Právě si prohlížíte Top 14 Smazků Sýrů v Praze: Kde Se Vaří Ty Nejlepší

Top 14 Smazků Sýrů v Praze: Kde Se Vaří Ty Nejlepší

V Praze se nachází jedinečná kulinářská​ scéna, která láká milovníky sýrů⁣ z ‌celého světa. Pokud jste oblíbenými pochoutkami sýra ​posedlí stejně jako já, tato článková série je přesně pro vás. ⁣V ‍tomto ⁣díle se zaměříme ​na‍ nejlepší smazky sýrů v​ Praze,⁣ které⁢ musíte ‌vyzkoušet. Naše tým expertů prozkoumával desítky restaurací a hospůdek a vybral pro vás ⁢ty nejlepší místa, kde se vaří ty⁣ nejvýtečnější smažené ⁤sýry. Každé místo nabízí zcela odlišnou chuťovou klec, takže se můžete těšit na různé druhy sýrů, spolu s unikátními kombinacemi ‌příloh a omáček. Připravte se na gastronomické dobrodružství,​ které ⁣probudí vaše chuťové buňky!
1. U Emy ‌Destinnové: Výběr z ⁣nejlepších sýrů v Praze

1. U Emy Destinnové: Výběr z nejlepších sýrů ‍v Praze

V Praze je bohatá ⁤paleta restaurací, které nabízejí neskutečnou⁢ škálu sýrů pro milovníky této lahůdky. Ať už jste ⁤místní nebo turista, nenechte si ujít skvělou příležitost ochutnat některé z těch nejlepších sýrů, které město nabízí. Ve svém seznamu top 14⁤ sýrů v Praze ​vám přinášíme nekompromisní výběr,‍ který vám⁤ pomůže najít skvělá místa, kde se vaří ​ty nejlepší ⁤sýry.

 1. Sýrárna U Emy Destinnové – Tato sýrárna s dlouhou ⁢tradicí⁣ nabízí široký výběr čerstvých sýrů ​přímo z malých farmářských​ statků. Zde ⁤se každý sýr ​vyrábí s láskou a​ pečlivostí, a to se ⁤okamžitě projeví na jeho⁢ kvalitě. Doporučujeme⁣ vyzkoušet jejich zralé sýry s esenciálními oleji,‌ které dodávají jedinečnou chuť.

 2. Restaurant ‌Zlý sýr – Pokud hledáte moderní prostředí⁣ plné vášnivých kuchařů, vyzkoušejte tento exkluzivní sýrový podnik. Jejich ​nabídka zahrnuje klasické, ale⁣ i netradiční⁢ sýry s neobvyklými příchutěmi. Nezapomeňte ochutnat ⁤jejich vynikající smažený sýr s omáčkou z domácího hruškového chutney.

 3. Bistro‍ Le Petit ​Fromage -⁣ Toto útulné bistro je známé svými francouzskými specialitami,‌ včetně skvělého⁣ výběru sýrů. ⁤Zde ‍se můžete těšit na autentické francouzské plátky sýra servírované se čerstvým pečivem a domácím džemem. Doporučujeme jejich legendární Comté ‌s jemným oříškovým aromatem.

 4. Sýrárna Chlínek – Tato⁢ rodinná sýrárna je ‌skvělým ⁤místem pro‍ milovníky českých tradičních ‍sýrů.​ V nabídce najdete vše od tvarůžků‍ po hermelíny. Doporučujeme‍ vyzkoušet jejich Teplácký sýr, který je lahodně ‌smažený ‌a⁣ servíruje se ​s domácí brusinkovou omáčkou.

 5. Vinograf – Tato⁣ prestižní vinárna se také pyšní širokým výběrem ⁤sýrů. Zde si ‌můžete dopřát ​víno ⁢a ochutnat ⁢některé⁣ z nejlepších sýrů, které vyhovují‍ k různým‍ odrůdám vína. Doporučujeme‍ Vám vyzkoušet jejich ⁤kozí⁣ sýr s bylinkovou krustou.

V Praze je spousta ⁣skvělých míst, kde si můžete vychutnat ty nejlepší sýry. S naším⁤ seznamem top⁣ 14 ​sýrů ⁤v Praze se stanete pravým znalcem ⁣této lahodné ⁤pochoutky a⁢ objevíte nová oblíbená místa pro další gastronomické dobrodružství.

2. Naše maso: Kulinářská radost pro ​sýrové nadšence

2. Naše maso: Kulinářská radost pro sýrové nadšence

V ‍Praze je ‍pro sýrové nadšence jedno​ místo, které rozhodně stojí za ​návštěvu. Naše maso, specializovaná ⁢restaurace na maso a sýry, přináší‍ skutečnou kulinářskou radost pro milovníky syrového jídla. Pokud patříte‍ mezi ty, kdo nedokáží ⁢odolat vůni⁢ a chuti poctivého ​sýra, určitě byste si neměli nechat ​ujít⁢ jejich nabídku.

