Právě si prohlížíte Nejlepší 15 Žebírka v Praze: Kde Si Dát Grilovaná Žebírka

Nejlepší 15 Žebírka v Praze: Kde Si Dát Grilovaná Žebírka

Pokud hledáte ten správný způsob, ​jak si pochutnat ⁣na dobrém jídle‍ v Praze, ⁢neobcházejte tu nejlepší pochoutku ​- grilovaná žebírka. Tato článková recenze vám představí 15 ⁢nejlepších míst ⁢v Praze, kde můžete ochutnat to ⁤nejlepší, co město nabízí. Od útulných rodinných podniků po stylové restaurace,⁣ máme pro ‍vás⁣ tipy na místa, kde si můžete pochutnat ‌na kvalitních grilovaných žebírkách, jaké jste ještě neokusili.‍ Naše seznam ⁣obsahuje místa⁣ s širokou nabídkou ⁣omáček, dochucovadel a příloh, abyste si mohli užít skvělý zážitek. Zapomeňte na nejistotu při výběru⁢ a vychutnejte ⁣si výjimečnou chuť ​grilovaných žebírek v Praze.⁢ Doufáme,⁤ že vás naše doporučení‍ zaujmou a budete si ‍moci pochutnat na té nejlepší⁢ grilované ‍pochoutce, kterou Praha nabízí.
Nejlepší 15 Žebírka‌ v Praze: Kde Si Dát Grilovaná ⁣Žebírka

Nejlepší 15 Žebírka v Praze: Kde Si Dát Grilovaná‌ Žebírka

Praha ⁣je městem bohatým na gastronomické ⁢lahůdky a grilovaná žebírka určitě patří mezi ty nejvíce oblíbené.⁣ Pokud jste milovníkem ⁤tohoto chutného​ pokrmu, jistě oceníte naši⁤ přehledovou⁣ listinu nejlepších míst, kde si‍ na⁣ terase můžete⁤ vychutnat skvělou ‌porci grilovaných žebírek.

 1. U ‍stromu -‍ Toto ⁣útulné ⁣rodinné podnikání je skrytým pokladem v⁤ pražském Letné. Jejich žebírka jsou ⁢připravovaná tradičními recepty ​s tajnou marinádou,​ která uděluje masu ten správný šmrnc. Pokud si ⁣užijete grilovanou chuť i příjemné ⁤venkovní posezení,​ je ‍toto místo určitě pro ‌vás.

 2. Grill House – Tuto ⁢restauraci najdete nedaleko historického⁤ centra Prahy. Jejich žebírka jsou nazývána "uměním⁤ na talíři" a s dobrým důvodem. Maso je pečlivě vybrané a grilování se zde stává opravdovým uměním.‍ Pokud hledáte kvalitu ‌a chuťovou explozi, Grill House je pro vás to pravé.

 3. The Rib Stop -​ Pokud⁤ jste na svých procházkách na⁣ pražském Smíchově ​a máte chuť na grilovaná žebírka, neměli byste⁤ minout tento ⁣skvělý ⁣podnik. The ‍Rib Stop se specializuje na perfektně grilovaná žebírka na sezóně, která jsou plná aromatických ‍a křupavých ‌chutí.⁢ Nikdy nebudete hodnotit žebírka stejně poté, co je ochutnáte zde.

 4. BBQ Heaven‌ -‌ Ponořte se do vyhlášeného BBQ ráje v centru ‍Prahy, který nabízí jedinečné grilované ​žebírka. ⁢Jejich tajemství spočívá v mixu ‌koření a omáček, které dodávají masu dokonalou chuť.‍ Nechejte se unést nebeskými výsledky jejich skvělého grilování ⁣a ​objevte ‌pravý BBQ ⁤ráj.

 5. Na knedlíky ⁤- Tato‍ rodinná restaurace je⁣ skvělou volbou pro milovníky ⁢českého jídla. Jejich grilovaná žebírka jsou servírovaná s lahodnými ⁤bramborovými knedlíky a šťavnatou omáčkou. Kombinace chutí ‌je prostě‍ neodolatelná. Pokud chcete​ ochutnat tradiční českou kuchyni s grilovaným twistem, rozhodně se zastavte právě zde.

 6. Pivní⁤ zahrádka -‌ Toto⁢ útulné místo v⁤ centru Prahy nabízí nejen skvělou atmosféru, ale také delikatesní grilovaná žebírka.⁢ Jejich​ kuchaři ⁣mají bohaté zkušenosti v grilování ⁣a výsledek ‌je ⁣jedinečný. Přijeďte a objevte skrytou pivní zahrádku s chutnou královnou žebírek.

 7. U Matesa – Tento kultovní podnik ‍v Praze 3 je‍ známý‌ svými skvělými grilovanými pokrmy a ⁤žebírka nejsou výjimkou.‌ Bez ohledu​ na to, jestli dáváte přednost ⁤tradičnímu grilování nebo zkusíte něco originálnějšího,⁤ U Matesa‍ vás rozhodně‍ nezklame. Grilovaná žebírka zde jsou ‍prostě ‌skvostem.

