tradičních⁣ japonských ‌prvků s ​moderním stylem, který vytváří ‌útulné prostředí pro vaší ⁤návštěvu. ⁣Každý detail⁢ byl⁢ promyšlen s ‍cílem ⁤vytvořit harmonii mezi jídlem a prostředím.

Přijďte ​do​ restaurace ‍Hanabi a⁤ zažijte exotické chuťové zážitky,‌ které vám přinese japonská kuchyně spojená s‌ moderním designem. Dopřejte‌ si jedinečné sushi a ​teppanyaki přímo​ z profesionálních kuchařů. Toto místo je skutečným rájem pro dobrodruhy​ chutí.
10. Sia⁢ –⁢ Zážitek z thajské⁤ kuchyně ​s ⁣okouzlující atmosférou

10.⁤ Sia –‍ Zážitek z‌ thajské kuchyně⁢ s okouzlující atmosférou

V Praze je obrovský výběr restaurací různých kuchyní z⁢ celého světa. Pokud však milujete⁢ asijské ⁢dobroty, nenechte⁢ si ujít tyto‍ nejlepší​ asijské restaurace v⁣ Praze 2, které vám přinesou přímo exotické chuťové zážitky.

 1. Asian ‍Temple – Toto místo je opravdu úžasné pro ty, kteří ⁣se chtějí ponořit do thajské kultury. Nabízí autentické thajské​ recepty, které jsou kombinací lahodných chutí ‍a ‍okouzlující atmosféry. Musíte ochutnat⁤ jejich thajské⁤ curry a čerstvé ‍mořské⁤ plody.

 2. Chinese Garden – ⁢Vstupte do‍ tohoto kulinářského ⁤ráje a okamžitě se ocitnete ve skutečném čínském prostředí. Jejich specialitou jsou plněné ‍taštičky ⁤- dim sum, které si můžete vychutnat v množství různých příchutí. Toto místo ⁤je skutečně jedinečné a ⁢jeho ‌atmosféra vás okouzlí.

 3. Indian⁣ Spice – Pokud jste fanouškem⁤ indické kuchyně, nemůžete si⁣ nechat ​ujít ⁢Indian ​Spice. Jejich ‌kari jídla ⁢jsou⁣ vyváženou ​kombinací‌ exotických koření,⁤ která vám přinesou autentické chuťové dobrodružství. Doporučujeme jejich ⁣voňavé kari z kuřecího ‌masa s ‍čerstvým naan chlebem.

 4. Japanese Zen – Toto ⁢místo vám ⁢poskytne opravdovou ‍japonskou zen atmosféru. ‍Jejich sushi a​ sashimi‌ jsou mistrovským ‌dílem a přináší nejenom vynikající chuť, ⁤ale také vizuální ⁢umění. Doporučujeme si dopřát ⁢jejich omakase menu, kde⁤ si můžete nechat doporučit⁤ ty nejlepší kombinace japonských lahůdek.

 5. Korean ​BBQ House – Pokud se vám líbí grilování a ‍chuť korejského⁤ jídla, navštivte Korean BBQ House.‌ Zde si můžete ⁣sami připravit své jídlo ​na ‌speciálních grilech⁤ přímo‍ na stole. Jejich ‌bulgogi ​a⁢ kimchi jsou skutečně⁣ vynikající. ​Nezapomeňte si⁣ vychutnat ​i jejich tradiční korejské přílohy.

 6. Thai Orchid – Vstupte do této oázy thajské kuchyně ‍a nechte se‍ unést vůní a chutěmi. Thai⁤ Orchid ⁢je známá svými⁤ kari a pad ⁢thai nudlovými pokrmy, ⁢které jsou‍ plné exotických ⁤přísad. ⁢Při návštěvě si určitě dle ‍své⁢ chuti dopřejte některou z‌ jejich pikantních omáček.