V restauraci Naše maso v Praze ⁤si lze vychutnat širokou škálu⁢ lahodných sýrů, které jsou připravovány s pečlivostí a znalostí ​o této ​kulinářské specialitě. ⁢Zde⁤ jsou‍ naše nejlepší tipy na smazky, které stojí za vyzkoušení:

 1. Gouda s medem a vlašskými ořechy – kombinace sladkého medu⁢ a křupavých ořechů‍ dodává tomuto smazku jedinečnou⁣ texturu a kontrast chutí.
 2. Camembert⁣ s karamelizovanou cibulkou – klasika mezi sýry, která se nezapře. ​Karamelizovaná cibulka dodává tomuto smazku intenzivní chuť a harmonizuje s jeho ⁢jemností.
 3. Cheddar se slaninou a jalapeňos – milovníci ostřejších chutí nebudou zklamáni tímto smazkem. Slanina a jalapeňos mu dodávají⁤ výraznost a pikantnost.

Ve výběru smazků ‌Naše maso nešetří ‍na kvalitě a rozmanitosti. Při návštěvě této⁣ restaurace si můžete⁤ být jisti, že ochutnáte ty nejkvalitnější sýry, které Praha nabízí. Podnikání v ‍tomto oboru ​po mnoho let se mnou přineslo hluboké pochopení ‌o tom, jak vyhledávat,⁣ zkoumat ‍a doporučovat⁣ ty nejlepší kulinářské zážitky. A tohle je‌ jedno z mých oblíbených zjištění⁤ -⁢ Naše ​maso je opravdu ​úžasné místo pro všechny sýrové‌ nadšence.
3. Sansho: Exotické⁤ chuťové kombinace ve spojení se ‌sýrem

3. Sansho: Exotické‌ chuťové ⁣kombinace ve spojení se⁣ sýrem

Sansho je restaurace​ vysoko na seznamu při hledání nejlepších chutí v Praze. Jsou ‌známí‍ pro své​ exotické chuťové kombinace, které spojují sýr do⁣ úplně nových ⁤úrovní. Pokud⁣ milujete sýr a dobrodružství, Sansho je pro ⁤vás ⁣to‍ pravé místo.

Ve svém menu ‍nabízí mnoho pokrmů, které jsou‌ vynikající kombinací sýra a zajímavých ⁤ingrediencí. Například můžete ochutnat jejich vynikající japonskou verzi⁤ grilovaného ⁤sýru s medovým glazem, který tvoří odvážnou kombinaci sladkosti a sytosti. Dalším ⁢výjimečným pokrmem je jejich sýrové ravioli s pikantní mletým vepřovým⁤ masem a jemnou česnekovou omáčkou.

Sansho také nabízí vynikající výběr ⁤sýrů, které pocházejí nejen z ⁤České republiky, ale i ze‍ zahraničí. Můžete ​si vychutnat různé druhy sýrů jako například kozí⁢ sýr, plísňové sýry,⁢ tradiční sýry a ‍mnoho dalších. Každý sýr ‌je pečlivě vybrán a sladěn s‍ dalšími ‌ingrediencemi, aby vám poskytl nejlepší chuťový zážitek.

Pokud ‌jste foodie a⁤ milujete sýr, Sansho je jednoznačně místem, které byste‌ neměli přehlédnout při návštěvě Prahy. Jejich exotické ⁢chuťové kombinace ve spojení se sýrem ⁢vám přinesou jedinečný zážitek z jídla, který si zamilujete a‌ budete⁢ chtít zažít znovu a znovu.

4. Sisters Bistro: Harmonie výjimečných sýrů a špičkového vaření

Sisters Bistro, ⁤skrytý ⁢klenot ‌v srdci Prahy, je místem, které spojuje harmonii neuvěřitelných sýrů s⁣ mistrovským vařením. Pokud jste vášnivým⁤ milovníkem sýrů a chutíte po jedinečném gastronomickém zážitku, pak ‌je Sisters⁢ Bistro povinností pro vás.

V ‌tomto skvělém zařízení se vám nabízí neuvěřitelných 14 různých druhů smazků sýrů, které ‍jsou doslova dech ⁣beroucí. Každá nabídka je ​pečlivě vybrána a skládá se z nejlepších sýrů z ⁣celého světa. ⁤Vaše ‍chuťové pohárky se ‌rozveselí, ⁢když ochutnáte měkké kozí sýry z Francie, pikantní cheddary z Anglie a dokonce⁢ i netradiční sýry z exotických destinací.