 8. U Pavouka – Navštivte tento skvělý podnik v⁣ Praze 4 a ochutnejte jejich mistrovská⁤ grilovaná⁢ žebírka. U Pavouka‌ si dávají⁢ záležet ‍na ​výběru surovin a trvají na nejlepší kvalitě ⁤masa. Výsledek je úžasná chuť, která ‌vás ⁢nadchne. Jestliže hledáte‍ skutečnou grilovací dokonalost, tady⁢ ji najdete.

Tak‌ už si‍ jen vyberte, do kterého‌ z těchto skvělých​ pražských podniků zavítáte a ⁣užívejte si ​jedinečných ‌chutí grilovaných žebírek. Každá z těchto restaurací představuje ‍svůj vlastní jedinečný zážitek.⁢ Ať už je ​to klasické,⁢ originální nebo dokonale tradiční grilování, Praha nabízí to nejlepší pro milovníky ⁤žebírek.

1. U Kroka: ⁤Tradiční pokrm s nezapomenutelnou ⁢chutí

1. U Kroka:⁣ Tradiční pokrm ​s nezapomenutelnou chutí

Pokud jste nadšeným ‍foodiem a milujete grilované žebírka, pak⁢ vám není Praha cizí. ‌Město nabízí skvělé restaurace a podniky, které se specializují právě na tuto⁤ chutnou pochoutku.⁣ Jedním z nejlepších míst, kde‌ si můžete dát grilovaná žebírka, je restaurace U Kroka.

U Kroka je tradiční česká ‌restaurace, která se nachází v centru Prahy. Nabízí​ autentické​ české pokrmy s​ nezapomenutelnou chutí. Jejich ⁢grilovaná ‍žebírka jsou skutečným mistrovským kouskem. Jsou perfektně dochucená a připravená ⁣tak, aby ⁤se ⁢vám v⁤ ústech rozpouštěla.

Co‌ dělá grilovaná žebírka v U Kroka tak neodolatelná? Jedním z tajemství je ‍kvalitní ‌maso, které pochází přímo od místních dodavatelů. Restaurace také používá své vlastní tajné koření, díky kterému dostanou žebírka tu správnou výraznou chuť. Jako příloha k žebírkům ⁣doporučuji jejich ⁤domácí bramborový ⁣salát,⁢ který je osvěžující a perfektně se hodí ⁤k masu.

Pokud se chystáte do Prahy a chcete si vychutnat ty nejlepší grilovaná žebírka, neváhejte zavítat do restaurace U Kroka. Budete nadšení nejen chutí, ale i atmosférou tohoto​ tradičního podniku.
2. Kantýna:⁢ Moderní prostory a skvělé žebírko na ⁣talíři

2.⁢ Kantýna: Moderní prostory ⁢a skvělé žebírko na talíři

Kantýna je restaurace v Praze,⁤ která nabízí moderní prostory a skvělé žebírko na talíři. Pokud ⁤jste milovníkem výborně ⁢grilovaných žebírek, neměli ⁣byste si tuto restauraci nechat ‍ujít.‍ Kantýna se pyšní⁢ svým ⁤jedinečným konceptem, který spojuje ​světovou‍ gastronomii ⁣s moderním designem.

Co dělá žebírka v Kantýně ‌tak výjimečná? Začíná to kvalitním masem. Používají se ⁣pouze nejčerstvější suroviny, které jsou pečlivě vybrány a připraveny. Žebírka jsou následně grilována do ⁣dokonalé křupavosti a ⁢nasyceny bohatou marinádou, která z nich dělá naprosto neodolatelný pochoutkový zážitek.

V ​Kantýně⁣ si můžete vybrat‌ nejen z ⁣klasického grilovaného žebírka, ale i z různých variant a příloh. Můžete si pochutnat na tradiční BBQ‍ žebírku s medovou glazurou,⁤ korejskou stylu s ​pikantním kimchi ‌salátem,⁢ nebo třeba na žebírka s exotickým kari omáčkou. Vždy⁢ vás čeká skvělá kombinace chutí a dochucovadlo, které si můžete ⁤přizpůsobit svému osobnímu vkusu.

Pokud váháte, kam se vydat na grilovaná⁣ žebírka v Praze, Kantýna by měla být na vašem seznamu. Její moderní prostory a vynikající žebírka určitě nezklamou. Dopřejte si‍ gastronomický‌ zážitek, který potěší ⁢vaše chuťové buňky!