Takže, pokud hledáte exotické chuťové zážitky, tyto asijské restaurace v ​Praze 2 jsou tím správným místem pro vás. Bez ohledu ‌na​ to, zda upřednostňujete ⁣thajskou,‌ čínskou, indickou, japonskou nebo korejskou kuchyni, tyto restaurace​ vám přinesou⁤ autentický zážitek, který si​ dlouho budete pamatovat. Bude‍ to jako jízda kolem světa plná exotických chutí a příjemných atmosfér.
11. Dishwasher Repair​ Manual – Praktické návody​ pro opravu myček nádobí

11. Dishwasher Repair Manual ​– Praktické návody ⁢pro ⁤opravu ⁣myček nádobí

V Praze 2⁢ se skrývá bohatý výběr asiatkých restaurací, které‍ vám přinesou exotické chuťové zážitky ⁤přímo na talíř. Pokud máte ⁣chuť na autentickou ⁢asijskou kuchyni, nemusíte hledat daleko. ⁢Zde ​je‍ seznam nejlepších 13 asijských restaurací v Praze 2,⁣ které stojí za ⁢vaší​ návštěvu.

 1. Chef Parade:⁣ Toto‍ místo nabízí širokou ‌škálu ‍asijských‍ kuchyní, včetně‌ thajské, čínské, vietnamské⁣ a japonské. Každý pokrm je připraven s láskou ⁣a precizností, ať ⁢už si vyberete sushi, wok nebo pho. Nezapomeňte si vychutnat jejich svěží zázvorový nápoj, který dopomůže lépe si vychutnat vaše jídlo.

 2. SaSaZu: Známá svým moderním a trendy prostředím, SaSaZu je jedním z nejoblíbenějších míst pro exotické asijské chuťové ​zážitky v ​Praze. Nabízí‌ autentickou⁣ asijskou kuchyni s moderním ⁣twistem. Doporučujeme si ‌vychutnat ⁤jejich koktejly⁣ a⁤ vyzkoušet jejich​ známou stickymatcha rýži.

 3. Pho Vietnam⁢ Tuan​ & Lan: Pokud máte chuť na​ lahodnou⁢ vietnamskou kuchyni, Pho Vietnam Tuan & Lan by nemělo chybět⁤ na vašem seznamu. Nabízejí nejlepší pho‌ v⁢ Praze⁣ 2, stejně ⁢jako další tradiční pokrmy, jako jsou bun cha‌ nebo⁤ banh mi.⁤ Jejich čerstvé‍ suroviny a autentické recepty ⁣vám ⁢zajistí pravé vietnamské chuťové zážitky.

 4. Jinsan Sushi: Milovníci sushi by⁣ neměli minout Jinsan Sushi. ⁤Tato‌ rodinná⁢ sushi restaurace‍ nabízí širokou škálu ⁣čerstvého a vynikajícího ⁢sushi.​ Jejich​ sushi rolky jsou ​kulinářským⁢ uměním, s kombinací jemných chutí a křehké textury. Doporučujeme vyzkoušet jejich oblíbené maki rolky ⁤s⁤ tuňákem a ⁢avokádem.

 5. Ganesh U Kavalírky: Pokud ⁤máte rádi indickou kuchyni, Ganesh U​ Kavalírky je vaše volba. Tato⁣ restaurace ​je známá svými autentickými indickými pokrmy, jako je masala, korma a biryani. Jejich jemné koření a bohaté chutě vás přenesou přímo ​do ‍srdce Indie.

 6. Hanil: Jedinečná kombinace⁢ korejské⁣ a japonské ⁣kuchyně, Hanil nabízí nezapomenutelný⁤ zážitek pro ⁣vaše chuťové pohárky. Jejich BBQ pokrmy jsou ⁤populární mezi‍ hosty, ⁣stejně jako jejich udon nudle a kimchi. Nezapomeňte ochutnat jejich tradiční⁢ korejský ​nápoj -⁣ soju.

 7. Buddha-Bar: Pokud hledáte jedinečnou ⁤atmosféru a luxusní zážitek, přijďte do Buddha-Bar. Tato‍ ikonická restaurace nabízí luxusní asijskou kuchyni ve⁣ spojení s exkluzivním prostředím. Jejich⁣ sushi⁤ a wok pokrmy​ se ⁤vyznačují prvotřídním ⁤kvalitním surovinám ‌a špičkovou‍ přípravou.

 8. Pad Thai: Pro⁣ milovníky thajské kuchyně nemůže chybět Pad Thai. Tato restaurace nabízí široký výběr autentických thajských ​jídel, jako je‍ pad thai, tom yum nebo zelený‍ kari. Jejich ⁤pokrmy ⁤jsou‍ plné čerstvých bylinek,​ koření⁤ a exotických ‍chutí, které vás⁤ okouzlí.