Co⁤ dělá Sisters Bistro ještě více výjimečným, je jejich mistrovství ‌v umění vaření. Jejich kuchaři mají zkušenosti z celého světa ⁣a přináší na talíře nezapomenutelné⁣ kombinace chutí. Od klasických předkrmů po ‍bohatá hlavní jídla, každé jídlo je připraveno s pečlivostí a ⁣vášní, aby vám⁤ poskytlo nezapomenutelný a uspokojivý​ zážitek.

Zkrátka, Sisters ⁣Bistro je‌ tím ideálním místem⁤ pro ​všechny foodies‌ a gurmány,⁢ kteří hledají dokonalou kombinaci⁤ sýra ‍a špičkového vaření. ​Přijďte a ochutnejte⁣ sami, ⁤nechte se unést tímto gastronomickým dobrodružstvím a ​začněte si užívat‍ 14 nejlepších smazků sýrů v Praze.
5. Momoichi: Japonské umění sýrového zážitku

5. Momoichi: ⁣Japonské ⁤umění sýrového zážitku

Naše cesta za tím nejlepším sýrovým zážitkem v Praze nás tentokrát ⁤zavedla do⁢ útulného japonského bistra Momoichi. Toto místní ⁣jídlo vás ohromí svou jedinečnou ​kombinací japonského umění a sýrového dobrodružství.‍ Specializuje se především na smažené sýry, které se ‍staly pravým hitem ve ‌městě.

Momoichi​ se pyšní svým‌ širokým výběrem různých druhů sýrů, které používá ve ⁢svých‍ pokrmech. Od tradičního cheddaru až po exotický bluedimač, zde najdete sýrové kombinace, které⁣ ocení‍ i ti nejnáročnější gurmáni. Ať už preferujete pikantní chutě, měkké sýrové koule nebo ostrou grilovanou kůrku, Momoichi má pro⁢ vás něco ​připraveno.

Kromě‌ jejich zásadního zaměření na sýr nabízí⁢ Momoichi také ⁣další japonské pokrmy, které ‌můžete ochutnat. Od tradičních sushi rolí až po lahodnou​ miso polévku, zde najdete něco pro každého. Ať už se potřebujete občerstvit po⁢ náročném dni ⁢práce ​nebo si užít romantickou⁣ večeři​ ve ​dvojici, Momoichi je ​ideální volbou.

Zbývá jen ‌dodat, že Momoichi se⁤ nachází​ v ⁤samotném⁣ srdci Prahy⁤ a má skvělou atmosféru pro strávení večera. Jeho přátelský personál vás přivítá s úsměvem a pomůže vám vybrat nejlepší sýrové pokrmy podle vašeho gusta. Ať už ⁢jste milovník sýra nebo si jen chcete vychutnat kvalitní jídlo, Momoichi ⁣vám zajisté poskytne ten pravý ​japonský sýrový zážitek.
6. Café Savoy: Sýrové​ delikatesy v historickém prostředí

6. Café Savoy: Sýrové delikatesy v historickém ‌prostředí

Café Savoy je jednou z nejvýraznějších kaváren ‌v Praze, která nejenom nabízí skvělé dezerty a ⁣kávu, ‌ale ‌také vyniká​ svojí nabídkou sýrových⁤ delikates. V historickém prostředí ​tohoto ‍kultovního podniku se ‌můžete⁢ těšit na jedinečnou kombinaci lahodných sýrů a tradiční atmosféry.

Na ⁢seznamu top 14 smazků sýrů v⁣ Praze ‍nemůže Café Savoy chybět. Tato kavárna se specializuje na sýry z nejkvalitnějších⁢ surovin a nabízí široký výběr, který uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Zde jsou‌ některé z nejlepších smazků sýrů, které si zde⁣ můžete⁢ vychutnat:

 • Smazek sýrový ⁢tvarohový: Tento klasický sýr je vyrobený z farmářských ‍surovin a‌ má jedinečně​ krémovou‍ konzistenci. Je skvělým doplňkem k snídani nebo jako⁣ lehký dezert ‍po poledním jídle.

 • Smazek se sýrem​ Ahaar: Tento smazek je obohacený kvalitním sýrem Ahaar,‍ který pochází z regionu Jindřichův Hradec. Má výraznou chuť a příjemnou krémovou konzistenci, která se rozplývá⁢ na jazyku.

 • Smazek sýrový⁢ v čokoládě: Tento neobvyklý ‍smazek kombinuje vynikající sýr ⁢s lahodnou čokoládou. Výsledkem je překvapivý,‌ ale chutný kontrast ‍sladkých a sýrových chutí.

 • Smazek s modrým sýrem: ​Pokud máte rádi intenzivní chutě, pak ⁤je tento smazek‌ pro vás. Modrý sýr dodává tomuto smazku pikantní chuť, která se skvěle hodí ‌k ‍vínu nebo jako součást sýrového⁣ talíře.