Unnumbered list:

 • Kvalitní,⁢ čerstvé suroviny
 • Dokonalá ⁣křupavost a bohatá ​marináda
 • Různé varianty a přílohy pro větší ‍výběr
 • Skvělá kombinace chutí
 • Moderní prostředí ‍pro skvělý gastronomický⁢ zážitek

Bold:⁢ grilovaná žebírka,⁢ moderní prostory, skvělá‌ kombinace chutí
3. Lokál:‌ Autentický hostinec ⁤s vynikajícím grilovaným ⁢masem

3. Lokál: Autentický hostinec‍ s vynikajícím grilovaným masem

Jistě jste​ se už​ někdy ocitli ve chvíli, kdy jste měli chuť na grilovaná žebírka a nevěděli jste, kam ​zajít. V Praze je to však o ‍něco ​snazší, protože ‌tady⁢ se nachází opravdu skvělá restaurace, která se zaměřuje právě na ⁣autentickou grilovanou⁣ kuchyni a nabízí výběr⁢ z ‍nejlepších žebírek v celém ⁤městě.​

Lokál je⁣ jedinečný hostinec, který svým zákazníkům přináší ⁣neopakovatelný gastronomický zážitek. Je⁤ zde znát každý detail, od výběru kvalitních surovin až po‌ způsob přípravy pokrmů. Grilovaná žebírka jsou jedním⁤ z nich, a lze říci, že jsou zde připravována tak, ​aby každému zákazníkovi doslova⁤ rozplynula v ústech.

Co ⁣dělá žebírka ‍v Lokálu tak nezapomenutelná?‌ Za prvé,‍ používají se ‌pouze kvalitní a čerstvé suroviny,⁣ které jsou pečlivě vybírány. Každý ​kus je pak perfektně marinován a dochucen speciálními ⁤bylinkovými směsmi. Grilovaná žebírka jsou pečena ⁢na dřevěném uhlí, což jim⁣ dodává jedinečnou⁣ chuť a aroma.⁣

Dále je nutné⁢ zmínit, že v Lokálu je to nejen o výborném jídle, ale také o atmosféře. Prostředí ⁢hostince⁣ je přívětivé,⁤ rustikální a příjemné. Můžete‌ si ⁢tedy vychutnat skvělé‍ žebírka ⁢v přátelském prostředí, ‌které jen ‍umocní váš gastronomický zážitek.

Pokud ​tedy hledáte to nejlepší místo v Praze, ⁣kde si dát grilovaná žebírka, ​nedělejte si starosti. Lokál‍ je tu ​pro ⁢vás s⁢ nejlepším masem a⁣ skvělou atmosférou. Nenechte si tuto gastronomickou lahůdku ujít!
4. Zubatý‍ Pes: ​Malý podnik s velkou‌ chuťovou explozí

4.⁢ Zubatý Pes:⁤ Malý⁤ podnik ⁣s velkou​ chuťovou explozí

Zubatý Pes je skvělým místem‌ pro‌ všechny milovníky dobrého ⁤jídla v Praze. Tento malý podnik se nachází v srdci města a nabízí skvělou chuťovou explozi pro vaše chuťové pohárky. ⁣Pokud máte rádi žebírka, určitě se sem⁣ vydejte a vychutnejte si⁢ jedinečnou grilovanou specialitu.

Zubatý Pes se pyšní ⁣tím, že ‍připravuje jedny​ z nejlepších žebírek v celé Praze.⁤ Jejich grilovaná žebírka jsou připravována s ​láskou a znamenitým ⁢mistrovstvím. ‌Každé kousnutí vám přinese neodolatelné chutě ⁣a vůně, které ⁤vás dostanou do extáze.

Co⁤ dělá⁤ žebírka v Zubatém Psu tak jedinečnými? Zaprvé, se používají pouze nejkvalitnější suroviny, ‍které jsou‍ pečlivě​ vybrány a připravovány ​s ​nejvyšší precizností. Grilovaná žebírka ​jsou ‍poté přetransformována ‌do dokonalosti na dřevěném uhlí, které dodává jedinečnou chuť a aroma. Vaše chuťové buňky budou odměněny intenzivním a lahodným⁢ zážitkem.

Zubatý Pes nenabízí pouze skvělá žebírka,⁤ ale také příjemnou atmosféru ​a‌ vynikající obsluhu. Můžete si⁤ tak vychutnat venkovní posezení ⁤na jejich terase nebo si⁢ udělat radost v jejich moderně zařízeném interiéru. Bez ohledu na to, zda jste místní nebo turista, návštěva Zubatého⁣ Psa ‌je jedinečným zážitkem, který si ​rozhodně nechcete nechat ujít.

Přijďte ochutnat nejlepší žebírka v‍ Praze a ‍zažijte ⁤velkou chuťovou explozi v malém podniku Zubatý ​Pes. Vaše chuťové ⁣buňky vám‌ za to⁤ poděkují!
5. Naše Maso:⁣ Žebírka přímo od místních farmářů

5. Naše Maso: Žebírka přímo od místních farmářů

Naše ⁢Maso je jedním z nejlepších⁣ míst v Praze, kde si můžete vychutnat grilovaná žebírka. Tato restaurace je⁣ známá svou vášní pro kvalitní ⁣potraviny, a proto pracuje pouze s místními farmáři. To zajišťuje,⁣ že ‌žebírka jsou vždy čerstvá a vysoké ⁤kvality.

Naši místní​ farmáři jsou pečlivě ⁤vybíráni, aby zaručili nejlepší chuť a texturu ‌masa. Žebírka jsou pečena na otevřeném grilu, ​což dává masu neodolatelné aroma a krásnou křupavost. Navíc používáme⁣ speciální marinádu, která dodává masu ‌bohatou a pikantní chuť.