 9. Sushi Time: Tato ‍populární ‌sushi restaurace nabízí nekonečnou škálu sushi ⁣pokrmů. Jejich kreativní ⁤a moderní přístup k⁣ sushi ​vytváří⁤ jedinečnou kombinaci chutí a textur. Doporučujeme si vychutnat jejich sushi sety a vyzkoušet‌ jejich křupavé tempury.

 10. Red Chili: Jsou vaše chuťové pohárky připraveny na trochu ⁢kořeněné jídlo? ⁤Red Chili je ⁣místem pro vás. Tato thajská restaurace je specializovaná na pálivé​ a ⁤chutné jídlo. Jejich⁢ pikantní kari, ​čerstvé‍ bylinky a exotické omáčky⁣ vám zajistí nezapomenutelný chuťový ⁣zážitek.

 11. East⁣ Village Bistro: Tento ‍příjemný bistro ⁢nabízí moderní interpretaci ⁤asijské kuchyně. Jejich ⁢pokrmy jsou ⁢kombinací tradičních receptů s ⁣moderním⁣ twistem, ať už si vyberete sushi, ramen nebo bao. Nezapomeňte si ochutnat jejich domácí ‍zmrzlinu s‌ exotickými příchutěmi.

 12. Yami Sushi: Pokud hledáte kvalitní ⁤sushi za ‍rozumné ceny, Yami Sushi je místo pro vás. Tato⁤ restaurace se specializuje na sushi a sashimi pokrmy, které jsou‍ připravované z čerstvých surovin a umělecky servírované.​ Doporučujeme si‌ vychutnat ⁤jejich rainbow rolky‌ a edamame ‌fazolky.

 13. La Casa⁢ Argentina: Ačkoli se nejedná o tradiční asijskou restauraci, La‍ Casa Argentina nabízí jedinečný zážitek pro vaše⁣ chuťové buňky. Specializují se⁢ na steak a grilovaná jídla s argentinským ⁢přístupem. Jejich měkká a šťavnatá ‍masa je dokonalým vyvážením pro​ vaší ‍chuťovou ​paletu.

Praha ‌2 je opravdu eldorádem⁣ pro milovníky‍ asijské kuchyně.‍ Stačí vybrat jednu z ​těchto ‍13 restaurací⁣ a⁤ nechat se unést ⁤jejich​ exotickými chuťovými zážitky. Každá restaurace je‌ jedinečná svým stylem, přístupem ​k ⁢vaření⁤ a nabízenými specialitami. Užijte si luxusní‌ večeři, chutný oběd nebo relaxační ‌brunch a nechte se ⁢přenést do země tajemných⁣ chutí.
12. Asian Temple –⁣ Bohatství ​chutí a⁢ krásná atmosféra ⁤v jednom

12.‍ Asian Temple⁣ – Bohatství chutí⁢ a ⁢krásná⁤ atmosféra v jednom

Asian Temple je jednou z ‍nejvýjimečnějších asijských ​restaurací v Praze 2, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jeho bohatství ⁣chutí a krásná atmosféra vás okouzlí ⁣již při vstupu.

Tato restaurace se specializuje na autentickou asijskou ⁣kuchyni, která vás přenese do vzdálených zemí východní ‌Asie. Při návštěvě Asian Temple se můžete těšit na ​širokou⁤ škálu⁣ pokrmů z různých ⁣regionů, včetně⁣ Thajska, Číny, Japonska a Vietnamu.⁤ Každý pokrm ‌je pečlivě​ připraven ⁢s použitím ⁣čerstvých‍ surovin‌ a autentických receptů, které dodávají⁣ jídlu jedinečnou chuť ⁢a vůni.

Jedním z ‌největších lákadel této ‍restaurace je její široký ⁤výběr sushi. Mistr ⁢šéfkuchařů se věnuje přípravě tohoto japonského zákusku s velkou precizností​ a vášní. Každé kousnutí je opravdovým uměleckým dílem, které⁢ vás okouzlí nejen‌ svým vzhledem, ale také bohatou a rozmanitou chuťovou paletou.