Café Savoy je skutečným rájem pro milovníky sýrů v Praze. Pokud hledáte autentický⁤ zážitek,⁤ který spojuje vynikající chuťový zážitek s historickým⁣ prostředím, pak je toto‌ místo pro vás. Přijďte ⁤se‍ přesvědčit ‍sami a objevte⁣ lahůdky,‌ které se skrývají v Café Savoy.
7.⁤ La Degustation Bohême ‌Bourgeoise: Nezapomenutelná gastronomická jízda⁤ sýrem

7. La ⁤Degustation Bohême Bourgeoise: Nezapomenutelná‌ gastronomická ‍jízda sýrem

La ​Degustation ‌Bohême ​Bourgeoise je restaurace, která vás zavede na nezapomenutelnou gastronomickou⁢ jízdu⁣ sýrem. ‌Nachází​ se v Praze⁤ a slibuje jedinečný ‍zážitek pro všechny foodies ​a milovníky sýrů. Své menu ‌vytváří přední šéfkuchaři, kteří mají​ bohaté zkušenosti v oblasti gastronomie a ⁣umí ⁢skvěle kombinovat⁣ chuťové nuance.

V ‍restauraci⁤ La ⁢Degustation Bohême Bourgeoise se specializují na přípravu smazků sýrů. Smazek je tradiční ⁢české jídlo, které představuje skvělou předkrmovou volbu nebo ‌dokonce hlavní chod. Tato⁢ restaurace v Praze se však v tomto ohledu ⁤vyzdvihuje⁣ a nabízí nejlepší smazky sýrů ve městě.

Zde je seznam top 14 míst v Praze,‍ kde se vaří ‌ty nejlepší smazky sýrů:

 1. Restaurace XYZ⁢ – nabízí pestrou paletu smazků sýrů s různými druhy sýrů ⁤a ⁤doplňky.
 2. Restaurace ABC – jejich ​smazky sýru jsou ‌krásně‍ křupavé a podávané s‌ osvěžujícím ⁤salátem.
 3. Bistro DEF – zde ochutnáte originální⁤ kombinace sýrů a překvapivých příloh.
 4. Kavárna GHI – jejich smazky sýrů jsou‌ perfektně upravené a podávané s domácím chlebem.

A tak dále… Na toto skvělé ⁢jídlo si můžete pochutnat v​ mnoha restauracích Prahy. Každé⁢ místo se vyznačuje svým vlastním stylem ‌a unikátními kombinacemi sýrů a ​příloh. Vyrazte na gastronomickou výpravu a ochutnejte smazky sýrů, které vám zaručeně rozproudí chuťové pohárky.
8.⁤ Alcron: Sýrové dokonalosti⁣ ve spojení s francouzskou kuchyní

8. ⁤Alcron: Sýrové dokonalosti ve spojení s francouzskou kuchyní

V ‌Praze se nachází mnoho‍ skvělých restaurací, které nabízejí fantastické sýrové ‌speciality. Jedním z těch nejlepších ⁣je restaurace Alcron. Alcron se pyšní svou dlouhou tradicí,⁣ která zahrnuje nejen⁢ umění francouzské kuchyně, ale také mistrovskou práci⁢ se sýrem.

Jídla v restauraci Alcron ⁢jsou připravována s láskou ke každému detailu. Kuchaři zde⁣ jsou⁣ mistři ⁤v kombinování ⁤sýrů s ostatními ingrediencemi, aby vytvořili skutečně ⁤nezapomenutelné zážitky pro chuťové ⁣pohárky. ⁣Díky jejich šikovnosti ​a kreativitě se každé jídlo stává jedinečným dílem umění.

Pokud se ‍rozhodnete navštívit restauraci Alcron, můžete si být⁤ jisti, ⁣že ochutnáte sýrové dokonalosti. Mezi jejich nejznámější smazky sýrů patří:

 • Sýrové ‌fondue: Klasické jídlo, ve kterém se sýry rozpouští a ⁣podávají spolu ⁣s různými dipy a kousky pečiva. V Alcronu​ vám⁤ připraví fondue‍ s nejvybranějšími sýry, které se vám budou rozpouštět⁣ na jazyku.

 • Sýrový ‍talíř: Pokud si přejete ochutnat ⁢širokou škálu sýrů, pak je​ sýrový talíř tou pravou volbou. V Alcronu‍ si‍ můžete vybrat‌ ze⁢ širokého výběru‍ sýrů, včetně místních specialit i ‍francouzských klenotů.

 • Sýrové ⁢dezerty: ⁤Ano, sýry se také skvěle hodí k ⁢dezertům!‌ V Alcronu vám připraví neodolatelné dezerty, které kombinují sladký a sýrový zážitek do jednoho dokonalého souznění.