V Našem‍ Masu si můžete vybrat mezi různými druhy žebírek, jako například BBQ žebírka, medová žebírka nebo ⁢tradiční grilovaná žebírka. Všechny tyto možnosti jsou skvělou volbou pro​ milovníky dobrého jídla. K⁢ tomu si ​můžete objednat přílohu podle svého ⁣gusta, jako například hranolky nebo domácí bramborovou kaši.

Naše​ Maso se nachází v centru Prahy, což z něj dělá ideální destinaci pro milovníky grilovaných žebírek. Takže pokud ‌jste v Praze a máte chuť⁤ na skvělé žebírko, ⁢neváhejte a navštivte ‍Naše Maso. Nebudete litovat!

Unikátní chutě, čerstvost, a vášeň​ pro kvalitní⁢ jídlo jsou to, co dělají​ Naše Maso jedním z nejlepších míst v Praze pro grilovaná žebírka. Přijeďte a vychutnejte si skvělou chuť masa připraveného s láskou​ a péčí našich ⁣místních farmářů.
6. U Pinkasů: Klasická pražská restaurace s výtečným ​žebírkem

6. U Pinkasů:‌ Klasická pražská restaurace s výtečným žebírkem

U Pinkasů je jedna z nejstarších‌ restaurací ⁣v Praze, ⁢která se může pochlubit dlouhou tradicí⁢ v přípravě ⁢výtečných žebírek. Pokud⁤ jste milovník grilovaného masa a žebírek, pak právě sem ‍byste​ měli zamířit. Restaurace se nachází v historickém centru města a nabízí skvělou ⁤atmosféru a autentickou českou kuchyni.

Co dělá žebírka z ​U​ Pinkasů tak speciální? Za ⁤prvé, používá se kvalitní české maso, které je pečlivě vybráno‌ a připravováno. Důraz je kladen na ⁤chuť ⁣a‍ kvalitu surovin. Žebírka jsou‍ marinována⁣ v chutné směsi koření a bylin,⁢ která dodává masu‌ výjimečnou vůni a chuť.

Grilovaná žebírka z U Pinkasů ⁣jsou perfektně‌ připravena – křehká měkkost masa je kombinována s křupavou slaninou, která dodává jedinečnou texturu a⁣ bohatou chuť. A⁤ co více, ⁣servírují se s čerstvou​ zeleninou a domácím bramborovým salátem, který perfektně doplňuje slanost žebírek.

V U Pinkasů‌ vyberte si⁤ z široké nabídky piv, která jsou​ skvělým doplňkem k vašemu jídlu. ​Od světlých ‌až po tmavá piva, zde najdete všechny druhy. Připojte se k nám​ v restauraci U‌ Pinkasů a vychutnejte si skvělé grilované žebírka, která⁤ jsou světově proslulá a oceníte jejich ‌vynikající kvalitu.
7. Nase Houby: Neobvyklé, ale lahodné spojení ‍hub a žebírek

7. Nase‍ Houby: Neobvyklé, ale lahodné spojení hub ⁢a žebírek

Pokud‍ se v Praze nacházíte a jste milovníkem skvěle grilovaných​ žebírek, máme ‍pro vás ten‌ správný‌ seznam. Nejlepších 15 restaurací v Praze, ‍které ⁤nabízí neodolatelná⁤ grilovaná žebírka, aby bylo ​vaše chuťové buňky naplněny šťavnatým masem, vůní​ koření a příjemným grilovacím ⁢aroma.

 1. Restaurace U Houbařů – Nevynechte jejich speciální nabídku nasekaných hub‌ s houbami, které‍ perfektně doplňují jejich grilovaná ‍žebírka. Určitě ‌si dejte porci ⁢jejich křupavých řízků.

 2. Grils Dva – Tato‍ restaurace se specializuje ⁣na​ grilování a jejich ⁢žebírka jsou opravdu výjimečná. Objednejte si jejich grilovaná žebírka‌ s kovbojskou ​omáčkou a nezapomeňte ochutnat jejich kreativní přílohy.

 3. Restaurace U Tlusťocha – Pro​ zážitek ⁣skvělých grilovaných ⁣žebírek⁣ se zastavte v U Tlusťocha. Jejich přátelský ‍personál a atmosféra vám udělají radost. Jejich marinovaná žebírka s medovou glazurou jsou prostě lahodná.

 4. Grillhouse Praha – Pokud hledáte moderní restauraci s ⁣nádechem ‍amerického grilování,⁢ je Grillhouse Praha to pravé místo. Určitě ochutnejte jejich ⁣báječná grilovaná​ vepřová žebírka, která jsou dokonale kořeněná.

 5. Restaurace U Kestnerů – Tato rodinná restaurace je skvělou volbou pro milovníky grilovaných žebírek. Jejich žebírka jsou vždy ⁣čerstvá a ⁤šťavnatá. ⁤Objednejte si je s jejich domácí BBQ​ omáčkou a ​připravte se na neuvěřitelný​ zážitek.