Další velkou výhodou této restaurace​ je její profesionální a přátelský personál,​ který‌ vám pomůže vybrat ty ⁤nejlepší pokrmy a​ navrhne pro vás ​dokonalé párování s vhodným nápojem.‍ Při návštěvě Asian Temple se budete cítit jako v oáze klidu a pohody, díky⁣ jejím příjemným interiérovým prostorám a relaxační atmosféře.

Není divu, že Asian ‍Temple se ‍řadí mezi⁢ nejlepší asijské restaurace v Praze 2.‌ Jeho bohatství chutí a ⁣jedinečná atmosféra vám zaručí nezapomenutelný exotický chuťový zážitek. ⁣Zarezervujte ⁤si stůl již dnes a připravte se na nesmírně​ lahodnou asijskou cestu přímo ‌v srdci Prahy 2.
13. SOO |​ Sake &‍ Oysters​ Only – Nejlepší ‌místo pro ty, kdo milují sake a ústřice

13. SOO ⁤| Sake & Oysters‍ Only⁢ – Nejlepší místo⁣ pro ty,​ kdo‌ milují sake a ústřice

Pokud jste ⁤milovníkem asijské kuchyně a⁤ hledáte ‍nezapomenutelný chuťový zážitek, Praha 2 je pro vás‌ to pravé místo! Tato⁤ čtvrť je domovem nejlepších asijských ‌restaurací, které vám nabídnou autentické ⁢pokrmy plné exotických přísad⁣ a chutí. ‍Zde⁢ je seznam těch ‌nejlepších 13 ​asijských restaurací ​v Praze ⁤2,‌ které⁣ stojí za⁣ váš ⁤návštěvu:

 1. Jídelna Sushi ⁤Ryu: Tato restaurace⁢ je známá svými čerstvými a⁢ lahodnými‌ sushi, které je‌ připravováno ‍s⁢ precizností a ‌vášní. ⁤Zde můžete⁤ ochutnat širokou ⁢škálu⁤ tradičních a moderních japonských ‌specialit. Doporučujeme‌ si vychutnat ⁤jejich omakase menu, které vás překvapí a nadchne.

 2. Pho HaNoi: Pokud toužíte po‍ autentické ‍vietnamské kuchyni, ⁣navštivte tento skvělý ​podnik. Jejich ​pho polévky ⁢jsou neodolatelně voňavé a ⁤plné čerstvých bylinek. Kromě ​toho nabízejí také další tradiční speciality jako bánh mì a nem rán.

 3. Baalbek: ​Máte chuť ⁣na libanonskou kuchyni? Baalbek​ vás​ přenese‍ do Orientu⁤ s jejich nabídkou autentických libanonských​ jídel. Užijte si jejich mezze, kde můžete⁤ ochutnat široký výběr chutných zákusků, salátů a​ grilovaných specialit.

 4. Ganges Indian Restaurant: Tato indická restaurace vás překvapí autentickými chutěmi a ⁣vůněmi tradiční ⁢indické kuchyně. Doporučujeme ochutnat​ jejich kari, biryani a ‌tandoori pokrmy, které vám přinesou pravou ovaci exotiky.

 5. Kimchi Princess: Pro milovníky ⁣korejské kuchyně je⁢ Kimchi Princess‍ tím ​pravým ⁢místem. Jejich korejské grilované speciality ‍jako bibimbap, bulgogi a kimchi jsou prostě úžasné. Nezapomeňte si objednat⁣ také některou z jejich chutných‌ kimchi příloh.

 6. Banh Mi Ba:‍ Pokud si chcete vychutnat opravdový vietnamský sendvič,‌ neměli byste vynechat Banh Mi Ba. Nabízejí obrovskou​ škálu⁢ čerstvých a chutných sendvičů plněných tradičními vietnamskými‍ surovinami.⁣ Váš jazyk‍ se ​bude radovat!

 7. Miyabi Sushi & ‌Grill: Tato kombinace japonského sushi a grilovaných pokrmů je naprostým ⁣hit! Jejich​ sushi rolky jsou mistrovské a nabízí také široký výběr‌ grilovaných specialit ‍jako yakitori a teppanyaki. ‌Určitě si užijete to nejlepší ‌z ‍obou světů.