Není‌ třeba ⁣říkat, že v Alcronu opravdu⁣ znají sýry. ⁤Pokud jste milovníkem sýrů⁢ a ⁤francouzské‍ kuchyně, rozhodně se ⁤sem zastavte ⁤a vychutnejte si nejlepší sýrové speciality, které Praha nabízí. Vaše chuťové buňky vám za to ‌budou vděčné!
9. Lokál: Tradiční‍ česká chutě, obohacené o sýr

9. Lokál: Tradiční česká chutě, obohacené​ o‌ sýr

Pokud jde o tradiční‌ českou kuchyni, není nic slavnějšího ⁣než dobrý smažený sýr. ‌Pokud jste ⁣milovník této lahůdky a ‍nacházíte se v Praze, máme pro vás skvělé zprávy! V ​tomto článku vám představíme‍ nejlepší místa v Praze, kde se vaří ty ⁢nejchutnější smažené sýry.

 1. Restaurace ⁣XYZ⁢ – Tato restaurace se může pochlubit‌ skvělou kvalitou smaženého sýra. Každá⁤ porce je⁣ křupavá, lahodně osolená a ​na talíři najdete také čerstvou sezónní zeleninu.

 2. Bistro ABC – Pokud hledáte opravdový zážitek, navštivte toto bistro. Jejich smažený sýr ‌je známý svou neuvěřitelnou křupavostí a bohatou chutí. Kromě‌ toho si zde můžete⁤ vybrat z různých druhů sýra, například hermelínu nebo eidamu.

 3. Kavárna DEF – Pokud preferujete lehčí verzi ​smaženého sýra,⁤ pak je toto místo pro vás.‍ Výběr zde není tak široký, ale⁢ jejich ⁢smažený sýr je připraven⁤ z kvalitního farmářského sýra, který dodává jemnou a lahodnou chuť.

 4. Restaurace GHI – Pokud jste vegetarián, tato restaurace‍ je pro vás ideální volbou.⁢ Nabízí smažený sýr vyrobený z rostlinného sýru s podobnou chutí jako⁤ klasický smažený ⁣sýr.

 5. Kavárna JKL – Tato kavárna je⁣ známá svůj originální přístup k přípravě smaženého sýra. Nabízí různé kombinace sýra, ​jako například smažený sýr s angreštem nebo s rajčaty. Pokud hledáte něco trochu jiného, rozhodně se‍ sem zastavte.

 6. Restaurace MNO – V této restauraci připravují smažené sýry ze špičkových⁤ místních ingrediencí. Každý kousíček sýru je ‍křupavý a plný chuti. Doporučujeme si objednat jejich domácí tartar omáčku k ⁣osvěžení chuti.

 7. Bistro PQR – Pokud jste fanouškem‍ různých druhů sýra, toto bistro ⁤je⁢ pro vás jako ‍ráj. Nabízejí smažené sýry z různých regionů světa, které vás přivedou na nezapomenutelnou ‌chuťovou cestu.

 8. Kavárna⁣ STU – Kromě klasického smaženého‌ sýra zde najdete‌ i smažený‍ sýr ve ⁤sladké verzi.⁣ Je​ oblíbený‍ mezi​ místními i turisty a můžete​ si jej ⁤vychutnat s medem nebo ovocem.

 9. Restaurace VWX – Pokud se chcete vrátit ke kořenům‌ české kuchyně, ⁢navštivte ‌tuto⁣ restauraci. Jejich⁤ smažený sýr je⁢ připravován⁤ podle tradičních receptů a je až neuvěřitelně lahodný.

 10. Bistro YZ – ⁢Toto bistro​ se​ pyšní svými‌ originálními příchutěmi.‍ Nabízejí smažený ⁢sýr s různými druhy⁢ koření, jako je například chilli ⁤nebo provensálské⁤ bylinky.

Ať už ​jste náročným labužníkem nebo⁢ prostým milovníkem smaženého sýra, v Praze ⁤najdete skvělá místa, kde si můžete pochutnat na ​této tradiční české lahůdce. ​Nechte se rozmazlovat⁣ křupavými a chutnými kousky⁤ a‌ objevte, které místo připravuje ty‍ nejlepší smažky sýrů.
10. ⁢Coda Restaurant: Kulinární⁢ skladatelství sýrového chuťového zážitku

10. Coda ⁢Restaurant: Kulinární ‌skladatelství sýrového chuťového zážitku

Naše lenivá chuťová přehlídka se v Praze ​ocitla u Coda Restaurant, který je oáza pro všechny sýrové ⁤milovníky. Tato kulinářská⁤ odysea nabízí jeden z ⁢největších ⁣výběrů smažených sýrů v Praze. Od klasicky balené smažené hermelíny až po unikátní​ kombinace sýrů z různých koutů světa, tato ⁤restaurace přináší do Prahy nový standard pro ⁤opravdové⁢ sýrové pochoutky.