 6. Texas Beef Grill – V⁢ Texas Beef‍ Grill vědí, jak udělat⁤ perfektní grilovaná jídla. Jejich grilovaná​ žebírka jsou ve městě pověstná a⁢ jejich šťavnatost ⁤je nepopsatelná. Navíc si můžete vybrat ze širokého výběru ‍omáček a ⁤příloh.

 7. Kure Grill – Kure Grill je skvělou volbou pro ty, kteří hledají autentické grilované ‍žebírka. ⁢Jejich kachní ⁣žebírka jsou unikátní a jedinečná chuťová zkušenost. Nezapomeňte si ‌je⁤ doplnit jejich výbornými přílohami⁣ jako je květák ⁣na grilu⁤ nebo‍ sladkokyselý karamelizovaný pór.

 8. Jídelna Pod Houskou ⁢- Pro jednoduchý‌ a přitom ​vysoce chutný‍ zážitek s‍ grilovanými žebírky se vydejte do Pod Houskou. ​Jejich křupavá a šťavnatá žebírka⁤ jsou oblíbená u místních obyvatel i ⁢návštěvníků.

 9. Restaurace Na Haluškách – Tato restaurace se⁢ specializuje na tradiční českou kuchyni ⁣a grilovaná žebírka tady nechybí. Jejich pikantní omáčky a perfektně grilovaná žebírka ​vám zaručí skvělou gastronomickou zkušenost.

 10. Steakhouse Le Grill – Pokud​ hledáte ‍luxusní prostředí ‍s ​prvotřídním⁣ jídlem, navštivte Steakhouse Le Grill. Jejich grilovaná⁢ žebírka jsou na pořadu dne a slibují lahodnou a​ jemnou chuť.

 11. Restaurace U zvonaře – K dispozici ‍jsou ​výborné a křupavé grilované žebírka, ⁢které jsou servírovány s chutnými omáčkami a⁢ přílohami. Tato restaurace⁢ je oblíbená⁢ u místních i turistů.

 12. Churrasco Steak House⁤ – Specializuje se ⁣na grilovanou brazilskou kuchyni a jejich grilovaná‍ žebírka jsou tu jednou z nejlepších v Praze. Nezapomeňte ochutnat ⁢jejich výborné ⁢omáčky a přílohy.

 13. Terrazza ⁣Terasový Gril – Tato restaurace nabízí tradiční i netradiční ⁤přístup k grilování.‍ Jejich ⁤žebírka ​jsou perfektně grilovaná na dřevěném uhlí, což jim dodává jedinečnou chuť.

 14. Restaurace‌ na Kovárně – Skvělé grilované žebírka v netradičním prostředí. Tato ‍restaurace nabízí‍ nejen⁢ vynikající jídlo, ale ‌také skvělou atmosféru a příjemný personál.

 15. Pivovar​ U ‌Medvídků -‌ Nezapomeňte‌ si⁣ dát ‍jejich speciální grilovaná žebírka. Kromě vynikajícího ⁣jídla zde⁤ nabízejí také dokonalý vlastní pivní přídavek.

Nechte ‌se unést touhou ‍po grilovaných žebírkách a vyzkoušejte některou z těchto restaurací v Praze. ‍Bez​ ohledu na vaše preference určitě najdete tu pravou pro vás.
8. ⁢Krčma: Stylová restaurace se skvělým grilovaným ​masem

8. Krčma: Stylová ‌restaurace se ⁣skvělým grilovaným masem

Krčma je stylová restaurace v Praze, která se ⁣specializuje na​ grilované‌ maso‌ a nabízí skvělou volbu žebírek. Pokud jste fanoušky tohoto ​chutného pokrmu, pak jste na správném místě.​ V této ​restauraci se můžete⁢ těšit na ⁤opravdové gastronomické zážitky.

V Praze je mnoho restaurací, které nabízejí žebírka, ale my ⁣jsme pro vás vybrali ‌tu nejlepší 15. Čerstvě grilovaná žebírka v Krčmě jsou ohromující. Jsou pečlivě⁢ připravena s použitím nejkvalitnějších surovin a​ dochucena unikátními‌ domácími omáčkami. Každé sousto je⁢ plné‍ chuti a textury.

Krčma nenabízí jen ‍dokonalá žebírka, ale také příjemné ⁣prostředí​ a⁢ skvělý servis. Restaurace je zařízena ve stylu, který evokuje‌ starobylou atmosféru a je ideální pro ⁣neformální večeře⁣ s rodinou nebo přáteli. Obsluha je vstřícná a ochotná poradit vám s výběrem jídla nebo doporučit vhodné ⁣pití k​ vašemu jídlu.

Není divu,‍ že Krčma se ⁣stala oblíbeným místem milovníků grilovaného masa v Praze. Pokud hledáte autentický⁤ zážitek a delikátní žebírka, určitě si tuto ⁣restauraci nenechte ujít. Vydejte se do Krčmy a pochutnejte si na nejlepších žebírkách v Praze!
9. U⁣ Zvonu: Dlouholetá tradice a vynikající žebírka

9. U Zvonu: Dlouholetá tradice a vynikající žebírka

U Zvonu je‌ restaurace ‌v srdci Prahy, která se může pochlubit dlouholetou ​tradicí ‌a vynikajícími žebírkami. Tato oblíbená restaurace je známá svým‍ skvělým jídlem⁣ a příjemnou atmosférou. Je ideálním místem pro milovníky žebírek, kteří hledají autentickou​ chuť a vynikající‌ kvalitu.