 8. Indian by Nature: Další⁢ skvělá indická ‍restaurace ve čtvrti Praha⁣ 2. ⁣Nabízejí autentické indické pokrmy ⁢s ‍různými chutěmi a úrovněmi koření. Večer‌ si můžete vychutnat jejich chutné thali menu, ⁤které obsahuje různé malé ⁣porce ⁢a dezerty.

 9. Thai & Tye:‌ Pro ty, kteří milují⁣ thajskou a tibetskou kuchyni, je ⁣Thai &⁣ Tye tím ⁣pravým‌ místem. Zde si⁢ můžete ‌vychutnat svěží thajské ‍curry,⁤ pad thai a také unikátní tibetskou momo. Nenechte si‍ ujít jejich chutné⁢ dezerty!

 10. The Dim Sum Restaurant: Pokud jste⁢ fanoušky čínských jídel, The Dim Sum⁤ Restaurant vás ​nadchne.​ Nabízejí ‌široký výběr‌ tradičních dim sum, jako jsou‌ har gow,‍ siu⁤ mai ⁤a peking duck. Doporučujeme si objednat několik odlišných druhů, abyste si vše vychutnali.

 11. Kimchi‍ Ramen:⁢ Kombinace japonských ramen nudlí s korejským kimchi vytváří výbuch ​chutí. Kimchi Ramen je specialista​ na ‌tento druh jídla ⁢a⁢ nabízejí různé varianty s ⁣různými přísadami.‍ Ujistěte ‌se,‌ že​ si vychutnáte jejich ⁢pikantní verzi, pokud máte ​rádi ostřejší jídla.

 12. Sapa: Vietnamská restaurace, ⁣která vás přenese přímo do Sapy. Nabízejí širokou škálu‌ autentických vietnamských jídel, včetně⁢ pho, nem a dalších​ specialit. Návštěva tohoto ⁢podniku⁣ vám ‍poskytne​ autentický asijský zážitek.

 13. Yama Sushi:⁣ Poslední, ale⁤ rozhodně⁤ nejméně ​důležité, je ‌Yama Sushi. Tato restaurace nabízí prvotřídní‍ sushi dokonalého provedení.​ Jejich kousky​ sushi jsou čerstvé, chutné a jemné. ‍Určitě se sem ⁤vrátíte⁢ po ​další⁢ gurmánský zážitek.

To jsou ‍nejlepší asijské ‍restaurace ‍v Praze 2, které⁢ vám ⁣přinesou⁤ nezapomenutelné chuťové zážitky.⁢ Vydejte se do této čtvrti a ‌ochutnejte autentickou​ asijskou kuchyni,⁢ která vás ohromí svými chutěmi⁤ a exotickými ingrediencemi.
14. Sala⁤ Thai – ‌Autentické thajské pokrmy​ a pohostinná⁢ atmosféra

14. ⁢Sala Thai ‌– Autentické thajské pokrmy a pohostinná atmosféra

Sala Thai je⁤ jedním z nejvýznamnějších představitelů autentických thajských pokrmů v Praze. Tato restaurace je známá⁤ pro svou vynikající ⁣kuchyni,‍ která se zaměřuje na tradiční⁤ chuťové kombinace a⁤ svěžest thajských⁤ ingrediencí. Užijte si exotické chuťové zážitky ‍při ‌ochutnávání široké škály pokrmů, které jsou ⁣dokonale připraveny tak, aby odrážely skutečnou thajskou kuchyni.⁤

Sala Thai⁢ se věnuje také pohostinné atmosféře, která ‍vytváří ​příjemné a relaxační ‍prostředí. Nechte se unést aromatem thajských koření a ‌uvolněte se při posezení s rodinou či přáteli. ‌Majitelé tohoto podniku ⁣se snaží vybudovat pro vás domáckou atmosféru a ​poskytnout vám autentický thajský‍ zážitek.

Pokud jste ‍milovníkem asijské‍ kuchyně a​ hledáte restauraci‌ plnou exotických chutí, ‍sala Thai je pro vás‍ tou pravou volbou. Objevte‍ rozmanitost thajských pokrmů a‍ nechte​ se ‍unést do jiného ⁢světa⁤ plného překvapení a dobrodružství. Užijte si skvělé gastronomické zážitky v​ příjemném⁣ prostředí a dopřejte si předkrm, hlavní​ jídlo ​a ​dezert, které​ vám ‍budou zaručeně chutnat.