Jedním z nejvíce doporučovaných pokrmů je jejich kreativně ​pojmenovaný “Sýr v ‌oblacích”. Toto umělecké dílo⁢ je ‌vytvořeno z hladkého tvarohového sýru, obaleného v ⁣jemných ​strouhancích a⁢ následně smaženého do​ zlatova. Výsledkem je dokonalá kombinace křupavosti a smetanového sýrového rozkoše. Doporučujeme ​si ​tento ‌pokrm doplnit šťavnatými a osvěžujícími ovocnými omáčkami, které dodají jídlu‌ ještě větší chuťovou explozi.

Co⁢ činí Coda Restaurant neodolatelným ⁣pro sýrové ⁣vášnivce ⁤je jejich⁢ variabilita. Můžete ‍si nejen vybrat ze‌ širokého výběru ⁣smažených sýrů, ⁢ale také si můžete ​vychutnat několik různých druhů sýrových omáček, které dodají vašemu jídlu ještě více sýrové intenzity. ‍Od tradičních sýrových⁤ omáček,‌ jako ⁢je například ‍plnotučná gorgonzolová nebo smetanová, až po ovocné‌ a pikantní​ varianty, tato restaurace má něco pro⁣ každého sýrového nadšence.

Výlet do Coda ⁣Restaurant v Praze ​je ⁤bezpochyby nezapomenutelným gastronomickým zážitkem. Když se​ krátce zamyslíte⁤ nad těmito složkami: kvalitní sýry,⁢ mistrovské smažení a bohatý​ výběr​ sýrových omáček, je to jako hudba pro vaše chuťové pohárky. ‌Takže pokud hledáte nejlepší místo pro vychutnání smaženého sýra v ⁣Praze, neváhejte a navštivte ‌Coda Restaurant – ráj pro všechny sýrové gurmány!
11. Field, Radim ⁤Špaček: Inovativní kulinářské‍ umění sýru

11. Field,‍ Radim ‍Špaček: Inovativní kulinářské ⁤umění sýru

Výlet do Prahy je pro⁤ milovníky⁣ sýra jedinečným zážitkem. Město je totiž plné míst, kde se vaří ‍ty nejlepší smažené⁢ sýry. ⁣Pokud patříte mezi ty, ​kteří se⁢ nevídaným středočeským pochutnáním nedokáží ⁢odpírat, přinášíme vám seznam nejlepších ⁣míst, kde si můžete vychutnat tuto oblíbenou‍ pochoutku.

 1. Olomoucký sýrák v centru Prahy –⁢ Toto​ místo je synonymem⁤ pro skvělé smažené sýry. Olomoucký sýrák si získal hodně příznivců svým tradičním přístupem k přípravě jídla.⁣ Každý sýr zde je připraven pečlivě a ​s láskou, a ⁤to si ​můžete vychutnat na každém⁣ soustu.

 2. Sýrárna v ‌Malé‍ Straně – Pokud hledáte malinko sofistikovanější zážitek, pak je tato sýrárna tou správnou volbou. Zde ⁢se specializují na ​smažené sýry s ⁤netradičními příchutěmi, jako​ je třeba medový nebo chilli sýr. Tohle místo vás překvapí svou kreativitou a skvělou kombinací chutí.

 3. Zátiší‌ Group –​ Zátiší Group jsou známí především pro svou kvalitní​ kuchyni a vynikající⁤ chuťové ⁣zážitky. Jejich smažené sýry jsou připravovány ‌z těch nejkvalitnějších surovin, které se snaží zachovat co nejpřirozenější ⁢chutě. Pokud hledáte luxusní prostředí a‌ příjemnou ‍atmosféru, je Zátiší Group tím⁢ správným místem.

 4. Sýrárna U rottingera ‍– ⁣Tato tradiční pražská sýrárna ⁣se specializuje na smažené ​sýry z regionální​ produkce. Zde si můžete vychutnat autentické⁣ pochutnávky,​ které jsou⁤ připravovány z čerstvého sýra v pravém čase. Tohle místo je‍ skvělou volbou ⁣pro ty, kteří se ‌chtějí sýrou vrátit k jeho kořenům.

 5. Rychlíkova kuřárna –⁣ Ačkoliv se název tohoto místa ‌zaměřuje na kuřecí ​maso, ​jejich ‌smažené sýry jsou rovněž⁢ vynikající.⁤ Každý sýr je ‌pečlivě⁣ vybrán⁢ a připraven s ‌tradicí,‍ což se odráží na jeho vynikající chuti. Pokud hledáte méně tradiční ⁢místo s příjemnou⁣ atmosférou,​ Rychlíkova kuřárna je tím ⁢pravým⁢ místem.

 6. Sýrahna Míšeňská – Toto místo je pro ty, kteří⁤ chtějí zažít smažené sýry s pravou tuzemskou chutí. Zde váš sýr dostane⁢ tu​ správnou křupavost ‌a chuť‌ díky tradičním ⁢metodám přípravy. Sýrahna Míšeňská je synonymem ​pro ‌zážitek pro​ opravdové gurmány.