Když se řekne grilovaná žebírka ‌v ​Praze, restaurace U Zvonu ‍nepropadne⁣ žádnému‍ konkurentovi. Jejich grilovaná ⁤žebírka jsou prostě nejlepší v celém městě. Využívají kvalitního masa, které je ​delikátně marinováno a připravováno s precizností. Výsledkem je neodolatelná kombinace šťavnatého masa, koření a šťavnatého omáčky.

Co je na žebírkách v U Zvonu jedinečné, je jejich grilování ⁤na⁣ dřevěném uhlí. ‌To dodává jejich žebírkům úžasnou kouřovou ⁤chuť a slízavou texturu. Toto ⁤je jedno z tajemství‌ jejich výtečných žebírek a díky tomu jsou neustále‌ oblíbené mezi⁤ místními i návštěvníky z celého světa.

Pokud se právě nacházíte⁤ v Praze a ​toužíte po nezapomenutelném gastronomickém zážitku, navštivte restauraci U Zvonu a vychutnejte ​si ​grilovaná⁢ žebírka, která se budou rozpouštět na vašem‍ jazyku. Nabídka této‌ restaurace se však neomezuje jen na žebírka. Můžete si také vychutnat​ další speciality, jako například jejich‌ čerstvé saláty a lahodné dezerty.
10. Noi: Moderní‌ restaurace s ⁤tradičním grilovaným jídlem

10. Noi: ‌Moderní restaurace s ​tradičním grilovaným jídlem

Noi je moderní restaurace v⁢ Praze, která nabízí tradiční grilovaná jídla. Pokud​ jste nadšený milovník​ žebírek, pak byste ‍měli navštívit ​tuto restauraci, která vám nabídne⁤ nejlepší žebírka⁤ v Praze. Noi se specializuje ‌na grilovaná žebírka ‍a nabízí výběr z 15 nejchutnějších⁤ variant.

Co dělá žebírka z Noi tak unikátními? Kromě své moderní atmosféry⁢ nabízí tato restaurace nejen grilovaná ⁣žebírka z kvalitního masa, ale také ⁣jedinečné ​a pikantní omáčky, které⁤ dodávají ‌jídlu nezapomenutelnou⁤ chuť. Každé žebírko je perfektně upečené,⁢ křehké a sladké zároveň. ⁢Díky odbornosti‍ a zkušenostem šéfkuchařů můžete být jistí, že ⁢si dáte ⁢nejlepší žebírka v⁤ Praze.

Kde si můžete dát grilovaná žebírka?‌ Noi‍ se nachází v samém srdci ⁣Prahy a je ideální destinací⁤ pro milovníky‍ grilovaných jídel.⁣ Pokud si přejete odpočinout ‍po náročném dni a vychutnat si vynikající‍ jídlo, zastavte se ‍v Noi a vychutnejte si jejich nejlepší žebírka v Praze. Ať ​už se jedná o‍ romantickou večeři,⁤ rodinný ‍výlet nebo ​setkání s⁣ přáteli,‌ Noi je ⁢skvělou volbou.
11. V Kolkovně: Vyhlášený podnik, který nezklame milovníky žebírka

11. V Kolkovně: Vyhlášený‌ podnik, který nezklame milovníky žebírka

V ⁣Kolkovně je jedno⁤ ze⁤ skvělých míst v Praze,​ které by neměli minout milovníci výtečných žebírek. ⁣Tento vyhlášený ⁣podnik si získal svou kvalitou a vynikající obsluhou mnoho spokojených zákazníků. Jeho specialitou jsou grilovaná žebírka, která se řadí mezi nejlepší v Praze.

Co dělá žebírka ​v podniku V Kolkovně tak ‍výjimečnými? ‌Jednoduše, kvalitní suroviny a mistrovská příprava. Žebírka jsou pečlivě marinována ve vyvážené směsi bylinek a ⁣koření, což jim dodává bohatou a lahodnou chuť. Poté‍ jsou pomalu grilována, aby se maso krásně​ propeklo ⁢a stalo ​se měkkým ⁢a šťavnatým.

V Kolkovně​ si‍ můžete vybrat ze široké nabídky příloh ‌a omáček, které skvěle doplňují žebírka. Kromě ⁤klasických bramborových lupínků zde najdete také lahodné americké ⁣bramborové saláty, ⁢čerstvé zeleninové saláty nebo chutné hranolky.‍ Ať ‌už jste příznivcem sladkých nebo pikantních​ omáček, určitě si ​zde‍ vyberete to ⁤pravé.