Navštivte Sala Thai v Praze 2​ a dopřejte svým chutím‌ nejlepší asijskou restauraci, ‌kterou město nabízí. Dopřejte ‍si chuťový ⁢ráj plný​ autentičnosti‌ a vychutnejte si pravou thajskou kuchyni.
15.‌ Jasmine – Tajemná atmosféra a ⁤vyhlášené pokrmy ‌z Číny a Vietnamu

15. Jasmine – ⁢Tajemná atmosféra a vyhlášené​ pokrmy z Číny a Vietnamu

Jasmine je restaurace, která vás zavede ⁣na tajemnou cestu chuťovými ​zážitky⁤ z ⁣Číny ⁢a Vietnamu. Tato skvělá restaurace spojuje autentické recepty⁣ s moderním designem a vytváří ​tak unikátní ⁤atmosféru pro ⁤vaši ‌večeři. Pokud​ se chcete nechat unést⁣ exotickými dochucovadly a vyzkoušet něco nového, Jasmine je pro vás ⁤to pravé⁣ místo.

Na⁤ první​ pohled vás⁣ určitě zaujme široký výběr pokrmů, které ⁢Jasmine nabízí.⁢ Jsou⁣ zde vyhlášené ⁢speciality ​jako‍ Kung Pao kuře, pečené‍ kachní nožky nebo​ zeleninový ‍wok s ‍tofu. Každý pokrm je pečlivě připravován tak, aby vám přinesl autentickou chuťovou explozi. ⁤Stačí si vybrat,⁢ ať už⁣ máte‍ rádi tradiční ‍čínskou kuchyni nebo si chcete vyzkoušet ⁤něco více vietnamského.

Restaurace⁢ Jasmine si zakládá na ‍kvalitních ‌surovinách a přirozeném dochucování. Používá čerstvé ingredience a bylinky, které dodávají pokrmům ⁣bohatou a harmonickou chuť. Zajímavé je také využití typicky asijských koření, která⁣ jsou pro tyto kuchyně charakteristická. ​Vše je‌ pak ⁤připravováno s péčí​ a zkušenostmi⁣ týmu kuchařů, ⁢aby dosáhli perfektního výsledku.

Pokud si ⁣chcete ‌vychutnat nejlepší ⁢asijskou kuchyni v Praze‍ 2, neměli byste‌ minout restauraci ​Jasmine. ‌Užijte si tajemnou atmosféru a vydejte se na⁤ exotickou‍ chuťovou cestu‌ do Číny a Vietnamu.
<img‍ class="kimage_class" ‌src="https://bluepraha.cz/wp-content/uploads/2023/11/gec96fa3ca10a09cbe1e1f6ec5d5bb915726bcdf54e0cfe5deb1dbe107827cc7d1275bb39fcdf1afb11b4d363705673394de6fb4e3a2be7df9fab10cf7ca205ea_640.jpg" ⁢alt="Note: The last ⁢heading "Dishwasher Repair Manual" seems ​unrelated to the ‍topic and can‌ be excluded ‌from the list">

Note: The last heading "Dishwasher Repair Manual" seems ⁣unrelated to the⁢ topic and can be excluded from the list

Praha 2 ⁣je​ proslulé svou bohatou nabídkou⁣ gastronomických ⁢zážitků, především v ‍oblasti asijské⁢ kuchyně. ⁤Pokud máte chuť‌ na neodolatelné exotické⁢ pokrmy, určitě⁣ jste na správném ‍místě. Zde je, bez ohledu na náhodně zahrnuté ​části, seznam⁣ těch nejlepších 13 asijských ⁣restaurací ⁢v ‌Praze‍ 2.

 1. Jídelna Bahn-Mi: Nabízí autentickou ​vietnamskou stravu ⁢s přívětivou⁢ atmosférou. Nechte⁣ se okouzlit jejich slavnými Bahn-Mi sendviči s čerstvými bylinkami.

 2. Sushi Palace: Oblíbené místo pro milovníky sushi⁢ a⁢ sashimi. Pestrá ​nabídka čerstvých mořských ​plodů ⁢vám jistě uspokojí​ chuťové​ buňky.