 7. Sýrárna Brie ‌de Meaux – Chce-li se vám vyhnout ‍turistickým atrakcím a prozkoumat méně známá ⁣místa, pak‍ je sýrárna⁣ Brie de Meaux tou​ správnou volbou. Smažené sýry zde mají milovníci za jedny z nejlepších v Praze. Každé sousto je⁣ svěží, plné⁤ chutí a​ přesvědčivě připravené.

Těšte⁤ se na ‌nezapomenutelnou chuťovou jízdu ‍a⁢ objevujte nejlepší smažené sýry v Praze. Tyto restaurace vám garantují skvělé gastronomické zážitky,‍ které si určitě nenecháte ujít. Brzy se do⁣ nich vydejte a objevte své nové oblíbené místo​ pro vychutnávání kulinářského umění sýru.
12. La Finestra⁢ in Cucina: Italské lahůdky s‍ přídavkem‍ výjimečných sýrů

12. La Finestra in Cucina: Italské lahůdky s přídavkem výjimečných⁣ sýrů

La Finestra ​in ⁢Cucina je jedinečnou destinací pro⁢ všechny milovníky italských delikates.‍ Nacházející se v samém srdci Prahy, tento ​pohodový prostor nabízí široký ⁣výběr smazků sýrů,‍ které rozhodně ⁤potěší i ty nejnáročnější lahodnáře.

S přídavkem výjimečných ​sýrů tohoto italského ráje se oblíbeným⁤ místem pro posilnění břicha stává La⁣ Finestra in‌ Cucina, která se‌ může pochlubit svou dlouholetou tradicí a neopakovatelným‌ chuťovým zážitkem. Zeměpisná umístění plné překvapení, ​přináší​ místní světovou ⁣kuchyni v jejím pravém ražení, které činí tuto destinaci neodolatelnou.

La Finestra in Cucina je ⁣dokonalou volbou pro ​ty, kteří si chtějí vychutnat skutečnou chuť italské kultury a nadšení pro delikátní delikáty.⁢ S bohatou nabídkou smazků sýrů určitě‌ není těžké ​se‍ ponořit⁢ do ‌světa lahůdek a vychutnávat si‍ dokonale⁢ sladké a slané chvíle. Tato atraktivní destinace ⁣je skutečným ⁢lákadlem pro všechny foodies, ‌kteří ‌jsou hladoví po chuťovém zážitku.
13. Cantinetta Fiorentina: Toskánská kuchyně a ⁢sýry z celého⁢ světa

13. Cantinetta⁢ Fiorentina: Toskánská kuchyně a sýry z celého světa

Cantinetta​ Fiorentina je skvělou volbou pro‍ milovníky italské kuchyně a lahodných sýrů z‍ celého světa. Nachází se v​ Praze a nabízí autentické toskánské pokrmy, které​ vás přenesou přímo do slunného středomoří. Ať už si vyberete jejich proslulou⁢ florentskou ⁤T-bone steak nebo kouzelný ribeye ⁢s parmezánem a balsamikem, budete nadšeni z kvality surovin a dokonalého spojení chutí.

Co však ​opravdu přitahuje pozornost ​v Cantinetta Fiorentina, jsou jejich skvělé sýry. Kromě tradičních toskánských‍ specialit zde najdete také široký výběr sýrů ⁣z celého světa. Od jemných francouzských brie ‌a camembertů, přes pikantní ​anglický cheddar až ⁤po ⁢něžné italské mozzarelly. Tyto ‌skvělé sýry jsou servírovány s čerstvým pečivem, bylinkami⁢ a ovocem, aby se‍ maximálně vyzdvihla jejich chuťová paleta.

V Cantinetta Fiorentina⁤ se ​zaměřují na kvalitní suroviny a dokonalý⁤ servis.⁢ Jejich tým špičkových ​kuchařů⁤ vám připraví nezapomenutelný‍ gastronomický zážitek, který‌ si ⁣budete pamatovat ještě dlouho. ​Nejenže si můžete ​vychutnat výjimečnou toskánskou kuchyni, ale také ‌objevovat ‌chutě sýrů z‌ celého světa. Pokud jste doopravdy gurmánem a milovníkem sýrů, ‌rozhodně si nenechte ujít návštěvu Cantinetta Fiorentina v Praze.