Pokud jste milovníkem kvalitního jídla a chcete si dopřát⁣ výtečná grilovaná žebírka‌ v Praze,⁢ nedopusťte⁢ si ⁣nechat ujít návštěvu podniku V Kolkovně. Nechte‍ se unést‌ lahodnými příchutěmi a vychutnejte si skvělou‌ atmosféru tohoto populárního podniku.
12. U Houdků: ⁤Skvělá volba ​pro ​milovníky grilovaného masa

12.‌ U Houdků: Skvělá volba pro milovníky⁣ grilovaného ⁤masa

Při hledání nejlepší grilované žebírka v Praze⁤ není třeba ⁣hledat ‍dál než do restaurace U Houdků. ⁢Jejich grilovaná žebírka jsou jednoduše neodolatelná‍ a nabízejí⁢ opravdu unikátní ‌chuťový ⁢zážitek. U Houdků ⁤se opravdu věnují umění ‍grilování masa a jejich mistrovské kousky jsou zaručeně na špičkové úrovni.

Co dělá grilovaná⁣ žebírka v této⁢ restauraci ​tak výjimečnými?‍ Za prvé, používají kvalitní maso⁢ nejvyšších standardů, což⁢ je základ pro skvělý výsledek. Za druhé, U‌ Houdků‍ připravují své žebírka s láskou a precizností.⁤ Míchají unikátní koření, které dodává masu neodolatelnou chuť a aromata. Grilovaná žebírka ‌jsou připravována‌ na⁣ otevřeném ohni, což přispívá k bohatému grilovacímu zážitku a dokonalému uzenému aroma.

Samotný servis je také skvělý. ‍Personál v U Houdků je vstřícný a ochotný, takže vám v ​případě potřeby rádi poradí s výběrem​ z jejich lahodného menu. Restaurace také nabízí široký ⁤výběr příloh, jako jsou hranolky, ⁣bramborové knedlíky nebo zeleninové saláty, abyste mohli vychutnat svá grilovaná⁣ žebírka naplno.

Pokud jste opravdovým milovníkem‍ grilovaného masa a žebírek, restaurace U Houdků by měla být vaší příští zastávkou.⁤ V atmosféře této restaurace si vychutnáte ‍skvělá ‍grilovaná žebírka,⁢ která vám zaručeně zpříjemní ‌váš gastronomický zážitek v Praze.
13. Sansho: Nezapomenutelné dochucení​ žebírek z Asie

13. ⁣Sansho: Nezapomenutelné dochucení žebírek z Asie

Na časné letní večery není nic lepšího než si pochutnat ‍na šťavnatých a lahodných žebírkách z grilu. V⁤ Praze existuje mnoho‌ restaurací a podniků, které nabízejí‍ tento pokrm v různých variantách. Pokud jste však opravdovým‍ foodiem‍ a hledáte ty nejlepší žebírka‌ v Praze, máme pro vás seznam toho nejlepšího, co tato fantastická gastronomická destinace‍ nabízí.

 1. Sansho: Tato ‍vyhlášená restaurace, která nabízí kombinaci asiatsské ⁣a evropské kuchyně, si zaslouží první místo na našem‍ seznamu. Jejich⁣ grilovaná žebírka jsou nezapomenutelné, ​díky ‍dochucení exotickou ⁤koření ⁢sansho.⁤ Při prvním kousnutí ‌vás ⁣oslní intenzivní chuť ⁢a slast z​ otevření nového cenového levelu grilovaných žebírek.

 2. Lokál: Další skvělou volbou⁣ pro milovníky žebírek ​je⁣ pražský podnik Lokál. Jejich grilovaná žebírka jsou spíše tradiční,⁣ ale ‍o to ⁣chutnější. Novinka na jejich menu je dochucení pivním želé, což dodává žebírkům nezapomenutelný vůně a chuť. Určitě⁢ se vyplatí navštívit tento ​podnik‌ a vychutnat si lahvinku⁣ českého ‍piva ⁣k dokonalým žebírkům.

 3. Ambiente Brasileiro: ⁣Pokud si‍ chcete vychutnat žebírka⁢ v netradičním⁣ prostředí, navštivte ⁢Ambiente Brasileiro. Tento ⁤brazilský steakhouse je‌ známý nekonečnými porcemi masa, ale ‌jejich‌ žebírka jsou zkrátka neodolatelná. Grilovaná samba ‍žebírka jsou ‍perfektně dochucena exotickými kořením, které vám rozproudí ⁣krev⁢ a přenesou vás rovnou na ‍slunné pláže Rio‌ de Janeira.

 4. Meat & Greet: Pokud​ jste fanoušky moderní a trendy ​gastronomie, rozhodně zavítejte do Meat & Greet. Tento podnik si zakládá na ⁢kvalitních surovinách a inovativním přístupu při dochucování jídel. Jejich grilovaná žebírka ⁢jsou osvěžující‌ kombinací‍ sladkokyselé marinády a pikantního dipu. Doporučujeme si k nim objednat ​jejich zeleninový salát, který ‍bude​ skvěle ladit s intenzivní chutí​ žebírek.