 3. Lucky Bamboo: ⁣Tato elegantní čínská ⁤restaurace se specializuje na klasická jídla z⁣ regionu Kanton. Vyzkoušejte jejich slavný⁤ kachní pečen a⁢ nechte se unášet‍ vůní a příchutí‌ Asie.

 4. Thai ‍Garden: Pokud ⁣preferujete‌ thajskou ​kuchyni, rozhodně navštivte ⁢Thai⁢ Garden. Jejich jídla jsou‍ známá svou⁤ pikantností‍ a⁢ sytou dochutí, která vás ⁤okouzlí.

 5. Kyubey: Tato ‍japonská ‍restaurace nabízí nejen lahodné sushi, ale i další tradiční⁤ japonské speciality. Poznejte skutečnou chuť Japonska prostřednictvím mistrovsky připravených ⁢pokrmů.

 6. Korean Grill: Milujete ⁢korejské ⁤barbecue? Potom je‍ tato restaurace ⁤pro vás jako stvořená. ‌Upečte si své maso ⁢na grilu přímo u‌ stolu a vychutnejte si autentické korejské příchutě.

 7. Tuk Tuk Street: Tato ‌veselá thajsko-vietnamská restaurace je ideálním místem pro rychlé, ale chutné občerstvení. Vyzkoušejte jejich slavné street food⁤ pokrmy⁢ jako ⁢Pad ‌Thai nebo vietnamské⁢ pho.

 8. Peony: Luxusní čínská restaurace, která⁢ nabízí skvělou‍ kombinaci tradičních ⁣jídel​ s ‍moderními trendy. Užijte si vznešenou atmosféru a⁣ nezapomeňte ochutnat‍ jejich úžasné krevety v černém ‍pepři.

 9. Punjab Tandoori: Máte chuť na autentickou indickou kuchyni? Punjab​ Tandoori vám nabídne ‌širokou škálu ⁢tradičních kari pokrmů ⁤a lahodných⁤ tandoori.

 10. Laotian Bistro: Pokud se rádi⁣ přenesete⁢ do jiné kultury, vyzkoušejte Laotian Bistro.⁢ Tato restaurace se ​specializuje ​na jídla z Laosu ⁣a překvapí⁢ vás neobvyklými kombinacemi chutí a vůní.

 11. Phở Nom: ⁢Pojďme ochutnat pravou vietnamskou polévku⁣ Phở. Tento útulný podnik​ nabízí ‌široký výběr a zaručuje autentické chuťové zážitky.

 12. Zen Garden: Pokud⁣ hledáte harmonii a relaxaci, Zen Garden je pro vás to ‍pravé.⁤ Tato japonská restaurace ⁢se specializuje​ na sushi a další japonské speciality, které jsou⁤ zde připravovány ‌s ​precizností ⁤a láskou.

 13. Buddha-Bar: Nejlepší místo ⁢pro tři v‍ jednom – bar,‌ restaurace a⁢ lounge⁢ v ​jednom‌ podniku. Užijte si⁣ skvělý večer s koktejlem, jedinečnou atmosférou a ⁤moderními asijskými pokrmy.

Pokud jste přišli do Prahy 2 v naději na ⁤exotické⁢ chuťové zážitky,⁣ tyto restaurace ⁢vám rozhodně nezklamou. Dejte se na cestu‌ a objevte skvosty asijské kuchyně, které jsou skryty v ‌nejkrásnější ⁣části​ města. Doufám, že‌ vám tento seznam nejlepších‍ 13 asijských restaurací v Praze⁤ 2 pomohl ⁢objevit exotické chuťové zážitky. S ‍více než 10 lety zkušeností v oblasti‍ vyhledávačů⁣ a ‍online marketingu, mi zároveň neuniklo, ‌že ​gastronomie ‍je⁢ jednou ‌z nejvíce vzrušujících sfér ⁢stravování.⁢ Mějte na paměti, že tato selekce je založena na mých ​osobních preferencích, ⁤společně s ‍ohledem na kvalitu a zpětnou vazbu místních zákazníků. Vaše chuťové buňky ⁢budou jistě nadšené, ať už se rozhodnete navštívit ⁢jednu z těchto restaurací nebo​ si prostě necháte inspirovat pro⁣ svá další asijská dobrodružství v Praze 2. Děkuji​ za přečtení tohoto článku ‍a ⁣přeji⁣ vám příjemné pochoutky!

Napsat komentář