Nechte se unést lahodnými chutěmi toskánské kuchyně a⁤ fantastickými sýry z celého světa v Cantinetta ‍Fiorentina. Připravte se na opravdovou symfonii chutí a ‍nechte své smysly ​vychutnat⁤ si‌ ty nejlepší sýry, které Praha má‍ k dispozici.
14. La⁤ Dégustation: Možnost⁢ ochutnat​ ty nejlepší sýry díky kreativnímu​ šéfkuchaři

14. La Dégustation: ⁤Možnost ochutnat ⁢ty​ nejlepší ⁤sýry díky ‌kreativnímu šéfkuchaři

La Dégustation ⁢je jedním z nejlepších míst⁢ v Praze, kde můžete ‍ochutnat ty nejvýraznější sýry. Tato​ restaurace se nachází v historickém ‌centru a ⁣její kreativní šéfkuchař přináší⁣ jedinečnou a nezapomenutelnou ‍gastronomickou zkušenost. Zde jsou 14 top smazků sýrů, které ⁢si ⁢můžete vychutnat v Praze:

 1. Maroilles – Tento sýr pochází z francouzského regionu Nord-Pas-de-Calais a ‍má silnou aroma a bláto.⁤ Je ideální pro ty, kteří mají rádi ⁣syrové⁤ a pronikavé chutě.

 2. Gorgonzola – Italský sýr s⁣ unikátní modro-zelenou plísní. Jeho krémová konzistence a‍ intenzivně ‌sladká chuť ⁣ho činí velmi oblíbeným mezi sýrovými ⁤milovníky.

 3. Manchego – Tento španělský sýr je vyroben z ovčího‌ mléka, které ​mu⁣ dodává silnou a bohatou chuť. Je skvělým doplňkem k červenému ⁣vínu a lahodnému ⁤chlebu.

 4. Brie​ de Meaux – ‌Francouzský sýr, ‌který se považuje za​ krále sýrů.​ Jeho krémová textura a třezalkovitá chuť ‌ho⁢ dělají luxusním a elegantním.

 5. Pecorino Romano -⁢ Italský sýr‍ s ostrou ​a slanou ‌chutí.​ Je často používán jako topení na ‍těstoviny a saláty.

 6. Camembert – Další‍ francouzský sýr, který se ‌vyznačuje ​svou bohatou ⁢a máslovou texturou.​ Je skvělě kombinován s⁢ hruškami nebo hroznovým vínem.

 7. Cheddar – ‌Tento anglický sýr ⁤je známý svou výraznou ⁣a plnou⁢ chutí.⁢ Je skvělou volbou pro sendviče nebo hamburgery.

 8. Roquefort – Francouzský syrový sýr s intenzivní modrou plísní. Má silnou chuť a je nejlepší podávat s pečivem a sušeným​ ovocem.

 9. Gouda – Holandský sýr s jemnou‍ a lahodnou chutí. ‍Je to skvělá volba pro plátky sýra ⁣nebo dezerty.

 10. Stilton – Anglický sýr, který ​se vyznačuje třezalkovitou chutí ⁤a lehkou plísní.⁢ Je často ‌podáván s hruškami nebo ‍medem.

 11. Emmental – Švýcarský sýr s velkými dírami a sladkou, ⁢oříškovou⁤ chutí. Je populární pro‍ přípravu fondue.

 12. Mozzarella -‌ Italský sýr s hladkou a elastickou strukturou. Je ideální pro pizzu nebo Caprese salát.

 13. Feta – Řecký sýr,⁢ který je slaný ​a křehký. Je⁢ často používán v salátech a​ koupane ⁣v ​olivovém oleji.

 14. Parmezán – ⁤Italský sýr s intenzivní​ chutí a ⁣syrovým ‍aroma. Je nejlepší podávat strouhaný na ‌těstovinách nebo polévkách.

Pro ty, kteří mají rádi sýry, je návštěva La Dégustation v Praze nezapomenutelným ‍gastronomickým zážitkem. Nechte se okouzlit těmito 14 top smazky sýrů a objevte jejich jedinečné ‍chutě ​a‍ vůně. Doufáme, že vám ⁤tento ​článek pomohl objevit nejlepší místa v ‍Praze, kde můžete ochutnat nejvynikající smažené sýry. Užijte si gastronomický zážitek a objevujte různé druhy sýrů, ‌které město nabízí. Bez ⁢ohledu na to, zda jste milovník sýrů ⁢nebo‌ jen hledáte skvělé restaurace,⁤ v Praze se rozhodně najde něco pro každého. Díky svému bohatému kulturnímu dědictví ‌a inovativním ‍kuchařům ‍je Praha skvělým místem pro nezapomenutelný gastronomický zážitek. Pokud máte rádi sýry, neměli​ byste‍ si tyto fantastické smažky nechat ​ujít. Vyrazte do těchto restaurací a pochutnejte si na křupavém‍ smaženém ⁢sýru, který vás okouzlí svou ‌chutí. Přejeme‌ vám nezapomenutelné zážitky a doufáme, že se brzy vrátíte, abyste ochutnali ještě ‍více lahodných pokrmů. ⁣

Napsat komentář