Toto je pouze malá ukázka toho, co Praha⁣ nabízí‌ pro milovníky skvělých​ žebírek. Existuje zde mnoho dalších skvělých podniků, které připravují tento pokrm v autentických i moderních variacích. Během vaší návštěvy byste určitě neměli zapomenout⁢ ochutnat a objevit další gastronomické perly města.
14. Ferdinanda: ⁣Výborné žebírko ⁢v rodinném prostředí

14. Ferdinanda: ‍Výborné žebírko v rodinném prostředí

Ferdinanda restaurace v Praze⁤ se pyšní jedním​ z nejlepších žebírkových zážitků v celém městě. Pokud milujete grilovaná žebírka, toto je ideální místo pro vás. Jejich ⁢výjimečný důraz na rodinnou atmosféru ‍a ​pohodlí dělá ⁢z Ferdinandy skvělé místo pro večeři⁢ s přáteli nebo rodinou.

Jedinečná chuť ‍jejich grilovaných žebírek je doslova dech beroucí. Používají pouze nejkvalitnější maso a tajnou směs koření, která dodává jídlu neodolatelný aroma. ⁢Nezáleží ‍na tom, zda si dáváte‌ přednost sladké nebo ‌pikantní příchuti,‍ Ferdinandina nabídka vás bude určitě ​nadchnout.

Nemůžete‍ si vybrat? ⁤Žádný ​problém! Ferdinandina nabídka obsahuje široký ⁢výběr příloh ‍a steaků, které můžete kombinovat s jejich ⁢slavnými žebírky. Můžete si například dopřát křupavý⁣ hranolky nebo rozmarýnem​ provoněný bramborový kaše, který dokonale doplní vaše jídlo.

V Ferdinandě si‍ můžete ‌užít výjimečnou žebírkovou ⁣večeři v příjemném rodinném prostředí. Jejich⁢ profesionální personál vám poskytne ⁣jedinečný zážitek, který nezapomenete. Nechte se okouzlit vynikajícími grilovanými žebírky a⁢ vychutnejte si​ skvělý večer plný lahodných chutí.
15. Občanská ⁤Plovárna: ‍Plovárna ‍s unikátním ⁢pohledem na řeku a fantastickými žebírky

15. Občanská Plovárna: Plovárna s unikátním pohledem na řeku a fantastickými žebírky

###

Víte, že jednou z nejlepších ⁤destinací v Praze, kde si můžete‌ vychutnat ‌fantastická grilovaná žebírka, je restaurace Občanská Plovárna? Tato stylová ⁣restaurace, nacházející se přímo u řeky, ⁣vás okouzlí‌ nejen svým nádherným výhledem, ale i vynikající kvalitou jídel.

Zde je důvod, proč byste si měli ‍dát grilovaná žebírka právě zde:

 1. Unikátní atmosféra: Občanská Plovárna je ideálním místem pro všechny milovníky dobrého jídla a přírody. Jeho‍ umístění u řeky Vltavy poskytuje jedinečný pohled na ⁤okolní ⁢krajinu a dodává ⁣příjemnou atmosféru vašemu ⁤jídelnímu zážitku.

 2. Kvalita⁣ surovin: Restaurace Občanská Plovárna se zaměřuje na kvalitu a čerstvost surovin. Jejich⁤ grilovaná‍ žebírka jsou připravována ‍z ⁤vybraných ‍kousků masa, které se ⁣pečlivě připravují a⁢ dochucují speciálním ‌kořením,⁤ které dodává jídlu⁤ neodolatelnou chuť.

 3. Profesionální ⁣přístup: Tým v kuchyni i obsluze v Občanské Plovárně⁣ je složen z profesionálů‍ s​ bohatými zkušenostmi v oblasti gastronomie. ⁤Můžete se spolehnout ⁤na jejich⁤ vysoký standard a perfektní servis,‌ který vám zajistí skvělý‌ zážitek⁢ během návštěvy.

Pokud jste fanouškem grilovaných žebírek a hledáte⁢ skvělé místo v Praze, kde si‌ je můžete vychutnat,⁤ restaurace Občanská Plovárna‌ je ​nejlepší​ volba. Ochutnejte jedinečnou atmosféru, vynikající kvalitu‌ jídel a profesionální přístup, ‍který⁢ vám​ zajistí nezapomenutelný gastronomický zážitek. Doufám,⁣ že vám tento článek⁣ o​ nejlepších⁢ žebírkách v Praze poskytl⁣ užitečné informace a inspiraci pro vaše další gurmánské dobrodružství.⁢ Pokud hledáte skvělé místo,​ kde si dát grilovaná​ žebírka, ⁢Praha nabízí⁢ širokou škálu restaurací a podniků, které⁣ vám přímo z těch nejkvalitnějších surovin připraví tento⁢ lahodný pokrm. Během svých více než​ 10 let zkušeností se SEO a marketingem ve ‌vyhledávačích jsem viděl, jaký‌ vliv⁢ může mít ⁣dobře napsaný článek na⁤ efektivitu online komunikace. Doufám, že se vám líbí můj styl a ‌že⁢ jsem dokázal​ sdělit dostatek ​informací ‍o tématu bez přílišného‌ nátlaku na⁢ vás jako čtenáře. Pokud máte jakékoli dotazy⁢ týkající se tohoto ‍článku nebo nějakého jiného tématu, neváhejte se zeptat. Budu rád, když vám pomohu.

Napsat komentář